Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale go wy***** z wrotek
1
Jak ktoś chce AJ - Pulev zapraszam do kontaktu.
1
@Fawrf Na przyszłość - alt +3 :) ♥
0
@matirix20 Dopóki nie przyjdą do Barcelony i nie zaczną grać z amigosami - bo wtedy to już zjazd na równi pochyłej. Jak z każdym ostatnio kto do nas przychodzi, chyba nikt nie zaliczył progresu.
0
@marcin62 Myślę, że ten co ma słabego neta i tak nie ma wybru - musi czekać długo (lub bardzo długo). Tak czy owak to żadne zagrożenie wymagające ostrzeżenia. Wiadomo, że dziś bez szybkiego/stabilnego łącza nie zwojujemy za wiele w cyber świecie.
5
@marcin62 Fascynujące
3
@DaPi Jego prawnik już się zastanawia jak dowieść w sądzie, że Polak nie jest Polakiem.
4
@Djzordon Nigdzie nie pisałem co było/ jest lepsze. Zanim zaczniesz szukać zaczepki to przeczytaj tekst ze zrozumieniem. Peace
4
Na przestrzeni kilkunastu lat widać jak bardzo zmieniło się podejście ludzi można powiedzieć do życia - kiedyś komputery były nieoczywistym elementem w domach i niewielu interesowało się grami, programami, zamiast tego był podwórek, skakanie po dachach itp. Teraz przeglądam Internet kilkanaście minut i na co trzeciej stronie informacja nt. premiery jednej gry (a właściwie nie informacja tylko ekscytacja ludzi samą premierą). Niesamowite jak się czasy zmieniają, a za starego się nie uważam :). Wyobrażam sobie co mogą sobie pomyśleć ludzie w 50 +, teraz zaczynam rozumieć ich wspomnienia do ich lat młodości i ogólnie do dawnych czasów.
Przepraszam, że tak bez celu i troche nostalgicznie, ale w końcu mamy wieczór a właściwie noc i jesteśmy na La Rambli :)
2
Bycie kibicem FC Barcelony w dzisiejszych czasach nie przynosi za wiele pozytywnych emocji - delikatnie rzecz ujmując. Jednak cały czas mam nadzieję na lepsze jutro w postaci sezonu 21/22. Ten sezon z góry spisałem na porażkę/ jako sezon przejściowy - niech Koeman dostanie spokojne 2/3 lata (casus Lamparda).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Barca notuje najgorszy start od 33 lat w lidze, 12 punktów za Atletico.
Pytanie: Czyja w tym duża zasługa?
Leo Messi: A ja nie wiem.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/130252985_4163940806967903_2340728335604736464_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=uU38ezNGTuMAX_K5LrY&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=a6e81c76c579e6f6e12aa7ac040fab30&oe=5FF23042
via. VivaBarca.
8
Drużyna bez Messiego wygląda lepiej niż z nim.
1
@DaPi Dziwne, że tak powiedział. Mógłby to oznajmić wtedy gdy był pewien, że liczba kretów to dokładnie 1, a nie zamykać sobie furtki przed osiągnięciem celu.
1
@Coutinho007 Chyba powietrze-powietrze
0
@Remi70 Żeby ludzie chcieli się szczepić to potrzebna jest edukacja, tak żeby choroba, jej wpływ na zdrowie był na każdego jasny - a nie, że pół kraju choruje ale nie ma objawów. Dla wielu to się kupy nie trzyma - i ja im się nie dziwie.
0
@chudymc Nikt CI nie wymieni, kupiłeś telefon nienowy prawdopodobnie bez gwarancji. Ryzyko kupna używki....
1
@marcin62 To nie jest odpalanie się bo Dembele. Chodzi o zachowanie Stanowskiego, bywa śmieszny w wielu sytuacjach - szkoda tylko, że w części z nich sam dla siebie.
7
Ostatni raz udostępniam post tego człowieka, nie zamierzam dalej zwiększać mu zasięgów. Jest to hipokryta do potęgi.
Błaznuje na swoim kanale, robi robote raz lepiej raz gorzej, bierze za to hajs i szydzi z Dembele, który jest w wieku jakim jest, robi swoją robote 10x lepiej od Stanowskiego, o pieniądzach już nie wspominam.
3
Co za niespodzianka, wracam z roboty - myślę zobacze chociaż II połowe jal Real kaleczy futbol, a sie okazało że oni juz godzinke temu 2 do jaja dostali.
0
@Encore Tak, prawdopodobnie. Teraz widzę to odbicie numeru na jego plecach.
22
https://x.com/lnfoCARP/status/1333125233532952577
Ktoś na górze maczał palce przy dzisiejszym golu Leo
1
Hudson doszedł przy tym strzale Grieza
0
@cules100pro Ale tutaj też robi duże wrażenie bo oponenta miał wybitnego jeśli chodzi o szybkość. Walker chyba jeden z najszybszych obrońców, a i tak go odstawił o ładne kilka metrów.
1
@DonMatteo901 Dał skąd przyszła. W czym problem? Chłop zna zasady.
1
@Tuc Refleksje? Więzień nienawiści, Prawo Bronxu, Trainspotting, Kasyno, Koneser, to tak na szybko.
1
Czy pracował ktoś z Was z optoelektronicznymi skanerami powierzchni (bezpieczeństwo maszyn)? Mam jedno drobne pytanie.
9
Dest jeszcze leci na temacie z Amsterdamu.
0
@kiper09 No nie. Dembele jak grał to bardzo często zaliczał dobre występy. I generalnie zawsze grał dobrze lub nie grał wcale.
2
Przyćmiewa wszystkie (prawie) zalety składanych ekranów. Zaciekawiło mnie mocno.