0

mam nadzieje ze zostanie:)

VeB

0

Visca el Barca!!! sciah hehe:) gosc chyba nie wie co by sie działo jakby do akcji w krakowie wkroczyli boixos:P zartuje:D nie wkroczą bo nie są az tak ''madrzy'' jak kibice wisły:P

VeB

0

oby tak dalej:)

Visca el Barca!!!!!! a Henry sie jeszcze obudzi... zobaczycie:)

0

ameryki to on nie odkrył mowiąc ze Barca jest niesamowita:D:D

VeB:)

0

pewnie ze sie obudzi:) ale jak juz wstanie to wiecej nie zasnie:P

VeB

0

szcun do wisły mam:) nie moge sie juz doczekac:) Rozum za Barcą a serce... tez za BARCĄ :D

Visca el Barca!!!!!!!!!

0

wiselka

nie kumam zabardzo czgo wejscie na sektor gosci jest niedoczekane?? wytłumacz mi to bo ja i pewnie wielu innych z Polski zamierza własnie tam wejsc:D

VeB

0

no David posłuchaj dziadka i wujka i dołącz do nas wreszcie:)

VeB

0

no nic powodzenia trzeba zyczyc i tyle:)

VeB

0

tupac888`

hehe wzorowo to wytłumaczyłes:)

VeB

0

ewentualnie Messi:P

VeB

0

matys2004

ja tez:) albo Henryk albo Iniesta-V.V. niech pozostanie na 4 stanowisku:P

VeB

0

robokochambarce

dokładnie ten sam mam problem:) szczegolnie ten pierwszy:/

ale musze jechac i juz:D

VeB

Grishom

dokładnie:) dobrze napisane:)

0

Rayan Giggs

dziekujemy za ostrzezenie:D uwazaj bo za rok to ty mozesz sie martwic o swoj manu:P

VeB

0

no i to jest mistrz:) dobrze ze został:D

VeB

Visca el Messi!!!

0

bedzie tak jak z Messim-narobią zamieszania i Sammy i tak zostanie:D

VeB

0

niech tak grają jak na tym pre-sezonie przez cały sezon:D

VeB

0

dziex:)

VeB

0

noo:D o to chodziło brawo Pep i reszta zarządu:) umowe zawarli i Messiemu marzenia dadzą spełnic:) to mi sie podoba:D Messi wroc ze złtem cały i zdrowy:D

Visca el Barca!!

Visca el Leo!!!!!!!!

0

jakby ktos miał namiar gdzie bilety nabyc oczywiscie dopiero po rewanzu wisełki to odrazu pisac gdzie i po ile:D

VeB

0

kurde trzeba sie modlic zeby wiselka 1-0 wygrała i jedziem do Krakowa:)) tylko zastanawiam sie ile bedą bilety kosztowac i jak je zdobyc:D

VeB

0

ma juz ktos bilety?? xD

0

no i dobrze:) bedzie wiecej goli zdobytych:P

VeB

0

masq

no, moze byc ciezko:PP

VeB

0

Raca

o to samo pytałem własnie:) ale jeszcze sie napalajmy bo najpierw wiselka musi wygrac min. 1-0:D

VeB

0

no to robimy wypad zbiorowy do Krakowa 26/27 sierpnia?? :D

oby wisełka wygrała u siebie 1-0 i jedziemy!!

Visca el BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

''rojiblanco'' a nie "rojiblancos" :D

no to teraz bedzie 3-1 dla nas:)

VeB

0

naraza sie na zdrowie??????????;/;/ ludzie a na igrzyskach sie nie narazi? i co wtedy Barca powinna powiedziec::)

VeB

Messi wracaj cały zdrowy i ze złotem+złotym butem:D

0

no to teraz dyscyplinkaaaaa :) hehe ale efekty przyjdą-juz niedługo... :D:D

VeB

0

szkoda ze nie mozemy odrazu na real trafic:P im mniej ******* tym lepiej:D

nie ale na serio to dobrze by było trafic na jakiegos w miare silnego:)

Vamos!! za 20 minut losowanie!! :))) juz sie doczekac nie moge.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?