0

Taki skład bym dał:

Valdes

Alves Puyol Marquez Caceres(albo Sylvinho)

Messi Xavi Yaya Keita Iniesta

Eto'o

Ale i tak da inny i swoj wymyslony... ;/ kapa...

Wierze w niego ale jak znowu zawiedzie to ehh...zal

Veb

0

lol skład sam mowi na siebie iniesta i messi na ławie... i co robi w obronie pique??? ahh ten sezon to bedzie masakra Pep sie zgubił!!!

0

robixx78

to nie denerwuj sie po prostu nie umisz udzielic odpowiedzi pewnie i tak nie masz zadnej telewizji

0

a sa te programy na tv N ??????????????????

pls odpowiedz

0

trzeba wygrać!!!

Wie ktos na jakiej stacji ten mecz bedzie pokazany w tv??

pls o odpowiedz

pozdr

0

Wie ktoś gdzie bedzie ten mecz pokazany bo na canal sport 2 nie ma prosze o odpowiedz...

Veb

0

najlepszy jest Rasiak!!!!

A tak na serio Cris bedzie 1...!

0

lol i po co znow przegrali powinni pracowac na wygrana i zeby mieli szanse awansowac na ławke Barcy i walczyc o nia bo maja kariere przed soba!!!

Pep motywuj ich bardziej!!

0

Barca by musiała kupić 1 dobrego napastnika... i fajnie by było :)

0

lepiej jak by krótsze... to może być nie prawdziwa wiadomośc kiedys juz puyol byl łysy a wcale nie był..... xD

0

Dziekuje za wszystko!!!

0

prawda Gaweł wielka prawda bo barca potrafi przegrac z kazdym ale tez wygrac z kazdym... wiec duzo zalezy od trenera jak przygotuje zespól na te mecze maja grac z wszystkimi na 100% nawet o ,,Pietruche''!!!

Veb

0

i tak jest słaby jak nie wiem... wogole barca jak z Racingem przegra to zal!!!

0

Jedyna dobra wiadomość dzisiaj real dostał!!!

i tylko dzis barca mogła przegrac a teraz niech gra!!!!!!!!!!!

0

Życze ci Zdrowia jak najszybciej!!!

Związek judo i reszta polskich związków niech pomoże!!!

0

Super najsilniejsza to H ale stawiam w tym roku na Chelsea...

Veb!

0

Bojan i pique ocena niżej alves 6!!!

0

z wszystkimi musimy wygrać jak chcemy być najlepsi!!!!

Veb!

0

DanielOs.

dosrodkowywal CZECH a brame strzelil BRAZYLIJCZYK i tyle

wiec polacy nie maja sie z czego cieszyc xD

Veb

0

pepe3

to maly chłopczyk (4latka) jest juz po 19 wiec opowiada bajki bo bajka mu sie podobała i wiecie chloczyk pojdzie spac i bedzie git...

Veb!!!

a barca dzisiaj grała na 5% swoich umiejetnosci tylko szkoda bojana i pique ze nie trafili... i by było 2:1 szkoda bo wstyd lekki jest...!

0

a jedz sobie nawet na koniec świata :P

0

Dobrze Eto'o Prawde mowisz!!!

0

michalfcb xDDDDDDDDDDDD

no Prawda dopinguj naszych!!! :P

0

Yaya i Hleb mają grać a nie Pedro i Keita!!!

a reszta good...

0

Eto'o da sobie radę!!!

Barca!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?