La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

5

Jak to jest możliwe że nieźle gotuję, głównie kuchnia włoska. Makarony wszelkiego rodzaju, sam robię sosy, dobrze przyprawiam mięso, wiele osób mnie chwali. A już jak próbuję po prostu usmażyć kurczaka w panierce to mi kompletnie nie wychodzi XD A niby to najprostsze co można zrobić w kuchni. Panierka przypalona, w środku trochę surowe... Smacznego! Przynajmniej tzatziki mi wyszły zajebiście...

7

@Nano22 no to mniejsza temperatura i dłużej smażyć xD

5

@Nano22 Skoro panierka przypalona a w środku surowe to być może geniuszem nie jestem ale na moje to za mocny ogień/ moc płyty i za krótki czas smażenia. Edit. Dokładnie tak jak Hitman pół minuty przedemna wspomniał.

4

@NaFazieHitman Panie daj pan spokój, jutro carbonara wjeżdża i tyle. Przynajmniej się najem :D

6

@Nano22 Panie zmniejsz se ogień, smaż trochę dłużej i przewracaj częściej. Załóżmy że masz 6 stopniowy ogień to próbuj na 4 przez 10 minut obracając dziada co 2.5 minuty, sukces gwarantowany :P

1

@Nano22 po wyciągnięciu mięsa z lodówki odczekaj z 20-30 minut żeby mięso nabrało temperatury pokojowej. Może to być problemem ;p

1

@Nano22 Kurczak i tak podłe mięso, to tam nie szkoda xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?