14

@ChampionLW Po pierwsze to Pan Don Corleone, a po drugie Don pije zawsze tyle ile potrzeba. Nigdy mniej i nigdy więcej.

2

Polaku kończ ten mecz!

0

Higuain reinkarnacja.

5

Lautaro jest cienki jak sik pająka.

0

Gdzie tu był spalony?

0

Nawet w bramkę nie leciało xD

3

@Comfortable_ za dużo

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Rewolucja123 Jakiej klepce xD Otamendiemu piłka odbiła się od sęka, a Messi bez zastanowienia strzelił najlepiej jak się dało. I to jest właśnie ten geniusz, że potrafił bez namysłu strzelić idealnie, podczas gdy jego kolega nawet piłki przyjąć nie umiał.

16

Messi podający rękę piłkarzowi lepszemu niż on


0

Messi ależ przyjęcie, Alvarez tez dobry xD

9

Jak ten łysy dzban tego nie odgwizdał? Nieomylny Varciniak. Dramat.

1

@Kgorecki2500 Tak samo w Auchan od kilku lat jest już stoisko "Too Good To Go"

4

@Dzemix111 Dzwoń do urzędu skarbowego, że podatku nie odprowadza.

0

@JohnnyBarca Czesiu następny miejmy nadzieję.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oficjalnie: Polska jako pierwsza reprezentacja w historii Mundialu zdobyła dublet - wyszła z grupy a somsiad nie wyszedł.

1

Hahaha, zaraz Hiszpanów wyrzucą xDDD

0

A tu cyk, Niemcy w ostatniej akcji meczu samobój. Razem z Hiszpanami odpadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Luis Enrique to geniusz. Nie dość, że przegrana z Japonią wyrzuca Niemców - czyli jednego z faworytów do pucharu, to jeszcze Hiszpania wychodząc z 2 miejsca trafia na Maroko zamiast Chorwatów.

26

Dawać mnie te Francje już. Golimy frajerów.

0

Liczyłem na Tunezję w 1/8 :D

0

@jacobFCB Jak jakieś ręczniki rozłożysz to pewnie tak.

0

Demokracja 1:0 Islamski Fundamentalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

@damianex10 Co to za rozpustnica po lewej?

0

@Kamilos84 @MESSIah16 Szczerzę wątpię, aby z RPA wyjechał w inny sposób niż w trumnie.

1

Gavi to jest wariat xD

1

Ferran wspaniały piłkarz

0

Piękny jest ten hymn Austro-Węgier. Szkoda, że Niemcy go ukradli...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?