24 września 2014, 20:51
0
Czy tylko mi się wydaje, że trochę się 'misiowaty' zrobił? Chyba, że koszulka się tak opina dziwnie.
7 września 2014, 21:44
3
15 marca 2014, 16:56
Nie wiem czy ktoś z was ogląda Eurosport 2; BVB przegrywa z M'gladbach 0:2, Ter Stegen bardzo dobrze prezentuje się w bramce.
28 stycznia 2014, 13:41
Apropos treningów: http://ofsajd.onet.pl/plotki/barca-na-rozowo/2w43s
26 maja 2013, 21:00
Dostanie 11, Thiago będzie musiał inny numer wybrać. Nike będzie naciskać, mają już przecież zarejestrowane hasełko #NJR11 od dawna...
8 lutego 2012, 20:48
Soldado nawet na ławce nie ma, niezłe ułatwienie :D
17 stycznia 2012, 08:35
Pepe i szczur Di Maria kontuzjowani :D
6 kwietnia 2013, 21:14
Chciałbym zobaczyć Deulofeu dzisiaj na boisku, koniecznie!
15 grudnia 2010, 13:41
Apropos transferów, patrzcie na to: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/wojciech-szczesny-trafi-do-fc-barcelona,1,4082769,wiadomosc.html
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Czy tylko mi się wydaje, że trochę się 'misiowaty' zrobił? Chyba, że koszulka się tak opina dziwnie.
3
0
Nie wiem czy ktoś z was ogląda Eurosport 2; BVB przegrywa z M'gladbach 0:2, Ter Stegen bardzo dobrze prezentuje się w bramce.
0
Apropos treningów:
http://ofsajd.onet.pl/plotki/barca-na-rozowo/2w43s
0
Dostanie 11, Thiago będzie musiał inny numer wybrać. Nike będzie naciskać, mają już przecież zarejestrowane hasełko #NJR11 od dawna...
3
0
Soldado nawet na ławce nie ma, niezłe ułatwienie :D
0
Pepe i szczur Di Maria kontuzjowani :D
0
Chciałbym zobaczyć Deulofeu dzisiaj na boisku, koniecznie!
0
Apropos transferów, patrzcie na to:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/wojciech-szczesny-trafi-do-fc-barcelona,1,4082769,wiadomosc.html