HiszpanKg
Dołączył/a: lipiec 2012
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyobraż sobie taką sytuację...jest 40 miejsc, 40 dorosłych osób kupiło bilet i każda z nich wzięła ze soba dziecko lub dwójke. Powinieneś zauwazyć że jest więcej osób jak miejsc. Wszystko jest ok dopóki nie trzeba byłoby sie ewakuować, czy tez samo to że nie każdy chciałby siedzieć przychodząc sam z kilkoma dzięcmi przed nosem i nad głową. Chodzi tu o to żeby było wiadomo że nie będzie przepełnienia na sektorach, bilet ma byc darmowy lub symbolicznie 1 Euro, więc nie wiem co aż tak Cie obuzyło, lubisz sie chyba pastwic nad Rosellem w necie
0
NIe wiem czy ktoś sie ze mną zgodzi ale moim zdaniem Messi nie powinien wracać sie po piłkę do drugiej linii po czym otrzymując podanie w środku pola próbuje cos rozegrać albo w końcu idzie na przebój.Jest najlepszym strzelcem Barcelony i chodź wiadomo że wiele razy rozpoczynał akcje i za chwile sam ja wykańczał to nie przy tak ścisłym i zdyscyplinowanym kryciu Xavi z Iniestą a w szczególności Xavi coś zamarł powinien słać ( chociaż próbować) prostopadłe i loby do wysuniętego Messiego a ostatnio mało z jego stroby takich podań się widuje a zamiast tego robi kilometry w poprzeg boiska, oczywiście z całym szacunkiem do generała bo był i bedzie geniuszem ale wydaje mi sie że jest przemęczony.
Visca el Barca Hasta la muerte!
0
Ja marzę o wychowanku...chciałbym by nasz bramkarz tak jak Valdes nosił w sercu Barce, nie tylko na koszulce...dlatego tez nie widze u nas w bramce gościa który przez całe życe "służył" Madrytowi pomimo szacunkudla Ikera za gre w reprezentacji.
0
" A może Iker?" Nie wierze heh jakie wy macie głupie pomysły!!!!
0
Jestem wielkim szczęsciarzem mając dekoder N i Cyfra+ w jednym TV:D
0
tobiasz219
Na Euro 2012 widzilismy ten nasz najlepszy atak...szczególnie w ostatnim meczu
0
Faktycznie:) Ostatnio gdy Busi udzielał wywiadu i mówił o dobrym meczu to strzelił bramke i zanotowal mega dobre spotkanie więcc....:)
0
oko
W jakim świecie Ty zyjesz? Wracaj do lasu prymitywie...Jedź na Camp Nou i to powiedz! Swoja droga Twoja noga pewnie tam nie stała i nie postanie!!!
0
Misjonarz ja prdl:)
0
Ile razy się wypowiesz tyle razy bez sensu dziamiesz naprzeciw wszystkim...Weź jakiegoś koleszke zaloguj bo osamotniony jesteś w swoich teoriach
0
Scorpion:)
0
Znam kilku takich przygłupów jak Ty:)
0
Alves i Alba troszke okopani ale chyba będą zdrowi:)
0
Już widze jak Martin się połasił na klepaki w sakiewce taryfiarza:))
0
DamianWST
Ale Ty chłopaku marudzisz...rozkapryszony grzbiet!
0
ravpelc
Podejżewam że Iniesta wie co mówi, szczerze mowiąc równiez tak uważam.
0
Różni od innych*
0
Kocha ten klub! To różni zawodników Blaugrany takich jak Xavi Messi Iniesta Valdes i reszta nigdy nie odejdą z tego klubu, jest dla nich czymś więcej niż miejscem gdzie zarabia się kasę. MES QUE UN CLUB!!!!
0
Scorpion22
Chyba oglądasz skróty meczy:) Dla mnie nie ma to jak wślizgi Masche;) i te jego dalekie podania a jakże dokładne. MASCHE ZOSTAJE!!!
0
Naprawdę az tak wam to przeszkadza??
0
" Messi jeśli grałbys w niebie...umarłbym żeby Ciebie zobaczyć" :)
0
Silva -> Pedro i Soldado -> Villa ;) Dokladnie takiie zmiany widze;)
0
adan23
Pokaż mi gdzie za 750 zł kupisz bilet na mecz z Realem, przelot, i nocleg...Inteligencie
0
Dla mnie zapisanie się do Fan Clubu wiąze się z szansą na długo oczekiwane postawienie nogi na Camp Nou:) Samemu będzie mi raczej cięzko coś takiego zorganizować...a ludzie którzy się burzą o 70 zł poprostu zostana w tym czasie przed tv;p Pierwszą sprawą jest to że nikt was nie zmusza do zapisów...więc o co te spiny...kibicujcie sobie w zaciszu swojego pokoiku! A czytając to co niektórzy piszą to wolałbym żeby wgl nie robili wstydu Polskim Cules i zaczeli "kibicować" innej drużynie...porażka!
0
dobry261
Swoim głupim komentarzem przypominasz mi polskich dziennikarzy sportowych, krytykujących wszystko i wszystkich...Messi Twoim zdaniem słabo grał, bo nie strzelił hat-tricka? Co niektórzy chcieliby żeby strzelił 3 gole w każdym meczu. I mało tego śmiesz krytykować Xaviego...Wielki krytyk się znalazł!!!
0
NIemcy - Argentyna na N kanał 245
0
bartek_93,
Po co taka spina chłopak?? kolega obstawia 5;0 dla Barcy mnie to nie dziwi i tez bym chciał takiego wyniku albo i większego. 8;0 już było więc może byc i 10!!!
0
Jak zakończy karierę jako piłkarz widzę go na trenerskiej ławce!
0
Wie ktoś kiedy zaczną przyjmować do FCBP? 19tego jest wyjazd na GD a tam na stronce zero wiadomości na temat rekrutacji i możliwości wyjazdu niezrzeszonych.
0
Gaspar
Co do Xaviego masz absolutna racje, jest równiez i moim zdaniem najlepszym rozgrywajacym swiata ale nie mozna mówic że Messi bez niego nie byłby tym kim teraz jest. Bywało wiele akcji Messiego gdy bez praktycznie nizyjej pomocy p[rzechodził pol boiska heheh co było piękne:) Xavi =
Maestro:)!!!!!