2

Zachleją się na bite 3 dni. Ja bym tak zrobił.

0

@Czechuton Odpowiedź jest prosta. W życiu jest więcej zmiennych i życie to nie jest FIFA. Dziennkarze, którzy pompują (lub na odwrót) coś robią to tylko dla kliknięć - nikt nie jest jasnowidzem.

0

@DaPi Klasycznie. Taktyk :)

0

@tomek8756 Szczerze? Nic specjalnego. Moim zdaniem ten serial ma swoje grono odbiorców wśród zbuntowanych nastolatków lub dorosłych szukających we wszystkim 2 i 3 i 4 dna.

0

Komentarz usunięty

5

Barca była dziś tak słaba jak serwery na tej stronie.

0

@TheGoldenEleven Moje zdolności techniczno-ruchowe w sobotę o 14. nie są na najwyższym poziomie, poprawione :)

8


1

@IronSanHybrid Spreparowane xd Gdzie się podziało drugie "I"?

1

@Bruttal "Logikom" i "lekko drastyczny"? I ty piszesz, że nie masz problemów. Zanim coś się napisze lub powie warto się 2 razy zastanowić.

1

@Bruttal Dobra, widzę, że masz problemy. Czekam tylko aż moderacja usunie ten wylew głupoty.

1

@Bruttal A poza Tobą w rodzinie wszyscy zdrowi?

1

@inFamous Myślę, że nie warto. Siedzę aktualnie na S7 Edge który ma 4 lata. Pomimo tego, że mógłbym mieć np. S20 to nie widzę sensu wymiany ponieważ, ani bateria ani szybkość działania ani aparat nie odstają od nowych sprzętów na tyle żeby płacić za nie tysiące złotych.
Kupilem go jako używkę (już któraś kolei), być może miałem szczęście ale uważam, że warto kupić np. rocznego flagowca w cenie nowego być może średniaka. Ogólnie rzecz biorąc, ostatnio lata rozwoju w branży smartphonow nie były przełomowe/rewolucyjne.
PS. Kwestia baterii to w dużej mierze nieświadomość użytkowników nt. samego oprogramowania telefonow i braku jakiejkolwiek konserwacji sprzetu, który jak wszystko bez niej zuzywa sie szybciej.

1

@Pyziol Możliwe, chociaż też bym się wrukwił jak się pajac daje nabierać na takiego nura przed polem karnym.

3

Mecz obejrzany po robocie, był wybitny jeśli chodzi o emocje dla postronnego kibica. Sędzia kilka razy dał ciała (żółta dla Dembele, brak żółtej za faul na De Jongu) ale mimo wszystko cieszy bardzo gra i wynik - nie pomyślałbym sobie, że z tak zestawioną linią defensywy będziemy grali pewnie w obronie przeciwko mocnemu Sociedad.

2

@FC1899Barca To nie jest wałek rozrządu tylko korbowy.

0

My tu pitu pitu, a Haaland pieczętuje dwiema bramkami zwycięstwo BvB nad Lipskiem.

0

@Gomess Musi skoczyć do niemieckiego konsulatu po ichniejszy paszport.

0

@pt9 Poczekaj na naprawę i serwis. Jazda automatem (dobrym!) jest przyjemna, jednak jego serwis i koszty utrzymania zdecydowanie nie.

0

Nie tylko w Polsce są kierowcy, którzy uważają ronda za zbędne.


2

@Encore wczoraj pisałeś, że weszło 200zl na 76ers. Przyjmij wyrazy współczucia.

0

@Katalończyk 99 Pakul vel Łukasz Wiśniowski

13

Ktoś na początku meczu porównywał Dembusia do Viniciusa XDDDD

3

Dembele jak Ty mnie się podobasz.

1

Wylew taki jak na orliku ale ważne ze gol

2

Lenglet myślał że jego prawa jest po tej samej stronie co prawa Williamsa dlatego poszedł w drugą strone.

5

Stoch jak wytłaczarka - zmielił i wypluł Granulata.

29

Panowie pamiętajcie, Wasza dziewczyna ma się podobać Wam i tylko Wam, nie Waszym rodzicom, nie Waszym kolegom, nie Waszym żonom.

1

@paweldunajecfcb Dziwisza nie oglądam, ale jestem sobie w stanie wyobrazić, że jak ktoś niewierzący patrzy na Rydzyka to jeszcze bardziej oddala się od wiary - ale to tak jak w większości, wszędzie znajdą się ludzie dobrzy i źli. Jest masa księży/ludzi kościoła o wielkim sercu tylko oni chyba rzadziej przebijają się do mediów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?