Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Pewnie, ale podejście do HP na trzeźwo (w przenośni i dosłownie) przynajmniej mi mogło by zaszkodzić :)
0
@kuz Ja oglądam. Serial (?), który włączać należy po ciężkim dniu dla wyluzowania. Jakiekolwiek jego analizowanie nie ma sensu, może tylko zaszkodzić, bo tam liczy się przede wszystkim (ale nie tylko) SHOW.
0
@Bartek22 Przecież ofensywny pomocnik to jest naturalna pozycja Grieza, za napastnikiem w środku pola. Nie rozumiem skąd to pytanie u Ciebie.
0
Zniesiono ten przepis o zawodniku grajacym na jesieni w LM a pozniej transferze do innego klubu i banie na gre w LM na wiosne?
4
@BarcaInfo A dla mnie to możesz nic nie wysyłać. Przeżyję.
1
@BarcaInfo To linkuj to, a nie coś co sprawia, że post jest sprzeczny sam ze sobą. Minuta spóźnienia to naprawdę nic się nie dzieje.
0
@kiper09 News ma byc jak najszybciej, nie ważne, że nie przeczytane.
0
@Denver No to zasada jest taka, żeby tych silników (przed 2008) unikać. Po 2008 było lepiej jednak przy takim wieku auta wiele zależy od poprzednich właścicieli i np. częstotliwości wymian oleju. Osobiście użytkuję 2.0 FSI Turbo BWA z 2007 i poza stałym poborem oleju (0.2/0.3 l /1000km) nie dzieje sie z samochodem zupełnie nic, ale tak jak wspomniałem jest to silnik benzynowy. PS. Nalezy też zwrócic uwagę na pompe oleju, była ona wadliwa, wycierały sie inbusy co mogło doprowadzić nawet do zatarcia silnika, ludzie często w silnikach 2.0 adaptowali pompy oleju z 1.9 TDI.
0
@Denver Nawet nie napisałeś czy benzyna czy diesel, nie wspominając o mocy lub najlepiej kodzie silnika. Poszczególne jednostki o tej samej mocy i paliwie ale o różnym kodzie różniły się budową, ale generalnie przed 2008 rokiem były owiane złą sławą pompowtryski (później listwa Common Rail) - jeśli chodzi o diesle oczywiście.
5
Co ten chłop musiał odpierdzielić
1
@priest9999 No XD, chłop zdrowy ciągnął ten wagon z węglem we dwójke z Messim, a teraz ludzie go do Munira porównują.
0
@BarcaInfo Oby Dembele doczekał zdrowia i prawdziwej drugiej szansy. Tez pozamyka wielu gęby.
0
Koeman jest piekny jak Michał Bajor.
2
Obyśmy tylko nie spuchli w najważniejszej części sezonu. Fizycznie chłopaki wyglądają co najmniej tak samo jak walec z Monachium w LM.
0
@patrykzmc2000 Kara za spóźnienie i słabsze postawy na treningu
1
Wiśniowski co powiedział, ani słowa o multumie strat i złych podań w 1 połowie Messiego i on go na motma wybiera... Moim zdaniem Coutinho bezapelacyjnie.
0
@IronSanHybrid Odczuwam, że to mocno na siłę jest robione. Pierwszy odcinek, a z każdą minutą czuć rosnące zażenowanie z powodu książki ale i Stanowskiego.
0
Część osób zakłada, że Dembele się połamie i za rok nie będzie nic warty. Ja się zastanawiam czemu jednocześnie nie zakładają i nie biorą pod uwagę tego, że Trincao lub Fati też mogą wypaść na jakiś czas (w końcu Trincao też może być przypadkiem Francuza, gdzie przed przyjściem do nas nie był podatny na urazy, a po przyjściu to już każdy wie...). Zostajemy wtedy z jedynym prawdziwym skrzydłowym (bo Griez na pewno nim nie jest, a Konrad tak naprawdę pokazał jedynie kilka sprintów w meczach przedsezonowych). Sprzedamy Dembele i kupimy Depaya? To może warto sobie przypomnieć Holendra kiedy grał pod większą presją np. w Manchesterze - nie błyszczał tam w ogóle. Zrozumiałbym chęć sprzedaży Ousmana gdybyśmy potrzebowali na już innego zawodnika do formacji ofensywnej - ale w moim zdaniu jest zupełnie na odwrót, mamy ich przesyt, a nie zanosi się na np. kupno Gayi lub klasowego ŚO, który rzeczywiście jest potrzebny na teraz.
0
@student97r Ta ofensywa potężna dziś w końcówce była żenująca, podsumowaniem było klepanie w końcówce aż do momentu wejścia Zoumy troche do przodu i straty. Totki tylko przesuwały.
0
@ElKamil Dembele > Trincao
0
@bari_94 Wiedzą, że będą kółka wokół Camp Npu jak nie wybiegaja normy km. Nie ma czasu na mizianie.
1
Jak tam kupony Panowie, wszystkie do kosza dzięki Chelsea?
0
@tomasz.s94 Dla mnie jedynym co ich łączy to jest kolor skóry, chociaż Dembele i tak bardziej opalony.
0
@adam444 Pewnie
0
@KmN Jak k**** 4 Twistery, co ona ma magazyn kaszalota w żołądku?
0
@Kusco15 Człowiek potrzebuje zmian. Ta mocno "bezkontaktowa" koszykówka mogła im się po prostu przejeść. Druga część tęskni na zasadzie sentymentu jak ja za Yu Gi Oh lub Tabalugą ;)
0
@Coutinho007 Nie wiem jak dziś, ale w ostatnim sezonie to Pulisic, który grał dużo mniej wyróżniał się bardziej niż Mount na przestrzeni całej kampanii. Dla mnie jest przyzwoity ale to nie poziom, który na teraz pasuje do Barcelony.
73
Poda Pani piłkę?
https://x.com/FigenSports/status/1308708840343470082
52
https://x.com/Ultra_Suristic/status/1308731346731380736
Luisito ociera twarz podczas opuszczania centrum treningowego.
0
@D1OS The Wire to serial dla ludzi, którzy zdecydowanie nie szukają akcji i zwrotów akcji. Bardzo dobrze (takie są moje odczucia) oddaje realia ciemnej strony Baltimore. Do tego kilka wybitnych ról jak np. postać Omara.