Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid Warto spróbować oglądać mecze od czasu do czasu bez dzwieku. Bywa dużo przyjemniejsze niż częste wysłuchiwanie "obiektywnych" z własnymi preferencjami komentatorów
0
@msmsms Nie każdy musi być wykształcony, tym, którym zależy to i z nauką w domu przygotują się do egzaminu. Z resztą - ostatni miesiąc, półtora w klasie maturalnej na dobrą sprawę siedzi się w domu i rozwiązuje arkusze, do szkoły nie zawsze jest sens przychodzić bo tam robi się to samo.
7
Dobra jest tutaj jazda na Dembele - zasłużenie, ale Fati po zmianie zagrał na tym samym lub gorszym poziomie - co potwierdzają statystyki strat i dryblingów. Różnica jest taka, że jeden wraca po roku przerwy a drugi tydzień temu został wybrany piłkarzem miesiąca LaLiga.
1
@Cyzix Fati po zmianie jest jeszcze gorszy
14
Tradycyjnie po porażce Realu Zidane mianowany Łysym Betonem
0
@ranger3120 Na iOSa są tylko wirusy płatne, jak za żadnego nie zapłaciłeś to telefon jest czysty. Na andku pierwszą pewną opcją byłby restart do fabrycznych.
12
@jakubkuba07 Czemu Żyd nie dostaje prezentu od św. Mikołaja?
Bo mija się z nim w kominie.
0
@horang Bardzo dobrze, że przemilczał. On nie jest od gdybania, ci nikomu niepotrzebni parodyści z gazet szukają na siłe tematu i zadają pytania na ich poziomie.
0
Kto miał bardziej prze... - PiS z koronawirusem czy PO z krachem finansowym (od 2008)? Wg PiS i to zdecydowanie.
0
@MesQueUnClub_87 Ale już sami kurierzy niekoniecznie.
0
Reca i Wuja odpowiedzialni za akcje!
0
Sprzedać póki coś wart... a nie czekaj
1
@Fawrf True, nie jest to jakiś kosmiczny poziom :)
0
@IronSanHybrid Napisałem, że możesz, następnie spytałem "po co?" a Ty mi odpowiadasz "bo mogę". Ehh...
0
@IronSanHybrid Możesz kopiować jbzd na Ramblę - tylko po co?
0
@marcin62 Pewnie kobiety by się nie zgodziły z tym, że podział jest "idealny" ;)
4
@tristan87 Jeśli chodzi o bramkarza to obawiam się najmniej, Neto to bardzo dobry zmiennik i bramkarz. Wolę żeby Mats dobrze się wyleczył. Fajnie byłoby widzieć Dembele w klasyku.
11
Słyszałem o Grze o Tron wiele pozytywnych opinii (sezon ostatni jest wyjątkiem) jednak postanowiłem sprawdzić ten serial po pewnym czasie, na spokojnie. Jestem obecnie na trzecim sezonie i muszę powiedzieć, że w moich klimatach znajduję się dużo lepiej od np. Peaky Blinders, Breaking Bad. Choć również są to pozycje bardzo dobre moim zdaniem. Kto miał to szczęście nie zacząć swojej przygody z GoT - serdecznie polecam.
0
@masq No i czego nie rozumiesz, co do zezłomowania? Grał źle, a trenował podobno dobrze - czyli nie grał tak jak trenował więc pewnie nie zgodzi sie ze stwierdzeniem ze "grasz tak jak trenujesz" czyt. nie lubi tego.
0
@AduŚ07 Andre Gomes nie lubi tego
1
@patry295 Jeśli coś ma prawdopodobieństwo zero to nie oznacza, że jest to nie możliwe :)
0
@Symson Wszystko jest w porządku kiedy od rządu bije hipokryzja ale nie wymaga się nic od ludzi - wtedy narzekań stosunkowo nie słychać, każdy ma w dupie (mniejszej lub większej) to i robi to co do niego należy bo wie, że zawsze tak było i będzie (oby nie). Jednak gdy od ludzi się czegoś wymaga, to już wtedy niekoniecznie nikogo to nie obchodzi bo "ogranicza się im wolność". Ww Szwedzi też są tego przykładem - przyjmowali cudzoziemców a później dzięki tej decyzji sami z nimi walczyli. Nie mieszaj logiki z polityką, jest to obraza dla logiki. Nie pamiętam nikogo, kto od początku do końca rządziłby z zachowaniem logicznych związków (chyba się tak nie da). Pretensje trzeba mieć ale też trzeba mieć rozum na karku i nie popadać ze skrajności w skrajność. PS. Ta dyskusja mogłaby się ciągnąć niemal w nieskończoność, więc zostaje mi tylko podziękować i ją opuścić :).
0
@TheNekro94 Ciężko się mylić jak się nic nie robi. Szwedzi obrali dokładnie taką strategię. Teraz gdyby tak było u nas - być może byś narzekał, że rząd nic nie robi (tak jak w Szwecji) bo ktoś z Twojego kręgu ucierpiał z powodu COVIDA. Co do Sasina oczywistym jest, że należy go ukarać (chociaż pewnie to się nie stanie).
0
@Pawc10 Szanujmy się...
0
@TheNekro94 https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/koronawirus-na-swiecie-gospodarka-szwecji-mimo-braku-lockdownu-skurczyla-sie-najmocniej-od-40-lat-4657367 link z Info byłby pewnie jeszcze bardziej drastyczny
2
@TheNekro94 A tak powiedz mi, który rząd sobie z tym radzi? Bo można nic nie robić i jakoś to będzie, można załamywać rzeczywistość i wreszcie można działać i odnosić sukces. Właśnie o tych sukcesach innych Państw chciałbym posłuchać. Nie, nie głosowałem na PIS. Zakładanie, że PO (przykład) byłoby lepsze jest domeną główną nas Polaków - gdyby ci a nie tamci....
18
@Janas11224 Zgoda ale porównanie GW ze szmatławcem to obraza dla tego drugiego.
0
@deyna2018 Według mnie to jest obowiązek.
2
@BarcaInfo Okienko transferowe za nami, jaką korzyść dają takie informacje? Bo to, że sieją zamęt to już każdy wie.
9
Jest środek tygodnia ale ja proponuję po tym wszystkimi na dobry sen sie poprostu napić.