1

Świątek zostanie one tournament wonder czy zagości na szczycie tenisa przez kilka (conajmniej lat). Luźne opinie, osobiście troche doszukuje sie analogii do piłkarzy np. Piątek, Jovic (?)

5

@SiSenior Benzema przeciętnym napastnikiem, nie wyspałeś się chyba dziś XD

24

Bramka z cyklu stadiony universum


1

@kris81 I zaraz później jego strata

0

@clyde I weryfikacja sezonowców, gdzie dobrego sezonu nie było od 2 lat xd

1

@Encore Dzisiaj nawet żul na przystanku w Warszawie pół godziny temu pił za zdrowie młodych protestujących, przy takiej wierze narodu to chyba i -30 nie zaszkodzi :)

5

@herbblaugrana Żadnych, to zdjęcie obrazuje poziom do jakiego zniżają się dorośli ludzie

0

@Rewolucja123 Jaki brak szacunku? Co on im matki wyzywał na boisku czy tylko efektownie mijał?

0

Nie miałem okazji oglądać meczu, jedynie skrót, wpadło mi w oczy "Dembele to pewnie nawet jak idzie do banku po pieniądze to najpierw robi zamach." Czy rzeczywiście tak zagrał dziś, było dobrze?

2

Wracam z roboty i na dobranoc taki news! Życie jest piękne.

0

@Rewolucja123 To jest jego standard, szuka uwagi bo taki ma charakter - a jeśli w gre wchodzi polityka i agitacja no to zaczyna w ogóle brakować skali.

4

@Nocturno Dokładnie tak! Nikt z awanturujacych się na tym nie korzysta, korzystają tylko ci co są prowodyrami awantur.

1

@Khajio Tak, za każdym razem przy wchodzeniu na Ramblę.

8

Sympatie szczególnie polityczne strasznie odbierają ludziom zdolność chłodnej oceny i wyrażenia jej bez zbędnych emocji. Przez to tworzą się podziały gdzie wygrani są tylko ci, którzy te spory inicjują.

1

W piłkarzach wychodzących na boisko brakuje tej iskry w oczach, która błyskała kiedy oni sami marzyli o tym, żeby grać dla Barcelony, żeby wynieść na najwyższy możliwy poziom swą dotychczasową pracę (gry w juniorskich akademiach), która to praca była oczywiście podparta niemałym talentem warto dodać. Teraz piłkarze z dużymi umiejętnościami przychodzą bo oferuję im się największe pensje, możliwość dla dużej i znanej marki (chociaż wiadomo, ten aspekt powoli zmienia się na naszą niekorzyść). Wystawia się piłkarzy w pierwszym składzie za nazwiska, próbuje się na siłę ich trzymać w klubie (gdzie w takiej sytuacji zawodnik zawsze traci z morali i zaangażowania). Jedyna nadzieja w mądrości i autorytecie nowego trenera. Brak motywacji, a co za tym idzie radości z gry to największy problem z jakim mierzy się sztab szkoleniowy.

1

Można protestować, nie zgadzać się ale to już jest przekroczenie granicy, której nigdy nie powinno się przekraczać
https://m.facebook.com/Lemingopedia/photos/a.366202353510812/2049971528467211/?type=3&source=48
Edit widzę że jest kilka postów niżej...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@baczmus Ale nie w każdej sprawie, od czegoś jest państwo żeby pewne zasady regulować.

0

@Przemo91 Czyli co, jak dziecko nie będzie w 100% zdrowe to masz przyzwolenie na jego zabicie bo będzie od Ciebie to wymagało wysiłku? Chcesz w ten sposób sprawiedliwości bo Tobie urodziło się z pewnymi wadami a innym nie?

3

@NeroTFP Wszystko tak można wytłumaczyc, co nie w każdym przypadku jest dobre, zdarzają się przypadki gdzie lekarze mylą się z diagnozą i dziecko nie rodzi się z wadami/aż tak wielkimi jakie były prognozowane na początku.

0

Wyczuwam, że Marcelo zapłaci rachunek za Bartre jak trafi na Dembele na prawym skrzydle.

5

Gra o Tron skończona - 4 dni i osiem sezonów. No większej pustki do tej pory chyba nie doświadczyłem. Fantastyczny serial mimo narzekań wielu na temat ostatnich sezonów. Przebija o mile BB, PB bez podziału na "kategorie wagowe".

1

@A_Gomesinho_21 Od samego początku jak pamiętam tak było. Pełna zgoda.

16

Odcinek Rajdu Pucharu Rosji, zapraszam


2

0

Oprócz tych popularnych stron (olx pracuj) znacie jakieś ciekawe miejsca z ogłoszeniami o prace? Zakres pracy od pracy dla studentów do pracy dla inżynierów

2

@HK23 Nie ma szans na dobicie do 100

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?