0

0

0

Jeszcze napiszcie, że wychowanek i ma DNA Barcy xD

0

Spisek

0

Xavi taktycznie jak w Normandii

0

Messi na sprzedaż

0

0

Szykuję się jeden z lepszych ostatnio meczy, nie mogę się doczekać!

0

Oj, a myśleliście, że Królewscy przegrają z Getafe?

0

0

Dobry żart.

0

jutro szkoła, idź spać lepiej

0

Ale płacz tutaj xD

0

I wtedy gadali Cules, tak samo jak teraz gadają Madridistas i tak w kółko...

0

O co chodzi z tym Larssonem, ktoś wyjaśni?

0

0

Ty sam jesteś zjebany, najbardziej utytułowany klub w Hiszpanii, a ty dzieciaku śmiesz mówić coś takiego.

0

0

Ja słyszałem, że City już jest w 1/4 :)

0

Ojeju, kradną :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?