0

@cules100pro Witraż na szkle se zróbcie, w podstawówce robiło efekt. Specjalne farby i jazda

0

@nopasanada Chelsea z poprzedniego sezonu - to jest ten lub może ciut wyższy poziom sportowy i oczekiwań.

0

Chyba nadeszła ta chwila, w której ten klub zaczyna spierdalać się z wysokiego klifu

0

To jaki zjazd zaliczył Messi przypomina mi co raz bardziej zjazd Suareza

0

Strata bramki i prawdopodobnie Dembele - nic dobrego na drugą połowe...

6

@ShinobiQWE Pewnie, w szczególności w okresie Bożego Narodzenia.

0

@deyna2018 aj ken get ap

3

@ShinobiQWE SSD to dziś są żadne pieniądze. Na komputerze można zarabiać pieniądze, na konsoli jest to zdecydowanie trudniejsze. Stąd te róznice.

0

@AlicjaFCB Komentowanie sposobu w jaki ktoś wydaje swoje pieniądze jest w zupełności normalne tak samo jak to, że ktoś srogo przepłaca za cokolwiek.

0

@busquets5 Czy katastrofa nadfioletu może być uznawana za początek mechaniki kwantowej?

0

@Shear007 Nie zrozumiałeś

27

Lewandowski ma taką ochote przyjeżdżać na kadre jak ja wstać jutro o 4:40 do roboty.

7

@bartekvisca To pytanie retoryczne? Oczywiście, że tak.

1

@msmsms To wyjedź sobie do 150 tyś. miasta np. w Austrii - tam nie ma pisiorów a galerie pozamykane na cztery spusty. Dramat.

0

Dembouz ma kose z selekcjonerem? Widze jakieś leszcze siedzą na ławce, a on nawet powołania nie dostał.

1

@thcmenel420 Bierz FE 5G, nie ma syfiastego Exynosa

1

@kamilop Nie tyle sam Dembele co sztab w stosunku do Dembele. Jeśli mu zaufaja, a on przedłuży umowę to piłkarsko będzie (i jest) drugim/trzecim najlepszym zawodnikiem w drużynie.

0

Jak rudy by przepracował okres przygotowawczy to może w następnym sezonie jest szansa na grającego menadżera?

11

Gorsza noga Dembele jest lepsza niż lewa Trincao, oby Francuz grał już w spokoju od kontuzji.

0

@Barca1992 Dzwoń do Rutkowskiego, nadajesz się.

0

@messi663 ^ xdddd

0

@marcin000019 Oczywiście, opcja w rejestrze systemu. Dokładne dane google ci poda. Edit. Dotyczy to wersji Pro i wyżej

1

@BarcaInfo Ależ dziwnie wspomina się czasy narzekań na wrzutki Alvesa, któryś mecz z rzędu prosto na głowe ale przeciwnika - po czasie wielki sentyment za najlepszym PO w najnowszej historii Barcelony.

84

Pytanie - kto jest bardziej wrażliwy na swoim punkcie:
a) Alutka z Rodziny Zastępczej
b) Moderacja serwisu fcbarca.com

0

@Abominacja On śpi od paru lat na pieniądzach, rodzina ustawiona na kilka pokoleń do przodu, myślisz, że jego priorytet to pieniądze? CR też pod koniec w Realu kopał się po czole, a zobacz ile Juve mu dało

2

Koeman dawaj Fabregasa na 9

1

Drugi karny w meczu Chelsea to istny skandal, sędzia po tym meczu musi ponieść kare

2

Messi lubi gre 1 na 1, na jeden drybling jedna strata.

0

@Ascend Tak , ja nie porównałem Igi do Krzysia tylko starałem sie rozbudować myśl i nawiązać do chwilowego bycia na szczycie (lub bycia bardzo wysoko) w świecie piłki nożnej.

1

@Suzu Mam nadzieje, że Barca ten mecz wygra w dobrym stylu. Oby zwycięstwa i styl trzymały się drużyny przez pozostałą część sezonu. Dla mnie skład jest drugorzędny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?