12

Ciekawostka: Usain Bolt czyli posiadacz rekordu świata na 100 i 200 metrów nazwał swojego syna imieniem Thunder. Imię i nazwisko jego jest dokładnie takie samo jak nazwa złącza komputerowego - Thunder Bolt.

0

@matelkoveb Stary. Tutaj Euro wchodzi na pełnej, seriale w sezonie ogórkowym.

3

@Deviler Zawsze za Barcą, tak trzymaj

8

@Mr8lack Biorąc pod uwagę tempo inflacji w Polce to zdecydowanie nie opłaca się czekać dla tych 20 zł.

1

@GeneralXavi Pełna zgodna, tylko to już jest kwestia indywidualna. Jednemu dana terma na tym samym treningu nie podejdzie, a dla drugiego będzie bardzo dobra. Są różne oczekiwania.

2

@GeneralXavi Każda terma tak wygląda, różnią się tylko znaczkiem.

0

Panie i Panowie, zawsze zamawiałem obuwie z dedykowanych stron danych marek ale pytanie - strona streetstyle24 jest legitna?

29

Wyniosłem dziś niesłychanie ważną naukę z terapii dla chorych na depresję - kiedy potrzebujesz wsparcia to zazwyczaj okazuje się, że nikogo nie obchodzisz. To nie jest prawda - nie obchodzisz nikogo cały czas, a nie tylko wtedy kiedy potrzebujesz wsparcia.

1

@Janiama Coś czuję, że Lewy na następnym podobnym plebiscycie może być TOP1, długo (oby nie) będziemy czekać na podobnej klasy piłkarza.

0

@halfnolife Wykup pakiet na ważność konta lub wydaj na SM w Metinie. Oczywiście siepomaga to wybór nadrzędny jednak niejedyny.

32

@Nihas W tym wypadku aktywizm nie zwraca uwagi na problem, a zwraca w dużej mierze na sposób wyrażania solidarności, który notabene jest żenujący do granic wyobraźni.

0

@SaulGoodman Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo pierwsze kilka źródeł mówi, że były to jedynie domysły przeciwników samego papieża bądź też Kościoła.

7

@puyol_presidend5 Dokładnie, takie osoby należy gasić jak peta w zarodku nawet kosztem chwilowo większych zasięgów, większej popularności.

15

@LionelM95 Student niezamożny by nie pogardził, troche bogatszy by miał wątpliwości, cała reszta dałaby sobie spokój.

0

@takisobiektos Ten CIES to się do tarcia chrzanu nadaje i tyle.

19

Moderacja chyba się odpaliła bo cyferki w Patronite się nie zgadzają, jednak jeśli mnie czytacie - takie postępowanie wspomnianej sytuacji nie poprawi z pewnością.

1

@Kgorecki2500 Jeszcze niech minie troche czasu i Ci, którzy się szczepili teraz będą powoli dołączać do grona niezaszczepionych bo okaże się (o ile już nie okazało), że szczepienia trzeba będzie ponawiać z częstotliwością 2x do roku lub nawet 3 tak aby utrzymać poziom przeciwciał - zdanie wypowiedziane przez jednego z prezesów Pfizera. Z resztą cały temat szczepionek trochę nie współgra ze skalą pandemii ponieważ była ona jedną z większych (na pewno jeśli chodzi o straty ekonomiczne), a nie niosła za sobą rygoru przyjęcia przez każdego szczepionki - co mi osobiście odpowiada lecz kłóci się z zasadami logicznego postępowania z perspektywy "rządzących" krajami.

2

@Dembouz1899 Suarez jaki wychudzony.

9

Tokio i bieg przez płotki czekają na tego chomiczura
https://x.com/TheWorldOfFunny/status/1401185032425848834

0

Jaką trzeba mieć sieczkę w głowie żeby odstawiać takie szopki. Brak słów.


2

@Janas11224 Dokładnie jak wspomniał @michal26 - BAC

2

Polska jest mikroskopijnym rynkiem zbytu dla takich gigantów jak Google (Pixele w ogóle w Polsce nie dostępne) czy Samsung i firmy podobne. Im nie zależy na śrubowaniu wyników sprzedaży akurat w Polsce bo tutaj nie zarabiają w porównaniu do innych rynków dużo czy bardzo dużo więc na jakiej podstawie mieliby się godzić na pójście na ustępstwo.
Przypadek podatku cukrowego jest niemal w stu procentach tego dowodem (istnieją jednak firmy, które wzięły ten podatek na siebie patrz przypadek Tigera).

0

Mecz o awans na Igrzyska Polaków na turnieju FIBA 3x3


5

Polska drużyna koszykówki 3x3 pokonała Słowenie w ćwierćfinale turnieju kwalifikacyjnego na IO, awans na Igrzyska daje medal na tym turnieju. Półfinał Polaków rusza dziś o 18:45 na kanale m.in. TVP Sport na Youtube.

0

Wspaniałe spotkanie Kante, Havertza i Lahoza.

1

@szela1899 Conte jest bardzo dobrym trenerem, tam gdzie był zawsze odnosił duże sukcesy. Jest na pewno lepszy od Koemana, a że jest wiązany z największym rywalem to nie jest to dobra wiadomość dla nas, nikt nie robi niego boga.

2

Telewizor i serwisy informacyjne w dostępnych nam kanałach to jest szambo. Polecam szczerze zrobić sobie z rok przerwy od tego syfu i sami zobaczycie, że jesteście dużo bardziej spokojni i po prostu szczęśliwi.

0

@ranger3120 A czemu miałoby być niemożliwe?

2

@Janas11224 W czym masz problem? Jak ktoś jest stuleją to niech sobie nią będzie. Myślisz, że przez fakt, że takie osoby istnieją z góry jest łatka stulejarza przypięta do wszystkich facetów? Oczywiście, że nie. Jak jesteś w miare ogarnięty to się poznają na Tobie i tak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?