0

@Gwyn Za rok jego klauzula będzie wynosiła okrągłe zero. Więcej – nawet jej już nie będzie...

1

@talizmo Jakich dwóch sezonów? Przedłużył o jeden sezon.
Zresztą co to za rachuby, skoro miałby odejść w tym roku...

1

@blizniakpiotrek Jeszcze gorzej, gdyby o tym, że wie, dowiedział się z gazety. ;)

1

Teraz będzie szedł przekaz, że to Roberto był pierwszy ze wszystkich do obniżenia pensji. :P

2

„Także dla Polaków drugi występ na Camp Nou był nieudany, ponieważ w półfinale mundialu przegrali z Włochami 0:2”.
Ale my graliśmy wtedy trzy mecze na Camp Nou – drugi to było 0:0 z ZSRR, z legendarnym tańcem Smolarka przy chorągiewce na utrzymanie wyniku.

4

Jak to ktoś niedawno wspomniał tu cytat podobno z Gomułki: „Gdybyśmy mieli więcej blachy, produkowalibyśmy najwięcej konserw na świecie. Ale nie mamy mięsa”...

1

@Fan2005 To jest cykl bekowo-kabaretowy, więc i tytuł taki jest. :)

0

@raggafaja W sumie gdyby tę „Kwestię godzin” zapisać w cudzysłowie, to nie byłoby niby wątpliwości. Chociaż nie wpadłbym na to, że w ogóle można je mieć. ;)

5

@panczo Ja tam na Deco bym nie narzekał. Wiem, że to taki Portugalczyk „przyszywany”, ale jednak. :)

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Gdyby jechali według klucza stażu w klubie, jak ostatnio, to jednak niestety Rysiek Golfista jest pierwszy w kolejce. :P

6

@Krystian1588 I jeszcze to pyszałkowate podejście pismaków katalońskich, że „jak ktoś mógłby śmieć nie chcieć grać w Barcelonie?!”...

0

@333tricampeones333 Przecież on niby „made in La Masia” według żartownisiów z klubowego działu PR. :P

6

Przypuszczam, że chciałby zagrać nie tylko na Camp Nou. „Marca” zaraz napisze, że chciałby grać na Bernabeu, a inni że na Allianz Arenie, Old Trafford, Parc de Princes, San Siro... Zależy, kto zapyta, taką dostanie odpowiedź. :)

0

@Scross To nie wydaje mi się, żeby kapitanowie obniżyli je jeszcze później, a reszta nie. Coś tu jest pomieszane zdrowo. Bo jak obniżyli, aneksami do umów? To dlaczego nikt o tym nie informował?

3

@Bartas7VeB Tam niby część pensji miała być obniżona, część odroczona, ale to już tylko Duch Święty jeden chyba wie, bo gmatwanina komunikatów klubu i wszelkich mniej lub bardziej zmyślonych doniesień pismaków w tej sprawie jest wręcz nie do opisania.

0

@wroclawskifan Stworzyć spółkę, w której większość akcji będzie miało stowarzyszenie socios. Tak jak np. w niemal wszystkich profesjonalnych klubach w Niemczech. Tylko nie wyobrażam sobie, żeby sami socios kiedykolwiek się na to zgodzili.

3

Nikt poza kapitanami nie obniżył pensji? A to ciekawe, bo swego czasu powszechnie znana była wersja, że zgodzili się też ter Stegen, de Jong i Lenglet...

4

Najlepsze jest to, że gdyby nadal się upierali, że wszyscy kapitanowie koniecznie muszą być wychowankami, to gdyby odszedł Sergi Roberto, głównym kandydatem na czwartego kapitana byłby... Riki Tiki Puć. :P

0

Wywiady z tym gościem są straszliwie „nierówne”. W tej samej rozmowie potrafi sypać konkretami i mówić wprost, a w innym miejscu wali takie banały, ogólniki, owija w bawełnę lub po prostu bełkocze (jak np. w sprawie wypowiedzi Busquetsa).

19

Z de Jongiem i jego postawą wobec rzekomych negocjacji poznaliśmy już w ciągu ostatnich kilku tygodni takie oto wersje:

1) nie ma oferty, a i tak nigdzie się nie rusza,
2) jest oferta, ale nigdzie się nie rusza,
3) jest podekscytowany możliwością gry pod okiem ten Haga i zgodził się odejść,
4) „projekt ten Haga” przekonuje go coraz bardziej, ale nadal woli zostać w Barcelonie,
5) chce odnieść sukces w Barcelonie i zmieniłby zdanie tylko wtedy, gdyby klub zmusił go do odejścia,
6) mógłby odejść, ale akurat nie do United, bo ci nie grają w Lidze Mistrzów.

I to wersje tylko o samych przemyśleniach, chęciach i rozważaniach de Jonga, nie mówiąc o rzekomym przebiegu rzekomych negocjacji Barcelona – Manchester United.

Dezinformacja, manipulacja, bajkopisarstwo i fantasmagorie w skali sięgającej zenitu. Beka wieczysta z ogromnej większości tych pseudopismaków.

0

Ja tam bym się nie rozpędzał, jak to mają w zwyczaju podjarani pismacy. Nic tu się raczej „nie przybliża”, tylko jak już to Guardiola po prostu nie zamyka takiej drogi.

A między jednym a drugim jest dość daleko, zwłaszcza w obecnej sytuacji klubu...

0

@Chicken1992 Świetnie, tylko jak zgłosić taką liczbę zawodników do rozgrywek?

42

„Rubiales to chodzący dyktafon”.
A Tebas to chodzący mikrofon. Gęba mu się nie zamyka.

0

@TonySoprano Lewandowski też. :P

18

Tyle że nie wyda 80 mln, bo nie może...

0

@qba Nie no, za rok jego tematu w Barcelonie chyba już nie będzie...

0

@patryk12224 Poprzedni też. ;)

0

@Tom_Sta Tu nawet nie chodzi o frekwencję. Camp Nou i Palau mniej lub bardziej się sypią. To nie jest tylko inwestycja, to też ratowanie sytuacji.

0

@Tom_Sta Z tego stadionu nie da się już praktycznie nic wycisnąć, a trzeba byłoby dokładać coraz więcej do jego doraźnego utrzymania. Zmarnowano już tyle lat, że więcej nie można.

2

Słowo „priorytet” traci przez tych bajkopisarzy jakiekolwiek znaczenie i aż szkoda zwracać na nie uwagę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?