Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kengo Jardy to nie metry.
0
Takie akcje kiedyś wychodziły Barcelonie jak ta na 2:0 dla Live. Teraz już nie bardzo, moim zdaniem dlatego, że mamy tylko jednego zawodnika z odejściem z przodu, który spędza na dodatek połowę czasu w szpitalu, Fati daje płomyk nadziei, że ta sytuacja może ulec poprawie.
10
Życzę sobie i Wam spełnienia wszystkich planów w tym 2020 roku oraz hucznego świętowania 30 maja z okazji triumfu Barcelony w finale Ligi Mistrzów!
0
@SelloutCrowd Zamiast pić dzisiaj to będę robił zaległe projekty. Czy to znak żeby iść się przebadać?
0
@zagi31 Moim zdaniem ceny dużych SSD są juz na takim poziomie, że śmiało bym rezygnował z HDD.
1
@l0Messini Millerowie, Rodzinne rewolucje
3
@Chwytliwy Statystyka jest jak krótka spódnica, niby dużo odsłania ale zakrywa to co najważniejsze.
3
Fundambu czyli "kot z Kongo", któremu dał szanse Stanowski właśnie przeszedł na zasadzie wypożyczenia z KTS Weszło (A klasa) do Radomiaka (1 liga- będzie grał w pierwszej drużynie). Super sprawa dla młodego.
2
https://rafalstec.blog/2019/12/19/barcelono-czy-ty-wstydu-nie-masz/ Polecam w chwili wolnego przeczytać, bardzo dobry tekst.
0
@Coutinho007 Nie dziw się jemu. Po prostu dla osób, które choć trochę wyrosły od mleka mamy ten tekst nie jest zabawny a wręcz głupi i żenujący.
0
Panowie troche późno pytam, ale macie jakieś sprawdozne miejsca najlepiej w górach (np. domki) na 31.12?
0
@marcin000019 Mam to samo, irytujące to mocno.
0
@Katalończyk 99 również taktyczny
0
@Explode Daj znać jak Polska wygra LN.
1
@Barca_Big_Moment Piłkarze Napoli byli dodatkowo zmotywowani i jak rzekomo obiecali - zaprezentowali się dobrze i nie będą musieli jechać na karny obóz przygotowawczy ;)
0
@Mundial2018 Na spokojnie, jest ktoś taki jak Tony Parker. Lecz jeśli zdrowie będzie dopisywało...
0
@Elosek Tak samo jak Mou miał nigdy nie objąć Totków? Never say never.
1
@Encore Jeśli mówimy o technicznie poprawnych to 50-60.
0
@Tom0VeB Nowe intro Familiady
16
I nadszedł ten moment kiedy reprezentacja Polski gra przyjemniejszy dla oka futbol niż Barcelona. Śmiech przez łzy.
0
Panowie, poleca ktoś z Was jakieś pasty do włosów? Wybór mój padł na pastę ponieważ można znaleźć info, że guma nie nadaję się do włosów z tendencją do przetłuszczania (włosy męskie raczej dłuższe niż krótsze). Żel odpada.
0
@pride98 Dzięki za uwagę, nie wszystkie błędy były świadome.
0
Mamy końcówkę 2019. Jeśli ktoś myśli, że to jest dla niego zły okres to może pocieszy go fakt, że jakiś czas temu pewien Karol pociął sobie twarz bo chciał być sławny. Ty też o nim zapomniałeś? ^^
0
@Colon Nie widzisz tego, że oni już mają dość Valverde? Zaangażowanie jest na poziomie zerowym.
0
Grają na zwolnienie trenera
18
Ależ by mnie radość rozpierała gdybym widział Barcelonę z Xavim na ławce tak grającą jak teraz Chelsea za Lamparda. Piękne uczucie.
22
Każdy mówi, że Dembele ma pusto w głowie, że głowa nie nadąża, a ja go podziwiam. Jako jeden z dwóch/ trzech piłkarzy nie przesiąknął taktyką geniusza. Wielka mądrość. Bez Ousmana zostaje Messi i później długo nic.
0
Zna ktoś nazwę rasy psa Sergiego Roberto?
0
@Janiama Prącie a nie głęboki problem, motywacja w tych chłopakach jest zależna tylko od nich samych. Trener ma zerowy wpływ na ich motywację a nie mówię już o wyćwiczonych zagraniach, które nawet w najmniejszy sposób potrafiłby zaskoczyć rywala podczas 90 minut na boisku - nie, sabotaż nie jest takim zagraniem. Chłopakom widać, że częściej się nie chcę niż chcę, a co gorsza, nawet jak się chcę to momentami po prostu nie potrafią. Taka impotencja.
0
Jaką ksywe miał Jarosław Psikuta z "Chłopaki nie płaczą"?