Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mr_robot A po 6 lipca robota bo albo potrzeba kasa albo trzeba zrobić praktyki :)
3
@Chwytliwy Kolejny dowód na to, że piłkarzom można zarzucić wiele włącznie z niezbyt wysokim poziomem inteligencji i wyczucia.
3
"Życie czarnych ma znaczenie" M. Borek :)
1
@Bobo25 Gdyby to była jedyna wódka dostępna w Polsce to wolałbym zostać abstynentem niż dokładać się do pensji temu człowiekowi.
1
Czy 2 tygodnie oczekiwania na zamówienie ze strony Nike.com to jest norma obecnym czasie? Zamawialiście coś ostatnio stamtąd?
0
@Karolina109 Służę pomocą.
0
Panowie buty typu FG, priorytet to wytrzymałość w drugiej kolejności wygoda, przedział cenowy do 400 PLN. Jakieś propozycje z Waszego doświadczenia?
4
@NeroTFP Mimo wszystko te 14 cali to chyba spora przesada ;)
13
Trener wzywa nietypową jedenastkę Manchesteru United na rozmowę :D https://x.com/RafalKepski/status/1267777242874220545
5
Czy jest szansa na aktualizację regulaminu LR i wprowadzenie zakazu dyskusji przynajmniej o polskiej polityce? Jestem przekonany, że wyjdzie to wszystkim na dobre. Dyskusje te wiążą się zazwyczaj z negatywnymi emocjami, których i tak na co dzień nam nie brakuje, a wszystkie dyskusje, które są prowadzone na jakimkolwiek poziomie można zliczyć na palcach jednej dłoni - wypowiadam się z perspektywy częstego bywalca LR. Jeśli ktoś szuka programów wyborczych lub informacji na temat np. na temat kandydatów w najbliższych wyborach, to zapewne wypowiedź na forum sportowym nie przyczyni się w sposób kluczowy to podjęcia ostatecznej decyzji. Podobna sytuacja jest z wszelkimi postami mającymi na celu pokazać wyższość jednej partii na drugą - zazwyczaj są one w czołówce gorących dyskusji ale tak naprawdę nie wnoszą nic nowego. Liczę na poparcie z Waszej strony i mam nadzieję, że choć w pewnym stopniu myślicie podobnie.
0
@barcafan9512 Tylko co z tego jak trzeba grać na kablu bo maksymalnie 3/4h na ekranie wytrzyma :)
3
Piatek wchodzi, mozna wlaczac.
0
@Rysiu Generalnie to rolę ofensywnego pomocnika w Barcelonie na dziś odgrywa najlepszy piłkarz w historii.
1
@Jacek770 Jeśli piszesz w tym roku maturę to poćwicz koniecznie czytanie ze zrozumieniem.
0
Wiadomo kiedy Dembele wznawia treningi na boisku?
0
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/94961212_3998314520314050_3469125383687766016_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=p9RB6ST5WysAX9SJYIG&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=ba49ba871863748961a65853b379cb42&oe=5ECD0319. #UnaiOut
0
Panie i Panowie czy są jakieś wieści na temat aktualnego stanu zdrowia Dembele?
6
@AnnaMarianna Gdzie sie mieszka lub pracuje tam sie ^&%*#* nie wojuje.
0
@zodiak_10 Pierwszy raz widzę "bezmienna" zamiast "niezmienna".
3
Nie zapominajmy! Nie musimy wyjść - zostańmy w domu.
0
@Bobo25 Gdybyś zobaczył to jedzenie w takiej ilości na własne oczy to gwarantuję - zmieniłbyś zdanie. Jeszcze jak wyobraźnia się uruchamia i pokazuję ile dzieciaków z domów dziecka czy biednych rodzin miałoby radoche (mam nadzieje ze jednak to sie stanie) to już w ogóle...
8
Dramat. Ludzie panicznie narobili zapasów żywności, wielkie sieci zamawiały trochę więcej niż zwykle towaru, nawet przez chwilę były obawy, że żywności może zabraknąć. Teraz okazuje się, że jest ogromny naddatek tejże żywności i OGROMNA CZĘŚĆ pójdzie do wyrzucenia (jeśli się nic nie zmieni) - nawet Caritas odmówił przyjęcia ze względu na wirusa, a umowy, które określają w jakim zakresie można oddawać jedzenie są problemem w "spontanicznym" oddaniu produktów.
1
@meteo100 Ozdrowieniec to nie to samo co wyzdrowiały. Ten pierwszy nie ma już objawów ale wciąż ma wirusa.
1
Aż się łezka w oku kręci, całkiem spora
0
@cchesterr43 Czemu nie płacisz kartą/telefonem? Nie ma terminala w sklepie?
4
@Janiama Stary chłop a piszę na poziomie 15 latka, który nawet gdy omyłkowo ma rację to musi każdemu na każdym kroku to przypominać. Milczenie czasami bywa złotem.
0
3majcie!
https://www.facebook.com/dziewczynazczewujewa/photos/a.244356709293382/967488426980203/?type=3&theater
0
@tomono Indywidualne podejście każdej z uczelni tutaj jest kluczowe.
0
@zenoowity No fajnie siedzieć na zajęciach np. w lipcu. Nie wiem czy jest się z czego cieszyć.
0
Ole na kole a w między czasie zdążył wrzucić drugi albo nawet trzeci bieg. Ładnie grają.