Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majkel34 Po Twojej wypowiedzi można było wysnuć inne wnioski. Według Transfermarkt Dembele przed przyjściem do Barcelony miał 10. dniową przerwę. Tak przy okazji - gdyby zarząd miał kryształową kulę to z pewnością nie kupiłby Dembele.
5
@bartoszekkk Daj mu spokój jego jedyne doświadczenia z transferami to te w FMie a z wydawaniem pieniędzy to przede wszystkim tych od rodziców.
8
@itmustbejoke Tak - coś jeszcze. Wylew kibiców sukcesu po niemalże dekadzie dominacji w Europie i ich roszczenia bo trzeba zawsze wygrywać.
0
Dembele już tam w myślach widzi siebie jak robi przeciąg na skrzydłach dzięki podaniom do przodu zamiast klepać bez sensu przy taktyce "na muła" za Valverde
25
Dzień dobry w to pochmurne popołudnie.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84019421_3270970572931602_5222369198994358272_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=IBKXHn2TWGIAX83ZJTA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=66d3ec7bbff24b2143fb55eb465ebadd&oe=5ED81DD6
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@BarcaInfo Jak w FIFIE na amatorze.
0
@blaise7 Nie napisałem, że to nie jest przerysowanie. Co do jednego - zgadzam się, bardzo śliski temat z kierowaniem tego serialu do młodziaków.
3
@blaise7 Może to o czym piszesz byłoby wadą gdyby wynikało z nieświadomości twórców i zostało źle zrobione, ale te wszystkie przerysowane sceny i postacie od samego początku miały takie być. Nie wszystko musi się trzymać sztywnych ram. Według mnie to nie jest propaganda a zwyczajne odrzucenie konwenansów i przy okazji jakże cenne dziś nieprzekroczenie bariery kiczu.
2
@sopelinho Czy Wy ludzie siebie czytacie nawzajem? Jeden narzeka, że ściągają
no-nameów drudzy, że kupują za 100 mln + Coutinho czy Dembele, do niedawna Griez był też wyszydzany ale strzelał ostatnio trochę to się uciszyło. NIE URODZIŁ się taki co by wszystkim dogodził.
0
Czy ktoś z Was pracował w programie Marc Mentat?
1
Roke Messi :)
1
@cules100pro Psia robota tych dziennikarzy sportowych, najczęściej są jak chorągiewki na wietrze w zależności komu lepiej idzie tego chwalą. Jedynie Laskowski (z tych co na szybko przychodzą mi do głowy) wnosi coś więcej do swojej pracy.
0
Fati pierwszy a kto drugi na liście najgorszych po I połowie?
5
Jak to dobrze znów (po tak długiej przerwie!) czuć radość z oczekiwania na meczy Barcy.
2
@Hiacynk Nie polecam żadnych dań typu kurczak z rożna - przynajmniej z Biedry. Miałem okazję widzieć proces przygotowania tych dań.... Być może w Kauflandzie są inne standardy ale osobiście bym unikał.
1
@Lola120 Również polecam
5
Restauracja w Australii oferuje dziesięcioprocentowy rabat wliczony do rachunku jeśli klient zdecyduje się w czasie swojego pobytu odłożyć telefon.
https://zapodaj.net/81c91d6a6aa98.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nauczyciele się "mocno denerwują", że zarabiają mniej niż kasjerzy w dyskontach. Niech popatrzą na piłkarzy Ibizy - robią taką samą albo lepszą robote a dostają dziesiątki promila tego co piłkarze Barcelony.
Oczywiście z dystansem.
7
@SeeleyBooth Z Suarezem - nawet w nie najlepszej formie to my zatęsknimy tak samo albo jeszcze bardziej jak za Danim. Dzik niesamowity. No chyba, że Lautaro przyjdzie i się odpali, to może trochę mniej będzie tęskno.
0
Zamawiał ktoś z Was ze strony Adidasa rzeczy do odbioru w ich sklepie (Wawa) bez rejestracji konta? Czy sprawdza się info o deklarowanej dostawie w ciągu 3 dni roboczych?
8
W Rakiticu dalej duch Valverde hasa.
1
@RosjaninBut No nie wiem, ostatnio to WIlder trafił kilka razy Fury'ego i ten leżał na deskach.
8
Ah gdyby ten Valverde nie przegrał w przedostatniej kolejce z Levante...
7
@TheMefju Jest szansa na progres, następnym razem możesz zamienić "współstudentów" na "współstudentki".
4
@Avada Kedavra https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_IvNmPibKFTiJ3jh6A0VhMAzqJNm11iDo.jpg
1
@IronSanHybrid via https://zapodaj.net/0bb35fbabbccd.jpg.html
2
@IronSanHybrid Nie, nie oddaje. To zdjęcie to obraz 3D zsumowanych pożarów od początku/połowy grudnia do dziś.
0
@PIWOSZ89 Albo wyjdzie za mnie albo zwolnią Valverde przy jednoczesnym tryplecie Barcy. Liczę na coś z tej pary. 2020 nie zawiedź mnie.