15 września 2008, 19:07
0
Taki skład bym dał: Valdes Alves Puyol Marquez Caceres(albo Sylvinho) Messi Xavi Yaya Keita Iniesta Eto'o Ale i tak da inny i swoj wymyslony... ;/ kapa... Wierze w niego ale jak znowu zawiedzie to ehh...zal Veb
14 września 2008, 11:20
lol skład sam mowi na siebie iniesta i messi na ławie... i co robi w obronie pique??? ahh ten sezon to bedzie masakra Pep sie zgubił!!!
12 września 2008, 22:49
robixx78 to nie denerwuj sie po prostu nie umisz udzielic odpowiedzi pewnie i tak nie masz zadnej telewizji
12 września 2008, 20:02
a sa te programy na tv N ?????????????????? pls odpowiedz
12 września 2008, 19:35
trzeba wygrać!!! Wie ktos na jakiej stacji ten mecz bedzie pokazany w tv?? pls o odpowiedz pozdr
1 września 2008, 21:30
i tak jest słaby jak nie wiem... wogole barca jak z Racingem przegra to zal!!!
3 września 2008, 15:37
prawda Gaweł wielka prawda bo barca potrafi przegrac z kazdym ale tez wygrac z kazdym... wiec duzo zalezy od trenera jak przygotuje zespól na te mecze maja grac z wszystkimi na 100% nawet o ,,Pietruche''!!! Veb
25 sierpnia 2008, 23:26
Eto'o da sobie radę!!! Barca!!
11 września 2008, 15:04
najlepszy jest Rasiak!!!! A tak na serio Cris bedzie 1...!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Taki skład bym dał:
Valdes
Alves Puyol Marquez Caceres(albo Sylvinho)
Messi Xavi Yaya Keita Iniesta
Eto'o
Ale i tak da inny i swoj wymyslony... ;/ kapa...
Wierze w niego ale jak znowu zawiedzie to ehh...zal
Veb
0
lol skład sam mowi na siebie iniesta i messi na ławie... i co robi w obronie pique??? ahh ten sezon to bedzie masakra Pep sie zgubił!!!
0
robixx78
to nie denerwuj sie po prostu nie umisz udzielic odpowiedzi pewnie i tak nie masz zadnej telewizji
0
a sa te programy na tv N ??????????????????
pls odpowiedz
0
trzeba wygrać!!!
Wie ktos na jakiej stacji ten mecz bedzie pokazany w tv??
pls o odpowiedz
pozdr
0
robixx78
to nie denerwuj sie po prostu nie umisz udzielic odpowiedzi pewnie i tak nie masz zadnej telewizji
0
i tak jest słaby jak nie wiem... wogole barca jak z Racingem przegra to zal!!!
0
prawda Gaweł wielka prawda bo barca potrafi przegrac z kazdym ale tez wygrac z kazdym... wiec duzo zalezy od trenera jak przygotuje zespól na te mecze maja grac z wszystkimi na 100% nawet o ,,Pietruche''!!!
Veb
0
Eto'o da sobie radę!!!
Barca!!
0
najlepszy jest Rasiak!!!!
A tak na serio Cris bedzie 1...!