1

Cieszą wymęczone 3 pkt po ciężkim meczu, ale ta akcja 4 vs 1 i Lewandowski w dalszym ciągu to tragikomedia.., wrak piłkarza

MVP zdecydowanie dla Inakiego Peni za 2 kapitalne interwencje!

0

Pena jaki kot

5

Temperatura poniżej 10 stopni i to jest problem xD?

3

@Sysia11 Mają, ale mają też Daniela Levego, który często podejmuje dziwne ruchy i nietrafione transfery, często sam decyduje kogo sprowadzić, nawet Mourinho o tym mówił. Tam brakuje ogarniętego dyrektora sportowego z twardą ręką, który nie pozwoliłby sobie wejść na głowę właścicielowi.

3

@kryhaa Już sam nie wiem, przed sezonem zakładałem, że tak, ale nie sądziłem, że tak to się wszystko ułoży :/ Oby jednak dowieźli, bo szkoda jakby kolejny rok nie grali w LM.

4

Teraz, już tak na chłodno, cieszy remis z mocnym City na wyjeździe, ale mam też na uwadze, że trochę lepsza skuteczność obywateli i wynik byłby zgoła inny (2 słupki i patelnia Haalanda), cieszy dobry występ Lo Celso, Kulu i Sona, który mimo samobója, zalicza 1g/1a, dodatkowo niezły występ Brennana Johnsona.
Mam nadzieję, że jak wróci Romero, to ta defensywa trochę odżyje, bo granie na dłuższą metę środkiem obrony Emerson - Davies, to proszenie się o kłopoty :|
@fcbarcafan19 @Sawik_10 @AFA90

8

@P33ck Czyściusieńkie podanie do pustej na długiego bana, ale co ja tam wiem

2

@KRISU77 Życzę kolejnych 200, kolego po szalu

1

@AFA90 On ogólnie jest strasznie elektryczny, jest potencjał, ale póki co, do rotacji z kimś pewniejszym na jego pozycji :v

0

Gvardiol też faul na pomarańczową kartkę

0

Piękny wylew Bissoumy... nic tylko pogratulować za sabotaż

0

@BorzyKrzys Pamiętaj, że jestem za Spurs, ale akurat Lo Celso i Romero nigdy nie zaszli mi za skórę :)

3

Gio Lo Celso z brameczką :)
@AFA90

5

@tristan87 Nie no, De Paul w składzie, to będą kibicować - Atletico.

0

Piękny Koreańczyk z brameczką i szejki już w pupę :D

2

Po zwycięstwo!


@fcbarcafan19 @Sawik_10 @AFA90

1

@FcPortoFan1999 Remisowi po intensywnym meczu ;)

1

@FcPortoFan1999 Zagorzali z Anglii to raczej City, bo nigdy kibice Arsenalu nie będą za Tottkami, a Spurs za Arsenalem ;)

1

Póki co, piękny dzionek :D
Legia 3:0 i ogóry z Birmingham 2:2 z wisienkami

1

@AFA90 Dla mnie mogą strzelić wszyscy trzej, ale końcowy wynik 2:1 dla Spurs ;)

0

@Lionel_Messi10 Stwierdzam fakty, gigantyczny talent i ZP kwestią kilku lat :)

0

@Sysia11 Niedoczekanie Twoje. Co najwyżej bramka Romero

3

@Lionel_Messi10 Przyszłą złotą piłkę ma w kieszeni.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 O Arsenalu to już z miesiąc cisza :D

1

15:00 Zagłębie - Legia
17:30 Śląsk - Raków
17:30 City - Tottenham
17:30 Bayer - BVB
20:45 Napoli - Inter
21:00 Barca - Atleti

I weź tu się człowieku zdecyduj co oglądać xD

0

0

@partymaker Życie, Diabły nie rozpieszczają w tym sezonie :/

0

@Encore A Bruno?
@Szreko Zdecydowanie za dużo kombinuje, imo Shaw na LO, Lindelof za Dalota i Antony za Rashforda

0

@Encore Mainoo też niezły występ z Evertonem
@DonCarletto Na LO to postawiłbym raczej na Shaw'a a ten go wystawia na ŚO xD

0

Składzicho na mecz z nowym zamkiem


@Encore @Szreko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?