Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@ChampionLW Po pierwsze to Pan Don Corleone, a po drugie Don pije zawsze tyle ile potrzeba. Nigdy mniej i nigdy więcej.
2
Polaku kończ ten mecz!
0
Higuain reinkarnacja.
5
Lautaro jest cienki jak sik pająka.
0
Gdzie tu był spalony?
0
Nawet w bramkę nie leciało xD
3
@Comfortable_ za dużo
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Rewolucja123 Jakiej klepce xD Otamendiemu piłka odbiła się od sęka, a Messi bez zastanowienia strzelił najlepiej jak się dało. I to jest właśnie ten geniusz, że potrafił bez namysłu strzelić idealnie, podczas gdy jego kolega nawet piłki przyjąć nie umiał.
16
Messi podający rękę piłkarzowi lepszemu niż on
0
Messi ależ przyjęcie, Alvarez tez dobry xD
9
Jak ten łysy dzban tego nie odgwizdał? Nieomylny Varciniak. Dramat.
1
@Kgorecki2500 Tak samo w Auchan od kilku lat jest już stoisko "Too Good To Go"
4
@Dzemix111 Dzwoń do urzędu skarbowego, że podatku nie odprowadza.
0
@JohnnyBarca Czesiu następny miejmy nadzieję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oficjalnie: Polska jako pierwsza reprezentacja w historii Mundialu zdobyła dublet - wyszła z grupy a somsiad nie wyszedł.
1
Hahaha, zaraz Hiszpanów wyrzucą xDDD
0
A tu cyk, Niemcy w ostatniej akcji meczu samobój. Razem z Hiszpanami odpadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Luis Enrique to geniusz. Nie dość, że przegrana z Japonią wyrzuca Niemców - czyli jednego z faworytów do pucharu, to jeszcze Hiszpania wychodząc z 2 miejsca trafia na Maroko zamiast Chorwatów.
26
Dawać mnie te Francje już. Golimy frajerów.
0
Liczyłem na Tunezję w 1/8 :D
0
@jacobFCB Jak jakieś ręczniki rozłożysz to pewnie tak.
0
Demokracja 1:0 Islamski Fundamentalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
@damianex10 Co to za rozpustnica po lewej?
0
@Kamilos84 @MESSIah16 Szczerzę wątpię, aby z RPA wyjechał w inny sposób niż w trumnie.
1
Gavi to jest wariat xD
1
Ferran wspaniały piłkarz
0
Piękny jest ten hymn Austro-Węgier. Szkoda, że Niemcy go ukradli...