HiszpanskiKibic
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jako ekspert wypowiem się w tej sprawie. Sędzia rozegrał świetne zawody i był sprawiedliwy dla obydwu druzyń
0
Koleszko jestem ekspertem, to że nie zgadzasz się z moją profesjonalną opinią stawia Cię tylko wśród januszy footballu.
0
Masz rację, głupio wyszło. Obiecuję następnym razem przeczytać swój tekst i poprawić literówki.
0
Jako ekspert piłkarski wypowiem się, że do kluczowy tydzień dla Barcelony. Typowe być albo nie być. Drużyny z Madrytu wyglądają lepiej w końcówce sezonu, ciekawe jak to się zakończy. Moim okiem Barcelonie zabrakło sił i z meczu na mecz może być coraz gorzej. Pozdrawiam!
0
Proponujesz jakieś zmiany w 11 jedenastce na ostatnie mecze w lidze? To też ryzykowany pomysł posadzić największe armaty na ławce. Może to też negatywnie na ich morale wpłynąć.Trener ma przysłowiowy niezły orzech do zgryzienia.
0
Hej, wróciłem do moich profesjonalnych eksperckich komentarzy na tym portalu. W mojej opinii aktualne zachowania Neymara to nic innego jak wyraz flustracji jaki ogarnął zespół, bo słabszym okresie gry. Jako piłkarz jeszcze nie dojrzały psychicznie nie radzi sobie z presją i dołkiem drużyny. Jednak to normalne i nie ma nad czym się rozwodzić, zamyka dyskusję.
0
Hej, nie odzywałem się od pół roku ale wielu pisało do mnie, że brakuje moich komentarzy i profesjonalnych opinii. W takim przypadku postanowiłem wrócić do komentowania aktualnych wydarzeń piłkarskich w Hiszpanii. Wydaję mi się, że Barcelona ubiera w ładne słowa kryzys jaki ewidentnie się zaczął. Wynika to głównie ze zmęczenia i graniem przez dłuższy okres 12-14 piłkarzami. Jako ekspert piłkarski wypowiem się, że mistrzostwo w tym roku powędruje to jednego z klubów z Madrytu. Barcelonie zabrakło benzyny na ostatnie kilometry maratonu BBVA.
0
Jako ekspert piłkarski śmiało mogę podzielić się opinią, że Barcelona dzisiaj straci punkty. Pozdrowienia dla wszystkich którzy liczą i czekają na moją opinię.
0
Nie pokoi mnie opieranie pomocy na 34 letnim Xavim, nie pokoi mnie opieranie prawej obrony na piłkarzu, który po sezonie odchodzi. Przy zakazie transferowym, mamy trochę "starą" drużynę.
0
Chyba się nie zrozumieliśmy, ja doceniam kunszt Suareza, uważam go za świetnego piłkarza jednak podkreślam teraz nie prezentuje niczego wielkiego. Rok temu wciągał nosem wielu piłkarzy, a teraz? Pewnie odpali za rok, zgranie z drużyną jest jednak bardzo ważne w dzisiejszym futbolu
0
ogólnie to znaczy poza boiskiem, czy na Youtubie?
4
Jako ekspert piłkarski wypowiem się, że Luis Enrique to słaby trener.
1
Jako ekspert piłkarski w mojej opinii, z która większość użytkowników tego portalu się zgadza, potwierdzam, że Messi dzisiaj był najsłabszy na boisku. Cieszę się, że większość kolegów zauważyła przeciętny występ Argentyńczyka i w sondzie oddali głos na niego. Może to go zmobilizuję
0
Człowieku, jako ekspert piłkarski powiem Ci, że to co piszesz to głupoty. Grali dzisiaj zawodowi piłkarze, którzy od dziecka się tylko tym zajmują i przytulają za to kilka mln rocznie. A Ty mówisz, że o 16 to zapominają jak się gra, czy nie chce im się biegać...
6
Hah pamiętam jeszcze po mundialu, jak wielu tutejszych ekspertów mówiło, że Rakitić jest lepszy od Modricia. Jako prawdziwy ekspert piłkarski śmiałem się wtedy, widząc, że to nie ta półka gracza co jego kolega reprezentacyjny. Prawda jest taka, że Rakitić to przeciętniak
0
Jako ekspert w tych sprawach, obstawiam, że wybierze Real Madryt. Perspektywy na przyszłe sukcesy będą kluczowe.
2
Jasne, ubieraj w to w ładne słowa. Aktualnie wszyscy wiedzą, że Ronaldo jest lepszy. Jako ekspert piłkarski mogę to potwierdzić.
0
Ciekawe zestawienie składu, ja jako ekspert piłkarski wystawiłbym inną 11. Najbardziej jednak skupiłbym się na pozycji prawo obrońcy i zagrał tym samym zawodnikiem dzisiaj jak i w dniu meczu z PSG. Pozwoliłoby to na złapanie jakiegoś rytmu przed tak ważnym meczem.
5
Jako ekspert piłkarski wypowiem się o wczorajszej sytuacji, która wywołała tutaj burzę. W mojej opinii RONALDO został ewidentnie sfaulowany, na powtórkach widać było pchnięcie obrońcy co spowodowało upadek. Zasłużony karny. Zauważył to także obiektywny komentator w trakcie meczu. Wydaję mi się, że wielu liczy się tutaj z moją opinią, więc chyba to zamyka dyskusję na temat czy karny był słuszny czy nie.
0
Przedstawiłem swoją opinię, w którym punkcie się ze mną nie zgadzasz? Kibicuje barcelonie ale potrafię zobaczyć, że w tym sezonie nie mamy czego szukać w meczach z lepszymi rywalami.
0
Jako ekspert piłkarski śmiało mogę powiedzieć, że w tym meczu faworytem będzie PSG, dysponują oni mocniejszą obroną i pomocą co w meczach na tym poziomie jest kluczowe. Można jeszcze wspomnieć o szybkich skrzydłowych (Lavezzi, Lucas) oraz świetnie grających głową napastnikach(Cavani, Ibrahimovic). Wydaję mi się, że 0-3 dla PSG to realny wynik.
0
Nigdy tego nie zrozumiem, widzieliście kiedyś jak gra Cuadrado? To jest typowy skrzydłowy, na pozycji wahadłowego, gra się zupełnie inaczej, a on i tak nie wiele myślał o obronie. Naczytaliście się wypocin w Sporcie i wygadujecie dalej te głupoty.
5
La Masia ostatnio zachowywała się jak organizacja terrorystyczna. Podpisywali umowy z nieletnimi, bezprawnie, praktycznie ich wykorzystując. Wielu zszokuję moja wypowiedź ale jako ekspert śmiało mogę powiedzieć, że Barcelona została słusznie ukarana, za handel nieletnimi. Inaczej tego nazwać nie można. Jeśli nie zaprzestaną swoich działań to następna kara będzie poważniejsza niż 2 okienka bez możliwości przeprowadzania transferów. Jednak chyba wyciągnęli wnioski i zaprzestali tego strasznego procederu...
2
Moim zdaniem, przeceniany jest Messi. Wyszły mu dwa mecze, po kilkunastu słabych i wielki mi sukces. A patrząc obiektywnie to żaden z tych 6 goli nie był spektakularny.
2
W tym roku na pewno, chyba, że chodząc o kulach w domu coś sobie zrobi...
7
Żałosny się robi... Gdyby babcia miała wąsy. Trzeba było strzelić, a nie teraz cwaniakować. Lepiej się weź za grę, a nie teoretyzowanie, bo Ronaldo ci odjeżdża.
0
Najbardziej kompletnym to byłby Pogba albo Yaya Toure. Oni i potrafią atakować i bronić. Ciekaw jestem czy tak kompletnym zawodnikiem byłby Messi na ŚO?
1
W tej sprawie akurat stało się dobrze, że Roman usłyszał ciężkie zarzuty. Jeśli 8 latka zmanipulowana przez jakiegoś człowieka również się zgodzi, to nie widzisz problemu? Dziećmi łatwo mimo wszystko kierować. Nie ważne czy maja 12 czy 15 lat.
1
I również jest tak, że nie księgowy tylko właściciel firmy odpowiada za błędy w księgowości. Polecam poczytać o rachunkowości, prawo w każdym kraju w Europie jest praktycznie identyczne.
1
Zaznaczę tylko, że większość osób myli się jeśli uważa, że znane, popularne i bogate osoby są wstanie uniknąć odpowiedzialności za oszustwa podatkowe. Na przestrzeni lat wiele takich osób było karanych, a to ze względu na ich popularność i wydźwięk sprawy. Po prostu szary człowiek, podatnik ma się bać nie płacić i bać oszukiwać na podatkach. Może wam się to wydać dziwne ale podatki, dla funkcjonowania dzisiejszych bardzo rozrośniętych biurokracją państw są najważniejsze.
Osobiście wątpię, żeby Messi w tym siedział, bo jako piłkarz pewnie ma znikomą wiedzę na temat finansów, a tym bardziej malwersacji podatkowych. Pewnie skończy się na wyroku w zawieszeniu dla ojca Messiego i dodatkowej dotkliwej nawet dla Messiego karze finansowej.
Jeśli jednak okaże się w trakcie trwania procesu, że Messi wiedział o oszustwach i nie zrobił nic to usłyszy zarzuty i również będzie miał na sobie wyrok.