Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do osób doświadczonych w temacie, czy są jakieś wiarygodne i bezpieczne źródła wiedzy, które zawierają informacje o zasadzie działania oraz o miejscu, stronie www w jaki sposób legalnie i bezpiecznie (no scam) inwestować w akcje giełdowe danych firm?
0
@AduŚ07 Wygrana nie jest równa wygranej. Możesz wygrać mecz po wymęczonym 1:0 albo zdeklasować przeciwnika tak, że odechce mu się drugi raz wychodzić na boisko i grać znów z Bayernem.
4
@MesQueUnClub96 Warto pamiętać, że porównanie na podstawie takiej klasyfikacji nie jest uzasadnione, dużo zmiennych wpływających na zdobyte punkty.
1
Mówi się, Bundesliga to generalnie nie jest mocna. Bayern dziś grając na 3/4 gwiazdka dyma nas mocniej niż niejedną drużynę z niemieckiej właśnie ligi.
12
Coutinho w podstawie dziś na Bayern to będzie niesłychanie ciekawa opcja. Może wypalić lub nie.
1
@MesQueUnClub_87 Nie swiruj z cda tylko wejdz np na sb eu lub po prostu filman
1
Jaki kraj takie Atleti, Wisła strzela na 2:2 w 98'
0
Tuchel żyje przy linii tak jak kiedyś Lucho w Barcelonie, super się to ogląda.
0
@tomek8756 Jak osobnik płci męskiej miał ściąge pod udem to anglistka do nas, że od patrzenia nie urośnie.
0
@chavez Tak jak z transferami. Będzie oficjalne jak potwierdzi to EA lub gracze po premierze. Jednak nie ma powodu by nie wierzyć tym informacjom.
4
Osobiście nie gram od ładnych paru lat ale mimo wszystko ciekawa informacja
13
Dania jako jedno z nielicznych państw zniosło wszelkie restrykcje, paszporty związane z Covidem. Wymagane jest tylko zachowanie "bezpieczeństwa" związane z przepisami międzynarodowymi (np. maski w samolotach, na lotniskach).
1
@NaFazieHitman W Biedrze od lat stabilne 1.99
0
@IronSanHybrid Ogarnij sobie tag na wykopie, tam myślę więcej znajdziesz kompanów do rozmowy na ten temat xd. Czwarty sezon wydaje się być ciekawszy od poprzedniego. PS. Nie wiedziałem, że jest ktoś komu podoba się Launo.
5
@pres Na usta ciśnie się jedno: mają rozmach skurczysyny
9
Griezmann: “Going back to Atlético is the most beautiful thing that has happened to me in the last two years."
No to jeszcze lepiej, że go tutaj nie ma. Po co miał się chłopak męczyć.
1
@NaFazieHitman Niektórzy dostaną po dupie, a niektórzy ładnie się wzbogacą
3
Ustawiłem sobie czarny motyw w przeglądarce ale Rambla jest biała - to chyba przez te spusty nad Memphisem.
2
@masterandservant Spokojnie
0
Sousa Setienem Reprezentacji? Doceniamy wuja dopiero po stracie?
5
@Comentateiro Na szczęście zdanie, że jego wpis to w 90% propaganda i emocje, a tylko w 10% fakty to też zaledwie tylko Twoja stronnicza interpretacja, nie podałeś bowiem chociażby klasyfikacji podziału procentowego (według, którego napisałeś o takich ,a nie innych proporcjach) na propagandę (czy emocje ) oraz fakty. Oczywiście dopełnieniem ww klasyfikacji byłoby podanie przykładów.
12
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241194000_4583581288318706_2446742304680562031_n.png?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=mbLSoCk0t5cAX8Nz0rI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=fa054e4f0aff41f3bde931f4e535ee40&oe=6134D78B
Chcesz być chuda? Jedz mięso - to się uda
0
Odejście Grieza umacnia raczej fakt, ze Filip zostaje w klubie i teoretycznie ma być filarem naszego ataku - jakolwiek to brzmi.
0
@Encore Jak co sezon po powrocie z L4, Kun dołącza jako świeżak.
9
Otóż to
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241115015_4577909215552580_7489309249387067465_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=9BveX9dAoJcAX9pmnzz&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=e7aa0044176d26deb5006d4cbeeec647&oe=613282B9
0
@Hrzan STEM, World Of Engineering
0
Post przeznaczony do wpisywania kont, które warto obserwować na Twitterze, charakter działalności profilu dowolny. Zapraszam do wpisywania swoich propozycji w odpowiedziach
5
Memphis co stylówka, ouu.
0
@doc Ta. Żona szejka wie gdzie są rachunki złotych kibli. Jedynie co żona szejka zna to techniki robienia lodów.
0
Fantastyczna połowa nomen omen w wykonaniu Chelsea. Zupełnie inna definicja autobusu.