Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świątek zostanie one tournament wonder czy zagości na szczycie tenisa przez kilka (conajmniej lat). Luźne opinie, osobiście troche doszukuje sie analogii do piłkarzy np. Piątek, Jovic (?)
5
@SiSenior Benzema przeciętnym napastnikiem, nie wyspałeś się chyba dziś XD
24
Bramka z cyklu stadiony universum
1
@kris81 I zaraz później jego strata
0
@clyde I weryfikacja sezonowców, gdzie dobrego sezonu nie było od 2 lat xd
1
@Encore Dzisiaj nawet żul na przystanku w Warszawie pół godziny temu pił za zdrowie młodych protestujących, przy takiej wierze narodu to chyba i -30 nie zaszkodzi :)
0
Wspieracie?
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/123110838_2054553358009028_8934814422737181102_n.png?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=JUjtspsSdmQAX-ajnrH&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=7aecb8f64ad3bb1fc66f4510a0732e7d&oe=5FC12CDC
5
@herbblaugrana Żadnych, to zdjęcie obrazuje poziom do jakiego zniżają się dorośli ludzie
28
W nienawiści do PiSu tak zostałam wychowana
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/123143213_2054484388015925_1380837626252297559_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qXZWw-xjRI8AX-WVBjn&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=70d567cd7e0d623748e12f4294595717&oe=5FC041F9
0
@Rewolucja123 Jaki brak szacunku? Co on im matki wyzywał na boisku czy tylko efektownie mijał?
0
Nie miałem okazji oglądać meczu, jedynie skrót, wpadło mi w oczy "Dembele to pewnie nawet jak idzie do banku po pieniądze to najpierw robi zamach." Czy rzeczywiście tak zagrał dziś, było dobrze?
2
Wracam z roboty i na dobranoc taki news! Życie jest piękne.
0
@Rewolucja123 To jest jego standard, szuka uwagi bo taki ma charakter - a jeśli w gre wchodzi polityka i agitacja no to zaczyna w ogóle brakować skali.
4
@Nocturno Dokładnie tak! Nikt z awanturujacych się na tym nie korzysta, korzystają tylko ci co są prowodyrami awantur.
1
@Khajio Tak, za każdym razem przy wchodzeniu na Ramblę.
8
Sympatie szczególnie polityczne strasznie odbierają ludziom zdolność chłodnej oceny i wyrażenia jej bez zbędnych emocji. Przez to tworzą się podziały gdzie wygrani są tylko ci, którzy te spory inicjują.
1
W piłkarzach wychodzących na boisko brakuje tej iskry w oczach, która błyskała kiedy oni sami marzyli o tym, żeby grać dla Barcelony, żeby wynieść na najwyższy możliwy poziom swą dotychczasową pracę (gry w juniorskich akademiach), która to praca była oczywiście podparta niemałym talentem warto dodać. Teraz piłkarze z dużymi umiejętnościami przychodzą bo oferuję im się największe pensje, możliwość dla dużej i znanej marki (chociaż wiadomo, ten aspekt powoli zmienia się na naszą niekorzyść). Wystawia się piłkarzy w pierwszym składzie za nazwiska, próbuje się na siłę ich trzymać w klubie (gdzie w takiej sytuacji zawodnik zawsze traci z morali i zaangażowania). Jedyna nadzieja w mądrości i autorytecie nowego trenera. Brak motywacji, a co za tym idzie radości z gry to największy problem z jakim mierzy się sztab szkoleniowy.
1
Można protestować, nie zgadzać się ale to już jest przekroczenie granicy, której nigdy nie powinno się przekraczać
https://m.facebook.com/Lemingopedia/photos/a.366202353510812/2049971528467211/?type=3&source=48
Edit widzę że jest kilka postów niżej...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Także tak
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122580619_4771495196224308_6113987873707164813_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=VbRM0-jSihsAX9bogv-&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=189c0072d8c4f1d8cce6c42ffa158709&oe=5FB933FD
0
@baczmus Ale nie w każdej sprawie, od czegoś jest państwo żeby pewne zasady regulować.
0
@Przemo91 Czyli co, jak dziecko nie będzie w 100% zdrowe to masz przyzwolenie na jego zabicie bo będzie od Ciebie to wymagało wysiłku? Chcesz w ten sposób sprawiedliwości bo Tobie urodziło się z pewnymi wadami a innym nie?
3
@NeroTFP Wszystko tak można wytłumaczyc, co nie w każdym przypadku jest dobre, zdarzają się przypadki gdzie lekarze mylą się z diagnozą i dziecko nie rodzi się z wadami/aż tak wielkimi jakie były prognozowane na początku.
0
Wyczuwam, że Marcelo zapłaci rachunek za Bartre jak trafi na Dembele na prawym skrzydle.
5
Gra o Tron skończona - 4 dni i osiem sezonów. No większej pustki do tej pory chyba nie doświadczyłem. Fantastyczny serial mimo narzekań wielu na temat ostatnich sezonów. Przebija o mile BB, PB bez podziału na "kategorie wagowe".
1
@A_Gomesinho_21 Od samego początku jak pamiętam tak było. Pełna zgoda.
16
Odcinek Rajdu Pucharu Rosji, zapraszam
2
Mamy nowego króla w motoryzacji
https://www.topgear.com/car-news/supercars/sscs-tuatara-fastest-car-world-331mph-top-speed
0
Oprócz tych popularnych stron (olx pracuj) znacie jakieś ciekawe miejsca z ogłoszeniami o prace? Zakres pracy od pracy dla studentów do pracy dla inżynierów
2
@HK23 Nie ma szans na dobicie do 100