Hipokryzja
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_raR1Nmx1cmuGTRqGs5scQDa9fqYVPoMK.jpg
2
0
Nie zaprzeczę, ale też nie potwierdzę.
Powiedzieć mogę natomiast, że Messi jest mutantem spreparowanym w laboratoriach La Masii.
0
0
Cristiano Ronaldo jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.
2
1
Ale ból dupki, kocham was cules
0
0
0
Polecam poczytać wypowiedzi byłych graczy Barcelony, którzy mówią, że to kłamstwo i nie byli przez nikogo zastraszani
0
0
0
Żydzi to najinteligentniejszy naród świata, nie to co Polacy
0
Zmień awatar, faszysto
0
Przecież numerem jeden jest Cristiano Ronaldo.
0
Munir też nie jest tak dobry jak go opisują
0
Bo wygląd jest najważniejszy w piłce nożnej, Messi zajebiście wygląda.
2
Polaczkowatość na 100%, robaku
0
Tak jak Polska
0
Ale się tutaj spuszczacie, a jak zagrał słaby mecz to już go chcieliście wyrzucić, hipokryzja. A jak czytam, że to najlepszy pomocnik w historii to spadam z krzesła.
0
Zidane
2
Jak śmiesz! Fani Barcelony sami wypierdalali z klubu Tito, a jak zmarł to go nagle pokochali, wszyscy jesteście tacy sami. Powinni dla was zrobić jeden klub, byście się tam gryźli do usranej śmierci.
2
Kurwa, cały mecz nic nie robi i zamknął mordy? xD Leczcie się
0
Mniej jadu, polaku robaku, bo zawału dostaniesz
3
1
Nie obrażaj, polaczku
0
Ale będzie ból dupy po La Decimie, aż tu będę codziennie wchodzić :3
0
0
Lecz się