Henry1419
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sonina
VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieje ze zostanie:)
VeB
0
Visca el Barca!!! sciah hehe:) gosc chyba nie wie co by sie działo jakby do akcji w krakowie wkroczyli boixos:P zartuje:D nie wkroczą bo nie są az tak ''madrzy'' jak kibice wisły:P
VeB
0
oby tak dalej:)
Visca el Barca!!!!!! a Henry sie jeszcze obudzi... zobaczycie:)
0
ameryki to on nie odkrył mowiąc ze Barca jest niesamowita:D:D
VeB:)
0
pewnie ze sie obudzi:) ale jak juz wstanie to wiecej nie zasnie:P
VeB
0
szcun do wisły mam:) nie moge sie juz doczekac:) Rozum za Barcą a serce... tez za BARCĄ :D
Visca el Barca!!!!!!!!!
0
wiselka
nie kumam zabardzo czgo wejscie na sektor gosci jest niedoczekane?? wytłumacz mi to bo ja i pewnie wielu innych z Polski zamierza własnie tam wejsc:D
VeB
0
no David posłuchaj dziadka i wujka i dołącz do nas wreszcie:)
VeB
0
no nic powodzenia trzeba zyczyc i tyle:)
VeB
0
tupac888`
hehe wzorowo to wytłumaczyłes:)
VeB
0
ewentualnie Messi:P
VeB
0
matys2004
ja tez:) albo Henryk albo Iniesta-V.V. niech pozostanie na 4 stanowisku:P
VeB
0
robokochambarce
dokładnie ten sam mam problem:) szczegolnie ten pierwszy:/
ale musze jechac i juz:D
VeB
Grishom
dokładnie:) dobrze napisane:)
0
Rayan Giggs
dziekujemy za ostrzezenie:D uwazaj bo za rok to ty mozesz sie martwic o swoj manu:P
VeB
0
no i to jest mistrz:) dobrze ze został:D
VeB
Visca el Messi!!!
0
bedzie tak jak z Messim-narobią zamieszania i Sammy i tak zostanie:D
VeB
0
niech tak grają jak na tym pre-sezonie przez cały sezon:D
VeB
0
dziex:)
VeB
0
noo:D o to chodziło brawo Pep i reszta zarządu:) umowe zawarli i Messiemu marzenia dadzą spełnic:) to mi sie podoba:D Messi wroc ze złtem cały i zdrowy:D
Visca el Barca!!
Visca el Leo!!!!!!!!
0
jakby ktos miał namiar gdzie bilety nabyc oczywiscie dopiero po rewanzu wisełki to odrazu pisac gdzie i po ile:D
VeB
0
kurde trzeba sie modlic zeby wiselka 1-0 wygrała i jedziem do Krakowa:)) tylko zastanawiam sie ile bedą bilety kosztowac i jak je zdobyc:D
VeB
0
ma juz ktos bilety?? xD
0
no i dobrze:) bedzie wiecej goli zdobytych:P
VeB
0
masq
no, moze byc ciezko:PP
VeB
0
Raca
o to samo pytałem własnie:) ale jeszcze sie napalajmy bo najpierw wiselka musi wygrac min. 1-0:D
VeB
0
no to robimy wypad zbiorowy do Krakowa 26/27 sierpnia?? :D
oby wisełka wygrała u siebie 1-0 i jedziemy!!
Visca el BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
''rojiblanco'' a nie "rojiblancos" :D
no to teraz bedzie 3-1 dla nas:)
VeB
0
naraza sie na zdrowie??????????;/;/ ludzie a na igrzyskach sie nie narazi? i co wtedy Barca powinna powiedziec::)
VeB
Messi wracaj cały zdrowy i ze złotem+złotym butem:D
0
no to teraz dyscyplinkaaaaa :) hehe ale efekty przyjdą-juz niedługo... :D:D
VeB
0
szkoda ze nie mozemy odrazu na real trafic:P im mniej ******* tym lepiej:D
nie ale na serio to dobrze by było trafic na jakiegos w miare silnego:)
Vamos!! za 20 minut losowanie!! :))) juz sie doczekac nie moge.