Wyobraż sobie taką sytuację...jest 40 miejsc, 40 dorosłych osób kupiło bilet i każda z nich wzięła ze soba dziecko lub dwójke. Powinieneś zauwazyć że jest więcej osób jak miejsc. Wszystko jest ok dopóki nie trzeba byłoby sie ewakuować, czy tez samo to że nie każdy chciałby siedzieć przychodząc sam z kilkoma dzięcmi przed nosem i nad głową. Chodzi tu o to żeby było wiadomo że nie będzie przepełnienia na sektorach, bilet ma byc darmowy lub symbolicznie 1 Euro, więc nie wiem co aż tak Cie obuzyło, lubisz sie chyba pastwic nad Rosellem w necie
NIe wiem czy ktoś sie ze mną zgodzi ale moim zdaniem Messi nie powinien wracać sie po piłkę do drugiej linii po czym otrzymując podanie w środku pola próbuje cos rozegrać albo w końcu idzie na przebój.Jest najlepszym strzelcem Barcelony i chodź wiadomo że wiele razy rozpoczynał akcje i za chwile sam ja wykańczał to nie przy tak ścisłym i zdyscyplinowanym kryciu Xavi z Iniestą a w szczególności Xavi coś zamarł powinien słać ( chociaż próbować) prostopadłe i loby do wysuniętego Messiego a ostatnio mało z jego stroby takich podań się widuje a zamiast tego robi kilometry w poprzeg boiska, oczywiście z całym szacunkiem do generała bo był i bedzie geniuszem ale wydaje mi sie że jest przemęczony.
Visca el Barca Hasta la muerte!
Ja marzę o wychowanku...chciałbym by nasz bramkarz tak jak Valdes nosił w sercu Barce, nie tylko na koszulce...dlatego tez nie widze u nas w bramce gościa który przez całe życe "służył" Madrytowi pomimo szacunkudla Ikera za gre w reprezentacji.
Ja marzę o wychowanku...chciałbym by nasz bramkarz tak jak Valdes nosił w sercu Barce, nie tylko na koszulce...dlatego tez nie widze u nas w bramce gościa który przez całe życe "służył" Madrytowi pomimo szacunkudla Ikera za gre w reprezentacji.
Komentarze
0
Wyobraż sobie taką sytuację...jest 40 miejsc, 40 dorosłych osób kupiło bilet i każda z nich wzięła ze soba dziecko lub dwójke. Powinieneś zauwazyć że jest więcej osób jak miejsc. Wszystko jest ok dopóki nie trzeba byłoby sie ewakuować, czy tez samo to że nie każdy chciałby siedzieć przychodząc sam z kilkoma dzięcmi przed nosem i nad głową. Chodzi tu o to żeby było wiadomo że nie będzie przepełnienia na sektorach, bilet ma byc darmowy lub symbolicznie 1 Euro, więc nie wiem co aż tak Cie obuzyło, lubisz sie chyba pastwic nad Rosellem w necie
0
NIe wiem czy ktoś sie ze mną zgodzi ale moim zdaniem Messi nie powinien wracać sie po piłkę do drugiej linii po czym otrzymując podanie w środku pola próbuje cos rozegrać albo w końcu idzie na przebój.Jest najlepszym strzelcem Barcelony i chodź wiadomo że wiele razy rozpoczynał akcje i za chwile sam ja wykańczał to nie przy tak ścisłym i zdyscyplinowanym kryciu Xavi z Iniestą a w szczególności Xavi coś zamarł powinien słać ( chociaż próbować) prostopadłe i loby do wysuniętego Messiego a ostatnio mało z jego stroby takich podań się widuje a zamiast tego robi kilometry w poprzeg boiska, oczywiście z całym szacunkiem do generała bo był i bedzie geniuszem ale wydaje mi sie że jest przemęczony.
Visca el Barca Hasta la muerte!
0
Ja marzę o wychowanku...chciałbym by nasz bramkarz tak jak Valdes nosił w sercu Barce, nie tylko na koszulce...dlatego tez nie widze u nas w bramce gościa który przez całe życe "służył" Madrytowi pomimo szacunkudla Ikera za gre w reprezentacji.
0
" A może Iker?" Nie wierze heh jakie wy macie głupie pomysły!!!!
0
Jestem wielkim szczęsciarzem mając dekoder N i Cyfra+ w jednym TV:D
0
Znam kilku takich przygłupów jak Ty:)
0
Scorpion:)
0
" Messi jeśli grałbys w niebie...umarłbym żeby Ciebie zobaczyć" :)
0
Ja marzę o wychowanku...chciałbym by nasz bramkarz tak jak Valdes nosił w sercu Barce, nie tylko na koszulce...dlatego tez nie widze u nas w bramce gościa który przez całe życe "służył" Madrytowi pomimo szacunkudla Ikera za gre w reprezentacji.
0
Ile razy się wypowiesz tyle razy bez sensu dziamiesz naprzeciw wszystkim...Weź jakiegoś koleszke zaloguj bo osamotniony jesteś w swoich teoriach