0

chciałbym zeby to sie jak najszybciej spełniło:D

VeB

0

Jaki był taki był ale zapamietam go jako człowieka ktory całe serce zostawiał na boisku i w klubie... za jego wiernosc i szczerosc...

Zegnaj Oleguer!! Nigdy o tobie nie zapomnimy...

Visca el Ulage!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?