Hetmanek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zamość
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko mi się wydaje, że trochę się 'misiowaty' zrobił? Chyba, że koszulka się tak opina dziwnie.
3
0
Nie wiem czy ktoś z was ogląda Eurosport 2; BVB przegrywa z M'gladbach 0:2, Ter Stegen bardzo dobrze prezentuje się w bramce.
0
Apropos treningów:
http://ofsajd.onet.pl/plotki/barca-na-rozowo/2w43s
0
Dostanie 11, Thiago będzie musiał inny numer wybrać. Nike będzie naciskać, mają już przecież zarejestrowane hasełko #NJR11 od dawna...
0
Chciałbym zobaczyć Deulofeu dzisiaj na boisku, koniecznie!
0
Po co nam Bale jak mamy taki talent?
0
20 lub 25 maja jeżeli dobrze pamiętam.
0
Niestety nie mogłem oglądać meczu. Jak zagrał Iniesta i Messi?
0
To co Ramos zrobił to było gorzej niż na czerwoną kartkę, ale oczywiście obędzie się bez konsekwencji, bo to piłkarz Realu.
Co do meczu, to myślałem, że Barca wczoraj grała słabo, ale nie - to Real gra słabo.
0
Messi oddał chyba pierwszy strzał zza pola karnego w tym sezonie. Nie rozumiem czego tak rzadko strzela z daleka...
0
Nie było spalonego, brawo dla sędziego.
0
Soldado nawet na ławce nie ma, niezłe ułatwienie :D
0
Mam nadzieje, że to tylko rozcięcie, bo po powtórce tak to wygląda. Mamy straszny szpital...
0
Oby taki skład wybiegł, oby Pep nie kombinował. 5:0 - mój wynik marzenie, żeby pozbawić Mułrinjo złudzeń kto jest najlepszy.
0
Pepe i szczur Di Maria kontuzjowani :D
0
Rychu,
Idź płakać, że przegracie na swoją stronę. 10 grudnia jak i w kilku innych meczach w ubiegłych latach jakoś ten twój śmieszny klub nie dorastał do pięt Barcelonie.
0
Polacy tam grają, to było wiadome, że tak będzie...
0
http://en.wikipedia.org/wiki/Willian_Borges_da_Silva Wikipedia już wie, a oficjalna strona nie? oO
0
Co ja bym dał, żeby Hulk grał u nas. To byłby dopiero sensowny transfer, bo te gadki szmatki o Sanchezie, czy Forlanie nie są zadowalające.
0
Apropos transferów, patrzcie na to:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/wojciech-szczesny-trafi-do-fc-barcelona,1,4082769,wiadomosc.html
0
Wiecie może kiedy będą nowe koszulki w Polsce do kupienia? I po jakiejś normalnej cenie. Bo 80 euro to troszeczkę za dużo...
0
tdk1992
Bardziej widoczny? Jak Valdes był bardziej widoczny bo więcej miał roboty, to znaczy, że jest lepszy od Cassillasa? Messi był lepszy od CR9 jeźeli chodzi o grę, widoczność nic nie znaczy w grze blaugrany, bo liczy się drużyna, a nie akcje indywidualne.
0
Głupoty gadacie - Gabi to dobry, solidny obrońca, może nie na pierwszy skład w tej chwili, ale w takich stytuacjach kadrowych jak w tej chwili niezastąpiony i napewno lepszy od Rafy.