Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@usztafik Po prostu te dżinsy bardziej przylegają niż spodnie do garnituru i uciskają jego wielkie cojones.
0
Ci co stawiali u buka na odejście LM mogą powoli otwierać szapany. Smak - słodko/gorzki...
0
Stanowski i spółka pomylili rolę, to oni mieli zadbać i wyjść z inicjatywą spotkania, zadbać o to aby wygrany licytacji miał komfort wyboru terminu, lokalizacji, zapewnić to, aby kolacja odbyła się możliwie jak najszybciej, a na pewno nie dopuszczać do tego, że wygrany jako pierwszy wychodzi z inicjatywą, po drodze zostaje olany (bo normalnym nie jest nieodpisywanie na wiadomość w tym wypadku 4 dni i pewnie więcej dopóki by się nie dodzwonił). Dodatkowo czy w przeciągu tak długiego czasu nie można było zarezerwować sobie kilku godzin na wizytę w restauracji? Jestem przekonany, że było wiele takich sytuacji, że zarówno oni jak i wygrany, mogli bez problemu spotkać się w Warszawie. Wystarczyło odrobinę chęci i przyzwoitości.
1
@Maniek9444 Kolega @tristan87 chwilę po tym poście, niżej udostępnił link - 1:01:45.
3
Żałosne zachowanie ludzi, których pewnie wielu z Was darzy mniejszym lub większym szacunkiem. Przed chwilą miałem okazję wysłuchać rozmowy Stanowskiego (jako reprezentanta właścicieli KS) z człowiekiem, który za nie małe pieniądze wylicytował kolację na lajwie charytatywnym, który miał miejsce, przeszło 8 MIESIĘCY TEMU. Dla zainteresowanych chcących wyrobić sobie własne zdanie polecam ostatni HP.
4
@Tomo1989 Co się wydłużył, wszystko zależy od indywidualnego prowadzenia sie piłkarza. Jak się nie pracuje co raz ciężej z roku na rok to nic się nie wydłuży.
0
Aguero nie ma już 10. w nazwie na Instagramie. Ojciec chrzestny jego syna szykuje sie do jej przejęcia.
0
Zostaje nadzieja, iż Coutinho wejdzie w buty poniekąd Neymara i tak samo zastąpi go gdy Messi był przez kilka miesięcy kontuzjowany. Jedyną przeszkodą (?) będzie nieobecność Messiego przez dłużej niż te kilka miesięcy.
0
@Adamski69 Może w końcu spałacimy długi i będzie więcej miejsca dla młodych, takie troche Chelsea jeśli chodzi o skład.
1
Barcelonie wyjdzie bokiem odpalenie Suareza, nawet jak jest zapuszczony to i tak o klasę przerasta np. takiego Lautaro.
1
@MesQueUnClub_87 Plus Elastyczna na Karte, dodatkowo Pakiet 5. doładowanie gratis. Tam jest chyba FB, Mess i apki Polsatu News bez wykorzystania transmisji danych.
0
@DarekFCBnaZawsze Ja w Plusie ładuje 50zl na 3 msc i mam do tego 25GB neta plus 20GB za 10 zl w pakiecie. Rozmowy chyba po 19 gr ale osobiście częściej uzywam neta do rozmów więc jak dla mnie oferta jest wystarczająca.
1
@KhazFCB Nie bez powodu był na podium (wtedy bardziej szanowanej) ZP. Ścisły TOP.
1
@blaugrana1980 To, że taki zawodnik jak Coutinho nie dał wymaganej jakości podczas pobytu u nas według mnie bardziej podkreśla ułomność Barcelony niż braki u Brazylijczyka.
0
@Salwik92 Tak, Mathieu niestety zakończył kariere.
2
Jeden rudy już prawie podpisany, dobrze by było widzieć drugiego rudego w Barcelonie.
7
Trzeba zmienić oczekiwania co do drużyny i klasyfikować ją na poziomie Chelsea, United. Przynajmniej człowiek będzie pozytywnie zaskoczony. Zdecydowanie więcej faktów ostatnio opiewa za tym, że jednak jesteśmy półkę niżej niż światowa czołówka niż wydarzeń, które jasno stawiają nas w ścisłym TOP 3/5 na świecie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
W tej sytuacji pozostaje mi tylko współczuć koledze co postawił 2 klocki na Barce. Trzymaj się tam.
0
@Ls0811 Może to kolejny temat zastępczy, zakładam, że słyszałeś już o kilku.
2
@kodi77 Skala porażki/zwycięstwa będzie miarą na jak długo xd
7
Czasami jak chce ponarzekać na gre Barcelony to przypominam sobie, że Simeone mógłby być teoretycznie jej trenerem - moment mi przechodzi.
0
@Chakalaka @domisiek114 @Bykunn Dzieki
0
Budweiser z Biedry (podobnie jak kilka innych piw) też ma inny smak w porównaniu z tym ze sklepu powiedzmy niebiedronkowego czy tylko tak mi sie wydaje?
1
@Chwytliwy Dużo pokory i regularnej pracy nad zadaniami. Powinno wystarczyć. Z tym powodzenia nie muszę życzyć.
0
@Stoiczkow A możliwe, od dłuższego czasu zamiast gadania komentatorów mecz uzupełniam browarem.
0
@Stoiczkow "który jak tylko przyjmie piłkę to są zachwyty, no bo to Neymar." Odniosłem się do tego zdania. Jeśli uważasz, że ma fantastyczny drybling, technikę a później piszesz, "że są zachwyty no bo to Neymar" to sugeruje to, iż jednak Brazylijczyk leci na wyrobionej wcześniej opinii (a tak nie jest) - tak jak teraz Ronaldo.
0
@Stoiczkow Troche farmazony opowiadasz, chłop robi różnice na boisku jak mało kto.
22
Pamiętajcie - tylko pozytywne myślenie!
https://zapodaj.net/d9e293b6ccdf3.png.html