2

@BarcaInfo Wyciekły do mediów czy może media same sobie wykreowały historyjkę, która będzie się klikać? Żałosne to wszystko jest.

6

Mówcie co chcecie ale za PO Lewandowski tyle nie strzelał

1

@don'T.R.I.P.e Być może byłyby szansą na powstanie człowieka w wydaniu o jakim ciężko jest nam sobie wyobrazić :)

5

@Sulimo Czytanie podręczników akademickich do fizyki wymaga według mnie więcej samozaparcia niż śledzenie konta na TT np. pewnego znanego polityka. Być może to jest powód :)

5

No to może i ja dorzucę ciekawostke fizyczną.
Otóż gdyby człowiek posiadał w swoim ciele zaledwie o 1% wiecej elektronów niz protonów to oddziaływałby na drugiego człowieka z taka samą nadwyżką elektronów stojącego w odległości ramienia z siłą pozwalającą przemieścić ciało o masie Ziemi.

4


Królowa jest tylko jedna.

4

Zakładając, że do półfinału awansuje Real oraz Chelsea oraz to, jaką robotę robi w Londynie Tuchel (FANTASTYCZNA gra w obronie drużyny angielskiej) jestem raczej spokojny, finał LM w tym roku odbędzie się bez udziału drużyny z Madrytu.

3

@tomek8756 A czego Ty oczekujesz? Każdy dziennikarz ma być przedmurzem moralności, etyki, dobrego zachowania? Piszą tak bo rachunki same się nie zapłacą, do miski trzeba coś włożyć. Dotyczy to dziennikarzy sprzyjających nie tylko PiS. Pieniądz rządzi światem, wyjątków od tej reguły (dziennikarzy) jest bardzo mało.

1

@Michvl Może sam się wyremontuje jak przeciwko Francji drużyny nie będą stawiały autobusów.

4

@msmsms No ale też żeby nie przesadzać. Piłkarze pokazywali jakość i można napisać, że wtedy byli w formie między innymi z tego względu, że trener umiał im przydzielić zadania na boisku i miał wizje jak te wielkie indywidualności pogodzić w jedną bardzo dobrze grającą drużynę. Być może Ci sami piłkarze z innym trenerem nie błyszczeliby tak na boisku jak właśnie z Lucho.

7

@don'T.R.I.P.e No polityka wielowektorowa to jest coś wspaniałego. Też chciałbym zobaczyć w Polsce muzułmanina albo innego przybysza, który właśnie ze względu na ten sposób prowadzenia polityki i np. spory socjal mieszkałby u nas, a od czasu do czasu przejechał kilka osób na molo. Nie wiem skąd to podejście, że każdemu trzeba pasować. Rząd ma swoje wartości i się ich trzyma, nie ważne czy mi czy komuś innemu się to podoba.

0

@Joan_Laporta Donatello z Biedry, składniki według własnych preferencji

8

Pozostaje kibicować City i życzyć im trofeum w tym sezonie.

0

@amanter Pewnie tak, ale mimo wszystko, ten karny był kluczowy. Widać było jak Messi spuścił z tonu po nim.

1

To teraz tylko selfiaczek pod wieża ajfla i do domu jak co roku. Szkoda mocno tego karnego... na drugą połowę już nie ta sama drużyna wyszła

0

Pasta z profilu jednego z portalów motoryzacyjnych
"To chyba rekord nie tylko na skalę województwa, ale całego kraju. Pewien 50-latek z Piotrkowa Trybunalskiego 17 lat próbuje zdać na prawo jazdy. Do egzaminu podchodził już prawie 200 razy i łącznie kosztowało go to niemal 6 tys. zł.

Co najciekawsze nadal się nie poddaje, choć jeszcze ani razu nie wsiadł do samochodu. Dlaczego? Przez tyle lat nigdy nie pokonał etapu egzaminu teoretycznego.

Doceniamy zawziętość, ale może prowadzenie samochodu po prostu nie jest dla niego? Nie zmienia to faktu, że kibicuje mu już niemal cały oddział WORD-u w Piotrkowie Trybunalskim, bo gdy zaczynał miał 33 lata"

3

@Marcel99 Psychofan Koemana XD To, że ktoś jest realistą bo widzi, że w obronie była/jest kontuzja za kontuzją i gramy tam jeszcze do nie dawna nikomu niemal nieznanymi piłkarzami, a dodatkowo naszym napastnikiem jest Martin (solidny ale to nie jest klasa światowa) + dodatkowo na początku sezonu zjazd formy u Messiego i Busquetsa i alternatywy w linii pomocy w postaci np. Pjanicia. Czego Ty oczekiwałeś na początku sezony mając takie fakty? De facto, mimo, iż gra wygląda lepiej, jesteśmy w finale PK to i tak, jest spora szansa, że sezon zakończymy bez żadnego trofeum (choć ta szansa zdecydowanie jest mniejsza, niż jeszcze np. miesiąc temu).

0

@MESSIah16 Jak awansujemy to raczej wybiegnie.

0

@cracker No to chyba nie pyknie

0

@szymonekk a tak właściwie to nie napisał, bo powiedzieć nie mógł ;v

1

@pt9 Hotel Paradise all night long. Lektor jest tam wybitny.

0

@adam34689 Bliska osoba ma +/- 15 lat, że zaufała nieznajomemu człowiekowi z FB i przesłała mu pieniądze z góry? Oczywiście zamiar ukarania oszusta w pełni popieram.

2

@LS Zależy kto ogląda

9

@Fawrf Sama taktyka nie wygrała im tych tytułow, kluczowe były błędy sędziowskie i gole strzelane np. ze spalonego. Bayern potwierdzi.

0

@Deeespacito Szef Koeman

0

@MaTt_BarcaFan Zagranie pod publiczke, w rzeczywistości pewnie nie wyjdzie z tego nic tak samo jak te śmieszne pogróżki Stanowskiego względem Polsatu.

0

@mr_robot Oczywiście

1

@masq Kontuzja to nie odpoczynek

0

@mercurial2000 No to rzeczywiście mało meczów innych drużyn oglądasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?