14



Vidal w drodze do Mediolanu.

0

@vangoor Mam to w poważaniu czy Puig będzie grał czy nie. Drużyna ma grać i wygrywać. Puig nie zagra niżej w linii DMów bo to nie ten typ gracza. Nigdy nie będzie dobrze jeśli występy jakiegoś młodzika będą ponad dobro drużyny - a w tym wypadku wszystko na to wygląda. Jest plan gry w formacji takiej a nie innej i po prostu Riqi jest za słaby żeby wygrywać rywalizacje z kimś z pierwszej 11. Pora to sobie uświadomić.

0

Zna ktoś tytuł piosenki którą gość (Przemek w the Voice) przed chwilą śpiewał acappella?

2

Największy zjazd jakości chyba po zejściu Coutinho, Dembele chyba mimo wszystko > Fati, Pjanic nie dojechał. Ogólnie dobry mecz do oglądania, dużo sytuacji i brak skuteczności.

2

Koeman jeszcze dobrze nie zaczął, a już wylewa sie na niego szambo bo nie powołał Riqi'ego kosztem być może Pjanica na mecz o Puchar Starosty Piździszewia. Czy wy się dobrze czujecie? Na tt to samo, dziennikarze oburzeni tak jakby chłop sprzedał Puiga handlarzom ludźmi. Ludzi ********.

0

@dziaraka Każda jednostka ma nieco inne, wystarczy spojrzeć na wykresy mocy i momentu jeśli nie miało się okazji jeździć samochodem, a po jakimś czasie jazdy (niedługim) dobry kierowca będzie wyczuwał to bez niepotrzebnych już wykresów. Zgadza się spalanie jest wyższe, ale ogólne koszty eksploatacji (biorąc pod uwagę awaryjność i większe obciążenia z racji gwałtownego lecz krótko dostępnego wzrostu momentu w dieslach) są na podobnym lub wyższym poziomie. Do tego te bzdety jak DPFy i inne eko szajsy. W benzynie jest tego jednak troche mniej.

0

@Rudi35 No pewnie, że tak ale to zupełnie dwie różne kostrukcje. Na codzień jeżdżę benzyną 2.0 turbo i nigdy w życiu bym go nie zamienił na podobnego diesla. Sam się sobie dziwie, że tak długo wytrzymuje bez modyfikacji mimo mocy zupełnie wystarczających na codzień.

2

@Rudi35 Diesel jest dla tych co nie znają albo im sie nie chce wykorzystać odpowiednich obrotów auta z benzynowym silnikiem/turbo benzyną. I tak - silniki benzynowe są silnikami bardziej elastycznymi, mają więcej zalet niż diesle (zasięg i spalanie to chyba jedyne z naciąganych zalet ropniaków bo śmiem twierdzić, że koszty utrzymania diesla są wyższe niż podobnej benzyny). Kultura pracy bez wątpienia również po stronie benzyny.

8

@FCBeSeM Wszystko to co było na Androidzie jakieś 2 lata temu xd.

0

@pride1899 W gre wchodzą miliony euro i Ty myślisz, że przez jakiś papierek od "nauczyciela" cała transakcja ma iść w pis** :D? Gdyby nie ogarnął całego materiału to to, czego ewentualnie by brakowało naciagnęliby i po temacie.

3

@FC1899Barca Lewandowski nie był najlepszy w poprzednim sezonie.

5

@NeroTFP I Paryż około pięciokrotnie mniejszy od Warszawy!

0

@Ghotti Co oni zobaczyli w tym Lautaro, że zastanawiali się żeby dać za niego 100+ mln? Wczoraj jak zobaczyłem Wernera to gość tylko utwierdził mnie w tym, że jest lepszy we wszystkim od Argentyńczyka. Depay ma podobny styl i moim zdaniem jest również lepszy od Martineza.

4

@kaziks Drugi lub trzeci najgorszy zawodnik Chelsea.

0

Panowie, gdzie mogę obejrzeć ostatni mecz w całości?

4

@adasko1998 Jak dla mnie Dembele to podstawowy skład.

3

@covidout Wszystko w porządku?

0

@pikass14 Kasia Smutniak, Anna Przybylska, Trzebiatowska, Kalska. Dla mnie TOP 4 z tych znanych.

3

Tradycyjnie po meczu Reprezentacji elity polskiego dziennikarstwa sportowego spełniają swój obowiązek i tweetują banały w troche bardziej błyskotliwy sposób np. porównując Brzeczka z Psem Pluto. Ci to mają robote.

3

Dobrze internety zauważyły, Karol Linetty wchodzi w buty Jakuba Wawrzyniaka - jest zmiennikiem osoby, której nie ma. Bądźmy szczerzy, nasza linia pomocy nie istnieje.

4

@BarcaInfo Barca: naszym zdaniem gratis to uczciwa cena.

111

Już wiadomo z jakiego powodu kobiety domagają się wyrównania stawek do poziomu mężczyzn w świecie piłki nożnej.


0

@Tomo1989 Zabawił się z nimi jak u mnie na Orliku. W sumie poziom obrońców zbliżony.

0

@Cvzx Ciągnie za odpowiednie sznurki.

2

Był Messi, teraz Depay dominuje, a ja to bym już w końcu pooglądał Dembele (nie, nie chodzi o strone internetową szpitala w Barcelonie).

1

Jeśli cała saga z chęcią odejścia Messiego była prawdą, a on ma zamiar zostać tylko ze względu na kruczki prawne, które nie zostały zapisane z uwzględnieniem pandemii to chyba jest to najgorsza sytuacja dla klubu. Po wielokroć w takiej sytuacji byłoby lepsze odejście Messiego niż granie przez ten jeden sezon. Nikt na tym nie zyska.

0

@Jakchcesz Bardzo duzy. Ktos kto pobiera 100 mln brutto rocznie zawsze bedzie obciazeniem

0

@TheNekro94 Bartomeu niczym Diatłow.

1

@FCMichalo Zatrzymanie się na drodze jednokierunkowej nie jest zabronione. O ile nagle nie stworzysz zagrożenia dla ruchu, w ostateczności myślę, że nikt CI nic nie zrobi.

0

@Mixtape U nas w czasie zajęć zadzwoniła facetka z ofertą przedłużenia umowy. Facet był doktorem habilitowanym ale jak się rozłączył usłyszawszy oferte od babeczki to żaden tytuł naukowy go nie powstrzymał od określenia jej jako złodziej, pasożyt - to te z bardziej łagodnych określeń :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?