O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4503
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 38

Komentarze

1

Jako ekspert wypowiem się w tej sprawie. Sędzia rozegrał świetne zawody i był sprawiedliwy dla obydwu druzyń

0

Koleszko jestem ekspertem, to że nie zgadzasz się z moją profesjonalną opinią stawia Cię tylko wśród januszy footballu.

0

Masz rację, głupio wyszło. Obiecuję następnym razem przeczytać swój tekst i poprawić literówki.

0

Jako ekspert piłkarski wypowiem się, że do kluczowy tydzień dla Barcelony. Typowe być albo nie być. Drużyny z Madrytu wyglądają lepiej w końcówce sezonu, ciekawe jak to się zakończy. Moim okiem Barcelonie zabrakło sił i z meczu na mecz może być coraz gorzej. Pozdrawiam!

0

Proponujesz jakieś zmiany w 11 jedenastce na ostatnie mecze w lidze? To też ryzykowany pomysł posadzić największe armaty na ławce. Może to też negatywnie na ich morale wpłynąć.Trener ma przysłowiowy niezły orzech do zgryzienia.

Zobacz wszystkie

7

Żałosny się robi... Gdyby babcia miała wąsy. Trzeba było strzelić, a nie teraz cwaniakować. Lepiej się weź za grę, a nie teoretyzowanie, bo Ronaldo ci odjeżdża.

6

Hah pamiętam jeszcze po mundialu, jak wielu tutejszych ekspertów mówiło, że Rakitić jest lepszy od Modricia. Jako prawdziwy ekspert piłkarski śmiałem się wtedy, widząc, że to nie ta półka gracza co jego kolega reprezentacyjny. Prawda jest taka, że Rakitić to przeciętniak

5

La Masia ostatnio zachowywała się jak organizacja terrorystyczna. Podpisywali umowy z nieletnimi, bezprawnie, praktycznie ich wykorzystując. Wielu zszokuję moja wypowiedź ale jako ekspert śmiało mogę powiedzieć, że Barcelona została słusznie ukarana, za handel nieletnimi. Inaczej tego nazwać nie można. Jeśli nie zaprzestaną swoich działań to następna kara będzie poważniejsza niż 2 okienka bez możliwości przeprowadzania transferów. Jednak chyba wyciągnęli wnioski i zaprzestali tego strasznego procederu...

5

Jako ekspert piłkarski wypowiem się o wczorajszej sytuacji, która wywołała tutaj burzę. W mojej opinii RONALDO został ewidentnie sfaulowany, na powtórkach widać było pchnięcie obrońcy co spowodowało upadek. Zasłużony karny. Zauważył to także obiektywny komentator w trakcie meczu. Wydaję mi się, że wielu liczy się tutaj z moją opinią, więc chyba to zamyka dyskusję na temat czy karny był słuszny czy nie.

4

Jako ekspert piłkarski wypowiem się, że Luis Enrique to słaby trener.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?