Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taki skład plus kontuzja Ronalda to i tak dobrze, ze tylko 1:0 dla Betisu.
56
A niektórzy mówią, że język polski nie przydaje się w życiu.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/148100856_1683898508479020_7856325435895410019_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=B8qcyL8zO00AX8K8i8m&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=8a022b7e405d441632b3db1755332496&oe=6044A626
60
Ktoś tutaj nie grał uczciwie
https://x.com/fred035schultz/status/1358178430722965513
0
@tobiasson92 Żeby się nie okazało, że ta ci gamonie zamówili sondaż dla poszczególnych partii, a jak dodali dwa do dwóch czyli dodali po prostu każdy wynik sondażowy poszczególnych partii i sumę przedstawili na slajdzie jako potencjalna siła opozycji. Mam nadzieję, że nie, bo jak wiadomo wszystkim tak to nie działa.
0
Potrzebuje muzyki z solidnym 3,14erdolnieciem, tzn. dużo basu na pobudzenie, jakieś propozycje? Bardzo chętnie rozszerzę swoją playliste.
11
@SteuerFreiMoney Stary gdybyś naprawdę chciał sie dowiedzieć to byś nie pisał tutaj na forum. Gratuluję Audi RS3 bo chyba taki był zamiar.
5
@Nano22 Skoro panierka przypalona a w środku surowe to być może geniuszem nie jestem ale na moje to za mocny ogień/ moc płyty i za krótki czas smażenia. Edit. Dokładnie tak jak Hitman pół minuty przedemna wspomniał.
6
To okno Dembele mogłoby przebić drugą bramke Alby. Szkoda ale dobrze, że nic nie trzasnelo w jego nodze po tym strzale.
0
@Mathew16 Szuka uwagi wokół własnej osoby. Widzi, że to działa i robi tak dalej. Rozwiązanie jest proste, ja poprzestane na pierwszym i ostatnim poście, który nawiązuje do ww członka.
2
@PRINSU Każdy poranek będzie dobry jak się usłyszy takie głupoty i orke Mazurka. Niezależnie od daty publikacji.
57
Nawet biorąc pod uwagę to, że szanse na mistrza są małe, styl gry i moc w składzie nie dają za wielkich nadziei na LM, a Puchar Króla to szansa na conajwyżej "nagrodę pocieszenia", to i tak drużyna Koemana wywołuje to uczucie gdzie po końcowym gwizdku chciałbym zobaczyć kolejny mecz i to szybko. Zdrowy Dembele + lepsza wersja Messiego niż na początku sezonu tylko to potęgują. Jutro kolejny krok w drodze o nagrodę, uczciwe mówiąc jedyną możliwą w tym sezonie.
1
@robsesh To, że zapłacisz wiecej nie eliminuje z procesu dostarczenia do Ciebie przesyłki zdarzeń losowych (chociażby wypadek kuriera z jego winy bądź nie). Miałeś pecha, negatywną opinię wypadałoby dać gdyby to nie był przypadek, a coś powtarzającego się ze strony Euro RTV.
0
@FC1899Barca Co to w ogóle ma być. Ktoś wspomniał, że założenie Tweetera wiąże się z gratyfikowaniem nowego użytkownika dyplomem magistra ekonomii. Coś chyba w tym jest. Przecież ani jedno zdanie nie opisuje (bo chyba ciężko by było) wpływu Messiego na atraktycjność Barcelony dla chociażby sponsorów. Facet liczy na seans, ale po co? Żeby jeszcze bardziej zacisnąć klapki na oczach?
0
Oj chyba Rudy ściąga Ousmanka w przerwie.
5
Hajs się zgadza? Zgadza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 Pierwotnie był to drugi PO, jednak okazał się tak słaby i zaliczył taki zjazd, że Zizou postanowił cofnąć Lucasa ze skrzydła, a Odriozole w odstawke.
0
Jak ktoś narzeka u nas na Firpo to na pociechę niech sobie pomyśli co uważają kibicie RM o Odriozoli.
0
Milionerzy popatrzcie jakie głupoty gość gada
3
@Ratamahatta A może po prostu niektórzy z tych jak to nazwałeś starych bab i dziadów zdali sobie sprawę, że popełnili błąd, że aborcja była czymś złym według nich z perspektywy czasu i nie powinno to się nigdy wydarzyć? Może jest to na tyle okropne uczucie, że niektórzy (bo pewnie nie wszyscy) chcą na to zwrócić uwagę.
10
Co by się nie działo, pamiętajcie - jest pięknie!
https://x.com/aneczka07/status/1354771578597371904
0
@derlysy1979 Jakie abonamenty, ruski strim (a w dzisiejszych czasach nie tylko) przygarnie każdego.
49
Wielu czekało na tę wiadomość.
4
Dembele to chyba musi za łańcuch pociągnąć Mingueze, żeby ten mu chociaż raz wyszedł na pozycje.
2
Pasta z pewnej grupy na FB ale jakże trafna:
"Czasami patrzysz na jednego czy drugiego dziennikarza, patrzysz Włodarczyk, Borek, to, tamto, siamto. Zastanawiasz się: ty, ten dziennikarz nie jest taki słaby, żeby być odciętym od insiderskich informacji. Może dlatego, że jest słaby tu? Może dlatego Borek ma fajną anegdotę z szatni Engela i on potem ginie, bo nie ma tego.
I przychodzi moment tajemnicy prezesa i się okazuje, że tu w ogóle nie ma 3-4 polskich dziennikarzy, żeby wykorzystało swoje kontakty. Żeby nie patrzeć na Di Marzio i potem mówić: bo ten Włoch to, bo Boniek tamto, traktują nas jak debili, nie ma świeżości, nie ma informacji.
Masz jaja - wyjdź, pokaż, za coś sponsorzy ci płacą, za coś ci kibice kibicują, za coś oglądają twoje Espresso i Hejt Parki i są w mediach społecznościowych. Ty pokaż jako dziennikarz, że zasługujesz na to, żeby tutaj być, jesteś zadowowcem. Po co mi dziennikarz, który opowie mi o pijanych kadrowiczach 20 lat temu przy 3-0?"
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_vNOMn59DhHmdvUVSzqArfcV6pBW8agg3.jpg
5
Pasjonatów zapraszam - Duda vs Carlsen, szachy klasyczne
0
Atleti bliskie straty punktów z Eibar.
2
Barcelona to byłby idealny partner dla kobiety w łóżku. Pieści, pieści ale gola nie strzeli.
24
Tak dla przypomnienia - Stanowski był przekonany, że Boniek nie przedstawi kandydata w czwartek. Dzwonił do niego, ma znajomości, był pewien. Tyle są warte te ich pogadanki, przy których często nadużywają słowa "analiza".
5
Wróciłem po latach do serialu Lost - wspaniały wciąż. Polecam serdecznie.