Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Witraż na szkle se zróbcie, w podstawówce robiło efekt. Specjalne farby i jazda
0
@nopasanada Chelsea z poprzedniego sezonu - to jest ten lub może ciut wyższy poziom sportowy i oczekiwań.
0
Chyba nadeszła ta chwila, w której ten klub zaczyna spierdalać się z wysokiego klifu
0
To jaki zjazd zaliczył Messi przypomina mi co raz bardziej zjazd Suareza
0
Strata bramki i prawdopodobnie Dembele - nic dobrego na drugą połowe...
6
@ShinobiQWE Pewnie, w szczególności w okresie Bożego Narodzenia.
0
@deyna2018 aj ken get ap
3
@ShinobiQWE SSD to dziś są żadne pieniądze. Na komputerze można zarabiać pieniądze, na konsoli jest to zdecydowanie trudniejsze. Stąd te róznice.
0
@AlicjaFCB Komentowanie sposobu w jaki ktoś wydaje swoje pieniądze jest w zupełności normalne tak samo jak to, że ktoś srogo przepłaca za cokolwiek.
0
@busquets5 Czy katastrofa nadfioletu może być uznawana za początek mechaniki kwantowej?
0
@Shear007 Nie zrozumiałeś
27
Lewandowski ma taką ochote przyjeżdżać na kadre jak ja wstać jutro o 4:40 do roboty.
7
@bartekvisca To pytanie retoryczne? Oczywiście, że tak.
1
@msmsms To wyjedź sobie do 150 tyś. miasta np. w Austrii - tam nie ma pisiorów a galerie pozamykane na cztery spusty. Dramat.
0
Dembouz ma kose z selekcjonerem? Widze jakieś leszcze siedzą na ławce, a on nawet powołania nie dostał.
1
@thcmenel420 Bierz FE 5G, nie ma syfiastego Exynosa
1
@kamilop Nie tyle sam Dembele co sztab w stosunku do Dembele. Jeśli mu zaufaja, a on przedłuży umowę to piłkarsko będzie (i jest) drugim/trzecim najlepszym zawodnikiem w drużynie.
0
Jak rudy by przepracował okres przygotowawczy to może w następnym sezonie jest szansa na grającego menadżera?
11
Gorsza noga Dembele jest lepsza niż lewa Trincao, oby Francuz grał już w spokoju od kontuzji.
0
@Barca1992 Dzwoń do Rutkowskiego, nadajesz się.
0
@messi663 ^ xdddd
0
@marcin000019 Oczywiście, opcja w rejestrze systemu. Dokładne dane google ci poda. Edit. Dotyczy to wersji Pro i wyżej
1
@BarcaInfo Ależ dziwnie wspomina się czasy narzekań na wrzutki Alvesa, któryś mecz z rzędu prosto na głowe ale przeciwnika - po czasie wielki sentyment za najlepszym PO w najnowszej historii Barcelony.
84
Pytanie - kto jest bardziej wrażliwy na swoim punkcie:
a) Alutka z Rodziny Zastępczej
b) Moderacja serwisu fcbarca.com
0
@Abominacja On śpi od paru lat na pieniądzach, rodzina ustawiona na kilka pokoleń do przodu, myślisz, że jego priorytet to pieniądze? CR też pod koniec w Realu kopał się po czole, a zobacz ile Juve mu dało
2
Koeman dawaj Fabregasa na 9
1
Drugi karny w meczu Chelsea to istny skandal, sędzia po tym meczu musi ponieść kare
2
Messi lubi gre 1 na 1, na jeden drybling jedna strata.
0
@Ascend Tak , ja nie porównałem Igi do Krzysia tylko starałem sie rozbudować myśl i nawiązać do chwilowego bycia na szczycie (lub bycia bardzo wysoko) w świecie piłki nożnej.
1
@Suzu Mam nadzieje, że Barca ten mecz wygra w dobrym stylu. Oby zwycięstwa i styl trzymały się drużyny przez pozostałą część sezonu. Dla mnie skład jest drugorzędny.