0

2

0

Nie zaprzeczę, ale też nie potwierdzę.

Powiedzieć mogę natomiast, że Messi jest mutantem spreparowanym w laboratoriach La Masii.

0

0

Cristiano Ronaldo jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.

2

1

Ale ból dupki, kocham was cules

0

0

0

Polecam poczytać wypowiedzi byłych graczy Barcelony, którzy mówią, że to kłamstwo i nie byli przez nikogo zastraszani

0

0

0

Żydzi to najinteligentniejszy naród świata, nie to co Polacy

0

Zmień awatar, faszysto

0

Przecież numerem jeden jest Cristiano Ronaldo.

0

Munir też nie jest tak dobry jak go opisują

0

Bo wygląd jest najważniejszy w piłce nożnej, Messi zajebiście wygląda.

2

Polaczkowatość na 100%, robaku

0

Tak jak Polska

0

Ale się tutaj spuszczacie, a jak zagrał słaby mecz to już go chcieliście wyrzucić, hipokryzja. A jak czytam, że to najlepszy pomocnik w historii to spadam z krzesła.

0

Zidane

2

Jak śmiesz! Fani Barcelony sami wypierdalali z klubu Tito, a jak zmarł to go nagle pokochali, wszyscy jesteście tacy sami. Powinni dla was zrobić jeden klub, byście się tam gryźli do usranej śmierci.

2

Kurwa, cały mecz nic nie robi i zamknął mordy? xD Leczcie się

0

Mniej jadu, polaku robaku, bo zawału dostaniesz

3

1

Nie obrażaj, polaczku

0

Ale będzie ból dupy po La Decimie, aż tu będę codziennie wchodzić :3

0

0

Lecz się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?