Hlebek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
katowice
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki skład bym dał:
Valdes
Alves Puyol Marquez Caceres(albo Sylvinho)
Messi Xavi Yaya Keita Iniesta
Eto'o
Ale i tak da inny i swoj wymyslony... ;/ kapa...
Wierze w niego ale jak znowu zawiedzie to ehh...zal
Veb
0
lol skład sam mowi na siebie iniesta i messi na ławie... i co robi w obronie pique??? ahh ten sezon to bedzie masakra Pep sie zgubił!!!
0
robixx78
to nie denerwuj sie po prostu nie umisz udzielic odpowiedzi pewnie i tak nie masz zadnej telewizji
0
a sa te programy na tv N ??????????????????
pls odpowiedz
0
trzeba wygrać!!!
Wie ktos na jakiej stacji ten mecz bedzie pokazany w tv??
pls o odpowiedz
pozdr
0
Wie ktoś gdzie bedzie ten mecz pokazany bo na canal sport 2 nie ma prosze o odpowiedz...
Veb
0
najlepszy jest Rasiak!!!!
A tak na serio Cris bedzie 1...!
0
lol i po co znow przegrali powinni pracowac na wygrana i zeby mieli szanse awansowac na ławke Barcy i walczyc o nia bo maja kariere przed soba!!!
Pep motywuj ich bardziej!!
0
Barca by musiała kupić 1 dobrego napastnika... i fajnie by było :)
0
lepiej jak by krótsze... to może być nie prawdziwa wiadomośc kiedys juz puyol byl łysy a wcale nie był..... xD
0
Dziekuje za wszystko!!!
0
prawda Gaweł wielka prawda bo barca potrafi przegrac z kazdym ale tez wygrac z kazdym... wiec duzo zalezy od trenera jak przygotuje zespól na te mecze maja grac z wszystkimi na 100% nawet o ,,Pietruche''!!!
Veb
0
i tak jest słaby jak nie wiem... wogole barca jak z Racingem przegra to zal!!!
0
Jedyna dobra wiadomość dzisiaj real dostał!!!
i tylko dzis barca mogła przegrac a teraz niech gra!!!!!!!!!!!
0
Życze ci Zdrowia jak najszybciej!!!
Związek judo i reszta polskich związków niech pomoże!!!
0
Super najsilniejsza to H ale stawiam w tym roku na Chelsea...
Veb!
0
Bojan i pique ocena niżej alves 6!!!
0
z wszystkimi musimy wygrać jak chcemy być najlepsi!!!!
Veb!
0
DanielOs.
dosrodkowywal CZECH a brame strzelil BRAZYLIJCZYK i tyle
wiec polacy nie maja sie z czego cieszyc xD
Veb
0
pepe3
to maly chłopczyk (4latka) jest juz po 19 wiec opowiada bajki bo bajka mu sie podobała i wiecie chloczyk pojdzie spac i bedzie git...
Veb!!!
a barca dzisiaj grała na 5% swoich umiejetnosci tylko szkoda bojana i pique ze nie trafili... i by było 2:1 szkoda bo wstyd lekki jest...!
0
a jedz sobie nawet na koniec świata :P
0
Dobrze Eto'o Prawde mowisz!!!
0
michalfcb xDDDDDDDDDDDD
no Prawda dopinguj naszych!!! :P
0
Yaya i Hleb mają grać a nie Pedro i Keita!!!
a reszta good...
0
Eto'o da sobie radę!!!
Barca!!