Hipokryzja
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
Jeszcze napiszcie, że wychowanek i ma DNA Barcy xD
0
Spisek
0
Xavi taktycznie jak w Normandii
0
Messi na sprzedaż
0
0
Szykuję się jeden z lepszych ostatnio meczy, nie mogę się doczekać!
0
Oj, a myśleliście, że Królewscy przegrają z Getafe?
0
0
Dobry żart.
0
jutro szkoła, idź spać lepiej
0
Ale płacz tutaj xD
0
I wtedy gadali Cules, tak samo jak teraz gadają Madridistas i tak w kółko...
0
O co chodzi z tym Larssonem, ktoś wyjaśni?
0
0
Ty sam jesteś zjebany, najbardziej utytułowany klub w Hiszpanii, a ty dzieciaku śmiesz mówić coś takiego.
0
0
Ja słyszałem, że City już jest w 1/4 :)
0
Ojeju, kradną :c