O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 0

Komentarze

0

mam nadzieje ze zostanie:)

VeB

0

Visca el Barca!!! sciah hehe:) gosc chyba nie wie co by sie działo jakby do akcji w krakowie wkroczyli boixos:P zartuje:D nie wkroczą bo nie są az tak ''madrzy'' jak kibice wisły:P

VeB

0

oby tak dalej:)

Visca el Barca!!!!!! a Henry sie jeszcze obudzi... zobaczycie:)

0

ameryki to on nie odkrył mowiąc ze Barca jest niesamowita:D:D

VeB:)

0

pewnie ze sie obudzi:) ale jak juz wstanie to wiecej nie zasnie:P

VeB

Zobacz wszystkie

0

jakby ktos miał namiar gdzie bilety nabyc oczywiscie dopiero po rewanzu wisełki to odrazu pisac gdzie i po ile:D

VeB

0

Jaki był taki był ale zapamietam go jako człowieka ktory całe serce zostawiał na boisku i w klubie... za jego wiernosc i szczerosc...

Zegnaj Oleguer!! Nigdy o tobie nie zapomnimy...

Visca el Ulage!!!!!!!

0

chciałbym zeby to sie jak najszybciej spełniło:D

VeB

0

szkoda ze nie mozemy odrazu na real trafic:P im mniej ******* tym lepiej:D

nie ale na serio to dobrze by było trafic na jakiegos w miare silnego:)

Vamos!! za 20 minut losowanie!! :))) juz sie doczekac nie moge.

0

no to teraz dyscyplinkaaaaa :) hehe ale efekty przyjdą-juz niedługo... :D:D

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?