Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalończyk 99 Bądźmy dobrymi ludźmi dla siebie i innych. Przerzyjmy życie tak aby pod koniec móc spojrzeć w lustro bez wstydu. Wiara narzuca pewne schematy i dyscyplinuje do bycia po prostu przyzwoitym człowiekiem.
2
@michaleu Tajemnice Los Angeles
0
@macio_944 "Mój dom murem podzielony, podzielone murem schody..."
10
@Barca_Big_Moment Teraz po meczu Roberto świetny technicznie, a zaraz po przedstawieniu składów najwięcej narzekań było na kogo? Na Roberto. I loove this game.
4
Zgadzam sie z Ćwiąkim, mam obawy,że jak Leo wróci to Antek mocno na tym ucierpi. Obym sie mylił.
2
#ValverdeStay hahahaha
1
@Vhaeraun Piłkarze to nie zabawki, że się nimi rzuca i rotuje jak chce bo nowe bo nieznane. Chłopak według mnie (jeśli ma talent i warunki) powinien dostać szansę ale na pewno nie w meczu ligowym z niełatwym przeciwnikiem. Jeśli już to przy wysokim prowadzeniu lub w pucharach.
0
@Image Bramka to w 100% błąd bramkarza (babol jak cholera) jednak brawa za decyzje dla Grzesia ;)
0
a nie wazne juz
1
@VamosRakieta Jedno z drugim sie nie wyklucza, nie ma błędu logicznego w tych dwóch tweetach
2
@karol000pl Dwuznaczne w konsekwencji moim zdaniem. Jeśli piłkarze lubią trenera to najprawdopodobniej zmobilizują się mocniej i szansę na wygraną są większe. Z drugiej strony publiczne ogłaszanie takiej informacji wywiera być może zbędną presję i moim zdaniem jest delikatnie nietaktowne.
0
Miał ktoś problem z aktualnościami na Fb? Nie ładują się ani przez apke na telefonie (przeglądarkę też), ani przez przeglądarkę na kompie. Wszystkie inne strony oraz inne podstrony na FB działają normalnie.
0
https://www.facebook.com/Grieshofer/videos/10220160939476575/?__fns&hash=Ac2xVs0mNatHLiRC Mowią żyj kolorowo, taa...
14
Czyli problem rozwiązany. Trzeba więcej alkoholu bo jak wiadomo: "nie ma futbolu bez alkoholu". Chłopak się rozluźni (nie mylić wyluzuje) i będzie jeszcze szybciej biegał a dodatkowo bez kontuzji.
1
@sewciu50 Nie pisz, że to bzdury bo to prawda. Dzienniki i chyba nawet źródła bardziej oficjalnie podawały konkretne kwoty i to, że Piket przewodzi stawce w spóźnianiu się.
1
@Vxb93 Również polecam Banshee. Tylko uważaj żeby młodsze rodzeństwo nie oglądało razem z Tobą ;)
1
Czy "Wołyń" to dobry pomysł na dzisiejszy wieczór? Może macie jakieś propozycję ;). Gatunek obojętny - wymagany tylko pewien poziom :D
4
@Skila_nie_kupisz Najlepszy ponieważ gra w najlepszym zespole ligi można powiedzieć półamatorskiej na tle reszty Europy. Jego gra bazuje na podobnych cechach co Dembele (a ten już się wykazał na tle słabszej ligii w zespole na podobnym poziomie).
0
Poniekąd Dembele został zweryfikowany przez zmianę Ligi i w dużej części wyjaśniony przez kunszt Valverde. Jestem niemal pewien, że to samo stało by się z Mbappe.
2
@GeraltzKatalonii Ty nie widzisz, że piłkarze w meczach o stawke za Ernesta grają z kagańcem (ee Dembele słuchaj, jak stracisz to masz **)? Messi jedyny coś gra bo Valdek boi się do niego sapać ze swoją wizją gry , poza tym - to Messi. Zero luzu, zero wyćwiczonych schematów. Patrzą się jeden na drugiego bo umiejętność wyjścia z pressingu (nawet nie najlepszego) dawno stracili. Pique sie wkur*** ale to nic nie daje, Valdek jest mdły jak rosół z kupczego koguta.
13
Serwery tej strony pomimo reklam, współpracy z etoto idą w parze z miernotą Valverde. Ernest po raz kolejny jak dziecko we mgle. Mało piłkarzy dawało radość z oglądania Barcy (może Dembele i kilka przebłysków pozostałych graczy), a w czasie teraźniejszym nie mało piłkarzy tylko nikt. Prącie, pupa i kamieni kupa.
5
@Cvzx Gdyby Barca grała bez trenera to stawiam pięć groszy, że byłoby to lepsze widowisko dla oka.
0
@barcowy1899 Dzięki za info, nie interesowałem się tematem.
0
@ViscaBarca123 Mam tak samo jak Ty!
0
Było? Fejk? https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68391524_2558220874401961_6196184073367453696_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkKNiX-U0L7A6nLkOV_7Q9TW-G4xtyHNiJfgdskvs21QlVf6h-itwIg2QV-48WLzck&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ee3383f2b111e199370c3227c01fe597&oe=5E161FA1
24
@BarcaInfo Lubie to
0
Nie wiem czy łamie tym regulamin czy nie, ale zachęcam do obejrzenia i do głosowania w zbliżających się wyborach. Nie głosując w żaden sposób nie pomagasz.
1
Lepsze jest wrogiem dobrego, niech zostaję w tym PSG albo idzie do Realu - jest mi to obojętne. Trzeba pamiętać, mimo bycia znakomitym piłkarzem to trzeba być również przyzwoitym człowiekiem. Według mnie Neymar nim nie jest.
0
@stradomek Nie mów hop zanim nie powiesz hip. Spokojnie :)
1
@Odesseiron Zrobiłem sporo kilometrów Aurisem ze skrzynia bezstopniową i wg mnie nadaję się tylko do miasta. Żadnej przyjemności z jazdy tym autem w trasie. Spalanie w mieście bardzo dobre - ok. 4,5l.