0

Trochę nie chcę żeby przeszedł do nas Ibra. bo jak przejdzie będzie za dużo gwiazd w zespole np. jak w Realu na kupili różnych gwiazd np. Huntellar a teraz siedzi na ławce. To samo może byc z barcą.

0

Jesteśmy z wami Barca!!!

0

Ten Ronaldo myśli że jest taką gwiazdą zobaczymy kto tu kogo ośmieszy.

0

Brawo Barca swietny mecz!!!!!!!!!!!!

0

juz przed pierwszym meczem byli tacy pewni a zeby Barcelona przegrala 5:0 to by musieli grac jak San Marino wiec watpie czy strzela az piec bramek ciekawe czy strzela wogule dwie;d

0

Znow Howward zachowal sie jak menda najpierw na Polsce musial sie wyzyc teraz na barcelonie, jednego nie rozumiem czemu na to zareagowal tak Guardiola wygrywamy 2:0 a ten sie denerwuje jak bysmy przegrywali!

0

Brawo Barca strzelcie jeszcze jedna brameczke na pewne prowadzenie, dlaczego nie ma Puyola Eto'o itp.??

0

jego data to 1980r. a nie 1985! nawet jakby Ronaldinho przeszedłby do Realu byłby i tak moim ulubionym piłkarzem a Laporta niech dalej udaje ze nie slyszy nic o Ronaldinho;/

0

Brawo Iker, dawaj do Barcelony!!!

0

tylko ze jak jest w skladzie za duzo gwiazd to nie dobrze np. Real Madryt

0

Brawo Valdes oby tak dalej

0

tylko zeby barca nie zrobila jak prawie caly czas ze maja juz krok od zwyciestwa i zwala cos a zawsze wykorzysta to Real naprzyklad poprzedni sezon na ostatnie wa chyba mecze przegrali mieli tyle samo punktow co real ale mieli gorszy bilans bramkowy i przegrali wiec niech sie jeszcze nie ciesza;/

0

Gmoch to menda zostawil mlodych pilkarzy polskich za to go nie nawidze!!!

0

A co w końcu z Marqezem on Webba nie widzial czy jak??;d

0

to co wczoraj pokazaliscie bylo swietne!!!

0

Brawo barcelona!!! z taka barca po puchar mistrzow

0

nawet jakby tego nie zrobili i tak bym ich kochal.

0

szkoda tych ludzi

0

Musimy wygrac przynajmniej jeden puchar najbardziej chcialbym zobaczyc puchar ligi mistrzow, a ty cordzik nie przesadzaj tak bo mozemy jeszcze przegrac nie badz taki pewien

0

życze ci powodzenia Roni chodź że już grasz słabiej dalej jesteś jak dla nie których nafajniejszym zawodnikiem

0

Niech Henry nie gada głupot że Bayern wygra ligę mistrzów prędzej już wygra Liverpool

0

Jeszcze żeby Barcelona tak zagrała z Bayernem

0

Eto'o będzie spokojnie w pierwszej trójce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?