5

Polaku kończ ten mecz!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Bobo25 Boli? Ma boleć.

1

Francja weszła w mecz jak w II Wojnę Światową.

1

Dembele i Griezmann dzisiaj w formie iście Barcelońskiej.

3

ŁYSY GDZIE KARTKI

0

Oficjalnie przestaje bojkotować mundial w Katarze.

3

Co on tu zrobił za zmiany? xD

4

Jeszcze siedem, jeszcze siedem!!!

0

Ymbappe tylko człapie po boisku.

3

Dobra, Marciniak kończ już ten mecz.

0

@Kimirionum Czerwona i 3 lata zawieszenia oraz 100 zl grzywny

4

Dembele powinien mieć pomnik w Barcelonie.

0

Marciniak prawie szpagat zrobił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Nawet pomimo tego, że oglądałem na strumyku to i tak czuje się oszukany na hajs.

12

@cris2706 Zgadzam się, że Gwiezdne Wojny nawet obok Marvela nie stały. Stoją kilka półek wyżej niż Marvel.

3

@Medium Bo nie ulepszałeś gdy akurat pocierał się po czole.

2

@barcelonaLM Musisz policzyć średnią poleceń/komentarz i wtedy mnożysz x10.

1

@PatrychoO Czy zamierzam iść? Panie, już na początku grudnia bilety kupione były.

74

Messi nie potrzebuje Mistrzostwa Świata, aby być najlepszym piłkarzem w historii. To Puchar Świata FIFA potrzebuje zostać podniesionym przez Messiego, aby można było twierdzić, ze to najważniejsze trofeum w piłce.

1

Jestem spokojny o wynik finału. Wstawiennictwo Papieża Franciszka, wstawiennictwo Maradony u góry. Lepiej się nie da :D

9

Gvardiol podobno jeszcze się odkręca.

5

Włochu kończ już ten mecz.

23

Messiego po prostu uwiera ciężar jego stalowych jaj.

5

"Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud
Z Argentyny Mistrza Świata zrób
Messi czeka już tak wiele lat
a w karierze wciąż tytułu brak"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?