0

@Majkel34 Po Twojej wypowiedzi można było wysnuć inne wnioski. Według Transfermarkt Dembele przed przyjściem do Barcelony miał 10. dniową przerwę. Tak przy okazji - gdyby zarząd miał kryształową kulę to z pewnością nie kupiłby Dembele.

5

@bartoszekkk Daj mu spokój jego jedyne doświadczenia z transferami to te w FMie a z wydawaniem pieniędzy to przede wszystkim tych od rodziców.

8

@itmustbejoke Tak - coś jeszcze. Wylew kibiców sukcesu po niemalże dekadzie dominacji w Europie i ich roszczenia bo trzeba zawsze wygrywać.

0

Dembele już tam w myślach widzi siebie jak robi przeciąg na skrzydłach dzięki podaniom do przodu zamiast klepać bez sensu przy taktyce "na muła" za Valverde

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BarcaInfo Jak w FIFIE na amatorze.

0

@blaise7 Nie napisałem, że to nie jest przerysowanie. Co do jednego - zgadzam się, bardzo śliski temat z kierowaniem tego serialu do młodziaków.

3

@blaise7 Może to o czym piszesz byłoby wadą gdyby wynikało z nieświadomości twórców i zostało źle zrobione, ale te wszystkie przerysowane sceny i postacie od samego początku miały takie być. Nie wszystko musi się trzymać sztywnych ram. Według mnie to nie jest propaganda a zwyczajne odrzucenie konwenansów i przy okazji jakże cenne dziś nieprzekroczenie bariery kiczu.

2

@sopelinho Czy Wy ludzie siebie czytacie nawzajem? Jeden narzeka, że ściągają
no-nameów drudzy, że kupują za 100 mln + Coutinho czy Dembele, do niedawna Griez był też wyszydzany ale strzelał ostatnio trochę to się uciszyło. NIE URODZIŁ się taki co by wszystkim dogodził.

0

Czy ktoś z Was pracował w programie Marc Mentat?

1

Roke Messi :)

1

@cules100pro Psia robota tych dziennikarzy sportowych, najczęściej są jak chorągiewki na wietrze w zależności komu lepiej idzie tego chwalą. Jedynie Laskowski (z tych co na szybko przychodzą mi do głowy) wnosi coś więcej do swojej pracy.

0

Fati pierwszy a kto drugi na liście najgorszych po I połowie?

5

Jak to dobrze znów (po tak długiej przerwie!) czuć radość z oczekiwania na meczy Barcy.

2

@Hiacynk Nie polecam żadnych dań typu kurczak z rożna - przynajmniej z Biedry. Miałem okazję widzieć proces przygotowania tych dań.... Być może w Kauflandzie są inne standardy ale osobiście bym unikał.

1

@Lola120 Również polecam

5

Restauracja w Australii oferuje dziesięcioprocentowy rabat wliczony do rachunku jeśli klient zdecyduje się w czasie swojego pobytu odłożyć telefon.
https://zapodaj.net/81c91d6a6aa98.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nauczyciele się "mocno denerwują", że zarabiają mniej niż kasjerzy w dyskontach. Niech popatrzą na piłkarzy Ibizy - robią taką samą albo lepszą robote a dostają dziesiątki promila tego co piłkarze Barcelony.
Oczywiście z dystansem.

7

@SeeleyBooth Z Suarezem - nawet w nie najlepszej formie to my zatęsknimy tak samo albo jeszcze bardziej jak za Danim. Dzik niesamowity. No chyba, że Lautaro przyjdzie i się odpali, to może trochę mniej będzie tęskno.

0

Zamawiał ktoś z Was ze strony Adidasa rzeczy do odbioru w ich sklepie (Wawa) bez rejestracji konta? Czy sprawdza się info o deklarowanej dostawie w ciągu 3 dni roboczych?

8

W Rakiticu dalej duch Valverde hasa.

1

@RosjaninBut No nie wiem, ostatnio to WIlder trafił kilka razy Fury'ego i ten leżał na deskach.

8

Ah gdyby ten Valverde nie przegrał w przedostatniej kolejce z Levante...

7

@TheMefju Jest szansa na progres, następnym razem możesz zamienić "współstudentów" na "współstudentki".

2

@IronSanHybrid Nie, nie oddaje. To zdjęcie to obraz 3D zsumowanych pożarów od początku/połowy grudnia do dziś.

0

@PIWOSZ89 Albo wyjdzie za mnie albo zwolnią Valverde przy jednoczesnym tryplecie Barcy. Liczę na coś z tej pary. 2020 nie zawiedź mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?