- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1161 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1161 Culés
0
Część osób zakłada, że Dembele się połamie i za rok nie będzie nic warty. Ja się zastanawiam czemu jednocześnie nie zakładają i nie biorą pod uwagę tego, że Trincao lub Fati też mogą wypaść na jakiś czas (w końcu Trincao też może być przypadkiem Francuza, gdzie przed przyjściem do nas nie był podatny na urazy, a po przyjściu to już każdy wie...). Zostajemy wtedy z jedynym prawdziwym skrzydłowym (bo Griez na pewno nim nie jest, a Konrad tak naprawdę pokazał jedynie kilka sprintów w meczach przedsezonowych). Sprzedamy Dembele i kupimy Depaya? To może warto sobie przypomnieć Holendra kiedy grał pod większą presją np. w Manchesterze - nie błyszczał tam w ogóle. Zrozumiałbym chęć sprzedaży Ousmana gdybyśmy potrzebowali na już innego zawodnika do formacji ofensywnej - ale w moim zdaniu jest zupełnie na odwrót, mamy ich przesyt, a nie zanosi się na np. kupno Gayi lub klasowego ŚO, który rzeczywiście jest potrzebny na teraz.
3
@Hrzan 3 lata, to już 3 lata jak non stop się niemal leczy.
Czemu mamy zakładać że inni się połamią?, tak to byśmy nigdy nikogo nie kupili. A w przypadku Dembele w związku z jego kartoteka medyczna można założyć jakieś prawdopodobieństwo że znów coś będzie nie tak. Ja w ogóle dziwię się że ktoś w czasach epidemii jest w stanie tyle wyłożyć za zawodnika który od 3 lat z krótkimi przerwami się leczy. A do tego jego problemy z zachowaniem, nieodpowiednia dieta, spóźnieniem się na treningi, odstawieniem całej szopki w czasie odejścia z BVB. Jest mnóstwo powodów by się pozbyć takiego grajka.
2
@Hrzan Zakładam, że to dlatego, że to Dembele ma od 3 lat historię ciągłych kontuzji. Wg transfermarkt - 9 kontuzji od kiedy przyszedł do naszego klubu, przez które opuścił więcej dni, niż był dostępny. Ciężko przejść koło czegoś takiego obojętnie, bo to po prostu nie wydaje się być przypadkowe.
0
@Hrzan ogólnie to wszyscy tak myślą o Dembele, bo wiele razy pokazał ze jest mega nieodpowiedzialny i nie podchodzi profesjonalnie do swojej kariery, stad te obawy. Z Fatim czy Trincao nie było żadnych dymów, wręcz przeciwnie. Aczkolwiek sam jestem przeciwnikiem sprzedaży francuza, mega w niego wierze w tym sezonie
0
@Hrzan Zakładam tak bo prawo serii. Jak ktoś się często łamie w małych odstępach czasu to wielce prawdopodobne że jak się wyleczy to znów się połamie (za serie uważa się co najmniej dwa). Dembele ma jak Ci kolega wyżej napisał, serie 9 kontuzji które w innych przypadkach zdażają się bardzo rzadko.
Każdy logicznie myślący człowiek będzie tak zakładał, bo ma ku temu podstawy. Z resztą wczoraj wypadł znów Hazard który ma ten sam przypadek. Naiwnością byłoby zakładać że skoro przez 3 lata ma kontuzje, to teraz nie będzie miał.