HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cieszą wymęczone 3 pkt po ciężkim meczu, ale ta akcja 4 vs 1 i Lewandowski w dalszym ciągu to tragikomedia.., wrak piłkarza
MVP zdecydowanie dla Inakiego Peni za 2 kapitalne interwencje!
0
Pena jaki kot
5
Temperatura poniżej 10 stopni i to jest problem xD?
3
@Sysia11 Mają, ale mają też Daniela Levego, który często podejmuje dziwne ruchy i nietrafione transfery, często sam decyduje kogo sprowadzić, nawet Mourinho o tym mówił. Tam brakuje ogarniętego dyrektora sportowego z twardą ręką, który nie pozwoliłby sobie wejść na głowę właścicielowi.
3
@kryhaa Już sam nie wiem, przed sezonem zakładałem, że tak, ale nie sądziłem, że tak to się wszystko ułoży :/ Oby jednak dowieźli, bo szkoda jakby kolejny rok nie grali w LM.
4
Teraz, już tak na chłodno, cieszy remis z mocnym City na wyjeździe, ale mam też na uwadze, że trochę lepsza skuteczność obywateli i wynik byłby zgoła inny (2 słupki i patelnia Haalanda), cieszy dobry występ Lo Celso, Kulu i Sona, który mimo samobója, zalicza 1g/1a, dodatkowo niezły występ Brennana Johnsona.
Mam nadzieję, że jak wróci Romero, to ta defensywa trochę odżyje, bo granie na dłuższą metę środkiem obrony Emerson - Davies, to proszenie się o kłopoty :|
@fcbarcafan19 @Sawik_10 @AFA90
8
@P33ck Czyściusieńkie podanie do pustej na długiego bana, ale co ja tam wiem
2
@KRISU77 Życzę kolejnych 200, kolego po szalu
1
@AFA90 On ogólnie jest strasznie elektryczny, jest potencjał, ale póki co, do rotacji z kimś pewniejszym na jego pozycji :v
0
Gvardiol też faul na pomarańczową kartkę
0
Piękny wylew Bissoumy... nic tylko pogratulować za sabotaż
0
@BorzyKrzys Pamiętaj, że jestem za Spurs, ale akurat Lo Celso i Romero nigdy nie zaszli mi za skórę :)
3
Gio Lo Celso z brameczką :)
@AFA90
5
@tristan87 Nie no, De Paul w składzie, to będą kibicować - Atletico.
0
Piękny Koreańczyk z brameczką i szejki już w pupę :D
2
Po zwycięstwo!
@fcbarcafan19 @Sawik_10 @AFA90
1
@FcPortoFan1999 Remisowi po intensywnym meczu ;)
1
@FcPortoFan1999 Zagorzali z Anglii to raczej City, bo nigdy kibice Arsenalu nie będą za Tottkami, a Spurs za Arsenalem ;)
1
Póki co, piękny dzionek :D
Legia 3:0 i ogóry z Birmingham 2:2 z wisienkami
1
@AFA90 Dla mnie mogą strzelić wszyscy trzej, ale końcowy wynik 2:1 dla Spurs ;)
0
@Lionel_Messi10 Stwierdzam fakty, gigantyczny talent i ZP kwestią kilku lat :)
0
@Sysia11 Niedoczekanie Twoje. Co najwyżej bramka Romero
3
@Lionel_Messi10 Przyszłą złotą piłkę ma w kieszeni.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 O Arsenalu to już z miesiąc cisza :D
1
15:00 Zagłębie - Legia
17:30 Śląsk - Raków
17:30 City - Tottenham
17:30 Bayer - BVB
20:45 Napoli - Inter
21:00 Barca - Atleti
I weź tu się człowieku zdecyduj co oglądać xD
0
I teraz można słuchać tego łaka xD
https://www.instagram.com/reel/C0PF7BBInXU/?igshid=ODhhZWM5NmIwOQ==
0
@partymaker Życie, Diabły nie rozpieszczają w tym sezonie :/
0
@Encore A Bruno?
@Szreko Zdecydowanie za dużo kombinuje, imo Shaw na LO, Lindelof za Dalota i Antony za Rashforda
0
@Encore Mainoo też niezły występ z Evertonem
@DonCarletto Na LO to postawiłbym raczej na Shaw'a a ten go wystawia na ŚO xD
0
Składzicho na mecz z nowym zamkiem
@Encore @Szreko