8 sierpnia 2008, 00:01
0
mam nadzieje ze zostanie:) VeB
7 sierpnia 2008, 23:59
Visca el Barca!!! sciah hehe:) gosc chyba nie wie co by sie działo jakby do akcji w krakowie wkroczyli boixos:P zartuje:D nie wkroczą bo nie są az tak ''madrzy'' jak kibice wisły:P VeB
7 sierpnia 2008, 23:43
oby tak dalej:) Visca el Barca!!!!!! a Henry sie jeszcze obudzi... zobaczycie:)
7 sierpnia 2008, 23:34
ameryki to on nie odkrył mowiąc ze Barca jest niesamowita:D:D VeB:)
7 sierpnia 2008, 23:32
pewnie ze sie obudzi:) ale jak juz wstanie to wiecej nie zasnie:P VeB
1 sierpnia 2008, 13:53
jakby ktos miał namiar gdzie bilety nabyc oczywiscie dopiero po rewanzu wisełki to odrazu pisac gdzie i po ile:D VeB
1 sierpnia 2008, 11:32
Jaki był taki był ale zapamietam go jako człowieka ktory całe serce zostawiał na boisku i w klubie... za jego wiernosc i szczerosc... Zegnaj Oleguer!! Nigdy o tobie nie zapomnimy... Visca el Ulage!!!!!!!
1 sierpnia 2008, 11:33
chciałbym zeby to sie jak najszybciej spełniło:D VeB
1 sierpnia 2008, 11:36
szkoda ze nie mozemy odrazu na real trafic:P im mniej ******* tym lepiej:D nie ale na serio to dobrze by było trafic na jakiegos w miare silnego:) Vamos!! za 20 minut losowanie!! :))) juz sie doczekac nie moge.
1 sierpnia 2008, 11:40
no to teraz dyscyplinkaaaaa :) hehe ale efekty przyjdą-juz niedługo... :D:D VeB
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
mam nadzieje ze zostanie:)
VeB
0
Visca el Barca!!! sciah hehe:) gosc chyba nie wie co by sie działo jakby do akcji w krakowie wkroczyli boixos:P zartuje:D nie wkroczą bo nie są az tak ''madrzy'' jak kibice wisły:P
VeB
0
oby tak dalej:)
Visca el Barca!!!!!! a Henry sie jeszcze obudzi... zobaczycie:)
0
ameryki to on nie odkrył mowiąc ze Barca jest niesamowita:D:D
VeB:)
0
pewnie ze sie obudzi:) ale jak juz wstanie to wiecej nie zasnie:P
VeB
0
jakby ktos miał namiar gdzie bilety nabyc oczywiscie dopiero po rewanzu wisełki to odrazu pisac gdzie i po ile:D
VeB
0
Jaki był taki był ale zapamietam go jako człowieka ktory całe serce zostawiał na boisku i w klubie... za jego wiernosc i szczerosc...
Zegnaj Oleguer!! Nigdy o tobie nie zapomnimy...
Visca el Ulage!!!!!!!
0
chciałbym zeby to sie jak najszybciej spełniło:D
VeB
0
szkoda ze nie mozemy odrazu na real trafic:P im mniej ******* tym lepiej:D
nie ale na serio to dobrze by było trafic na jakiegos w miare silnego:)
Vamos!! za 20 minut losowanie!! :))) juz sie doczekac nie moge.
0
no to teraz dyscyplinkaaaaa :) hehe ale efekty przyjdą-juz niedługo... :D:D
VeB