Hiszpanek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Qarszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę nie chcę żeby przeszedł do nas Ibra. bo jak przejdzie będzie za dużo gwiazd w zespole np. jak w Realu na kupili różnych gwiazd np. Huntellar a teraz siedzi na ławce. To samo może byc z barcą.
0
Jesteśmy z wami Barca!!!
0
Ten Ronaldo myśli że jest taką gwiazdą zobaczymy kto tu kogo ośmieszy.
0
Brawo Barca swietny mecz!!!!!!!!!!!!
0
juz przed pierwszym meczem byli tacy pewni a zeby Barcelona przegrala 5:0 to by musieli grac jak San Marino wiec watpie czy strzela az piec bramek ciekawe czy strzela wogule dwie;d
0
Znow Howward zachowal sie jak menda najpierw na Polsce musial sie wyzyc teraz na barcelonie, jednego nie rozumiem czemu na to zareagowal tak Guardiola wygrywamy 2:0 a ten sie denerwuje jak bysmy przegrywali!
0
Brawo Barca strzelcie jeszcze jedna brameczke na pewne prowadzenie, dlaczego nie ma Puyola Eto'o itp.??
0
jego data to 1980r. a nie 1985! nawet jakby Ronaldinho przeszedłby do Realu byłby i tak moim ulubionym piłkarzem a Laporta niech dalej udaje ze nie slyszy nic o Ronaldinho;/
0
Brawo Iker, dawaj do Barcelony!!!
0
tylko ze jak jest w skladzie za duzo gwiazd to nie dobrze np. Real Madryt
0
Brawo Valdes oby tak dalej
0
tylko zeby barca nie zrobila jak prawie caly czas ze maja juz krok od zwyciestwa i zwala cos a zawsze wykorzysta to Real naprzyklad poprzedni sezon na ostatnie wa chyba mecze przegrali mieli tyle samo punktow co real ale mieli gorszy bilans bramkowy i przegrali wiec niech sie jeszcze nie ciesza;/
0
Gmoch to menda zostawil mlodych pilkarzy polskich za to go nie nawidze!!!
0
A co w końcu z Marqezem on Webba nie widzial czy jak??;d
0
to co wczoraj pokazaliscie bylo swietne!!!
0
Brawo barcelona!!! z taka barca po puchar mistrzow
0
nawet jakby tego nie zrobili i tak bym ich kochal.
0
szkoda tych ludzi
0
Musimy wygrac przynajmniej jeden puchar najbardziej chcialbym zobaczyc puchar ligi mistrzow, a ty cordzik nie przesadzaj tak bo mozemy jeszcze przegrac nie badz taki pewien
0
życze ci powodzenia Roni chodź że już grasz słabiej dalej jesteś jak dla nie których nafajniejszym zawodnikiem
0
Niech Henry nie gada głupot że Bayern wygra ligę mistrzów prędzej już wygra Liverpool
0
Jeszcze żeby Barcelona tak zagrała z Bayernem
0
Eto'o będzie spokojnie w pierwszej trójce!