Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gwyn Za rok jego klauzula będzie wynosiła okrągłe zero. Więcej – nawet jej już nie będzie...
1
@talizmo Jakich dwóch sezonów? Przedłużył o jeden sezon.
Zresztą co to za rachuby, skoro miałby odejść w tym roku...
1
@blizniakpiotrek Jeszcze gorzej, gdyby o tym, że wie, dowiedział się z gazety. ;)
1
Teraz będzie szedł przekaz, że to Roberto był pierwszy ze wszystkich do obniżenia pensji. :P
2
„Także dla Polaków drugi występ na Camp Nou był nieudany, ponieważ w półfinale mundialu przegrali z Włochami 0:2”.
Ale my graliśmy wtedy trzy mecze na Camp Nou – drugi to było 0:0 z ZSRR, z legendarnym tańcem Smolarka przy chorągiewce na utrzymanie wyniku.
4
Jak to ktoś niedawno wspomniał tu cytat podobno z Gomułki: „Gdybyśmy mieli więcej blachy, produkowalibyśmy najwięcej konserw na świecie. Ale nie mamy mięsa”...
1
@Fan2005 To jest cykl bekowo-kabaretowy, więc i tytuł taki jest. :)
0
@raggafaja W sumie gdyby tę „Kwestię godzin” zapisać w cudzysłowie, to nie byłoby niby wątpliwości. Chociaż nie wpadłbym na to, że w ogóle można je mieć. ;)
5
@panczo Ja tam na Deco bym nie narzekał. Wiem, że to taki Portugalczyk „przyszywany”, ale jednak. :)
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 Gdyby jechali według klucza stażu w klubie, jak ostatnio, to jednak niestety Rysiek Golfista jest pierwszy w kolejce. :P
6
@Krystian1588 I jeszcze to pyszałkowate podejście pismaków katalońskich, że „jak ktoś mógłby śmieć nie chcieć grać w Barcelonie?!”...
0
@333tricampeones333 Przecież on niby „made in La Masia” według żartownisiów z klubowego działu PR. :P
6
Przypuszczam, że chciałby zagrać nie tylko na Camp Nou. „Marca” zaraz napisze, że chciałby grać na Bernabeu, a inni że na Allianz Arenie, Old Trafford, Parc de Princes, San Siro... Zależy, kto zapyta, taką dostanie odpowiedź. :)
0
@Scross To nie wydaje mi się, żeby kapitanowie obniżyli je jeszcze później, a reszta nie. Coś tu jest pomieszane zdrowo. Bo jak obniżyli, aneksami do umów? To dlaczego nikt o tym nie informował?
3
@Bartas7VeB Tam niby część pensji miała być obniżona, część odroczona, ale to już tylko Duch Święty jeden chyba wie, bo gmatwanina komunikatów klubu i wszelkich mniej lub bardziej zmyślonych doniesień pismaków w tej sprawie jest wręcz nie do opisania.
0
@wroclawskifan Stworzyć spółkę, w której większość akcji będzie miało stowarzyszenie socios. Tak jak np. w niemal wszystkich profesjonalnych klubach w Niemczech. Tylko nie wyobrażam sobie, żeby sami socios kiedykolwiek się na to zgodzili.
3
Nikt poza kapitanami nie obniżył pensji? A to ciekawe, bo swego czasu powszechnie znana była wersja, że zgodzili się też ter Stegen, de Jong i Lenglet...
4
Najlepsze jest to, że gdyby nadal się upierali, że wszyscy kapitanowie koniecznie muszą być wychowankami, to gdyby odszedł Sergi Roberto, głównym kandydatem na czwartego kapitana byłby... Riki Tiki Puć. :P
0
Wywiady z tym gościem są straszliwie „nierówne”. W tej samej rozmowie potrafi sypać konkretami i mówić wprost, a w innym miejscu wali takie banały, ogólniki, owija w bawełnę lub po prostu bełkocze (jak np. w sprawie wypowiedzi Busquetsa).
19
Z de Jongiem i jego postawą wobec rzekomych negocjacji poznaliśmy już w ciągu ostatnich kilku tygodni takie oto wersje:
1) nie ma oferty, a i tak nigdzie się nie rusza,
2) jest oferta, ale nigdzie się nie rusza,
3) jest podekscytowany możliwością gry pod okiem ten Haga i zgodził się odejść,
4) „projekt ten Haga” przekonuje go coraz bardziej, ale nadal woli zostać w Barcelonie,
5) chce odnieść sukces w Barcelonie i zmieniłby zdanie tylko wtedy, gdyby klub zmusił go do odejścia,
6) mógłby odejść, ale akurat nie do United, bo ci nie grają w Lidze Mistrzów.
I to wersje tylko o samych przemyśleniach, chęciach i rozważaniach de Jonga, nie mówiąc o rzekomym przebiegu rzekomych negocjacji Barcelona – Manchester United.
Dezinformacja, manipulacja, bajkopisarstwo i fantasmagorie w skali sięgającej zenitu. Beka wieczysta z ogromnej większości tych pseudopismaków.
0
Ja tam bym się nie rozpędzał, jak to mają w zwyczaju podjarani pismacy. Nic tu się raczej „nie przybliża”, tylko jak już to Guardiola po prostu nie zamyka takiej drogi.
A między jednym a drugim jest dość daleko, zwłaszcza w obecnej sytuacji klubu...
0
@Chicken1992 Świetnie, tylko jak zgłosić taką liczbę zawodników do rozgrywek?
42
„Rubiales to chodzący dyktafon”.
A Tebas to chodzący mikrofon. Gęba mu się nie zamyka.
0
@TonySoprano Lewandowski też. :P
18
Tyle że nie wyda 80 mln, bo nie może...
0
@qba Nie no, za rok jego tematu w Barcelonie chyba już nie będzie...
0
@patryk12224 Poprzedni też. ;)
0
@Tom_Sta Tu nawet nie chodzi o frekwencję. Camp Nou i Palau mniej lub bardziej się sypią. To nie jest tylko inwestycja, to też ratowanie sytuacji.
0
@Tom_Sta Z tego stadionu nie da się już praktycznie nic wycisnąć, a trzeba byłoby dokładać coraz więcej do jego doraźnego utrzymania. Zmarnowano już tyle lat, że więcej nie można.
2
Słowo „priorytet” traci przez tych bajkopisarzy jakiekolwiek znaczenie i aż szkoda zwracać na nie uwagę...