O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Taki skład bym dał:

Valdes

Alves Puyol Marquez Caceres(albo Sylvinho)

Messi Xavi Yaya Keita Iniesta

Eto'o

Ale i tak da inny i swoj wymyslony... ;/ kapa...

Wierze w niego ale jak znowu zawiedzie to ehh...zal

Veb

0

lol skład sam mowi na siebie iniesta i messi na ławie... i co robi w obronie pique??? ahh ten sezon to bedzie masakra Pep sie zgubił!!!

0

robixx78

to nie denerwuj sie po prostu nie umisz udzielic odpowiedzi pewnie i tak nie masz zadnej telewizji

0

a sa te programy na tv N ??????????????????

pls odpowiedz

0

trzeba wygrać!!!

Wie ktos na jakiej stacji ten mecz bedzie pokazany w tv??

pls o odpowiedz

pozdr

Zobacz wszystkie

0

robixx78

to nie denerwuj sie po prostu nie umisz udzielic odpowiedzi pewnie i tak nie masz zadnej telewizji

0

i tak jest słaby jak nie wiem... wogole barca jak z Racingem przegra to zal!!!

0

prawda Gaweł wielka prawda bo barca potrafi przegrac z kazdym ale tez wygrac z kazdym... wiec duzo zalezy od trenera jak przygotuje zespól na te mecze maja grac z wszystkimi na 100% nawet o ,,Pietruche''!!!

Veb

0

Eto'o da sobie radę!!!

Barca!!

0

najlepszy jest Rasiak!!!!

A tak na serio Cris bedzie 1...!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?