2

@Katalończyk 99 Bądźmy dobrymi ludźmi dla siebie i innych. Przerzyjmy życie tak aby pod koniec móc spojrzeć w lustro bez wstydu. Wiara narzuca pewne schematy i dyscyplinuje do bycia po prostu przyzwoitym człowiekiem.

2

@michaleu Tajemnice Los Angeles

0

@macio_944 "Mój dom murem podzielony, podzielone murem schody..."

10

@Barca_Big_Moment Teraz po meczu Roberto świetny technicznie, a zaraz po przedstawieniu składów najwięcej narzekań było na kogo? Na Roberto. I loove this game.

4

Zgadzam sie z Ćwiąkim, mam obawy,że jak Leo wróci to Antek mocno na tym ucierpi. Obym sie mylił.

2

#ValverdeStay hahahaha

1

@Vhaeraun Piłkarze to nie zabawki, że się nimi rzuca i rotuje jak chce bo nowe bo nieznane. Chłopak według mnie (jeśli ma talent i warunki) powinien dostać szansę ale na pewno nie w meczu ligowym z niełatwym przeciwnikiem. Jeśli już to przy wysokim prowadzeniu lub w pucharach.

0

@Image Bramka to w 100% błąd bramkarza (babol jak cholera) jednak brawa za decyzje dla Grzesia ;)

0

a nie wazne juz

1

@VamosRakieta Jedno z drugim sie nie wyklucza, nie ma błędu logicznego w tych dwóch tweetach

2

@karol000pl Dwuznaczne w konsekwencji moim zdaniem. Jeśli piłkarze lubią trenera to najprawdopodobniej zmobilizują się mocniej i szansę na wygraną są większe. Z drugiej strony publiczne ogłaszanie takiej informacji wywiera być może zbędną presję i moim zdaniem jest delikatnie nietaktowne.

0

Miał ktoś problem z aktualnościami na Fb? Nie ładują się ani przez apke na telefonie (przeglądarkę też), ani przez przeglądarkę na kompie. Wszystkie inne strony oraz inne podstrony na FB działają normalnie.

14

Czyli problem rozwiązany. Trzeba więcej alkoholu bo jak wiadomo: "nie ma futbolu bez alkoholu". Chłopak się rozluźni (nie mylić wyluzuje) i będzie jeszcze szybciej biegał a dodatkowo bez kontuzji.

1

@sewciu50 Nie pisz, że to bzdury bo to prawda. Dzienniki i chyba nawet źródła bardziej oficjalnie podawały konkretne kwoty i to, że Piket przewodzi stawce w spóźnianiu się.

1

@Vxb93 Również polecam Banshee. Tylko uważaj żeby młodsze rodzeństwo nie oglądało razem z Tobą ;)

1

Czy "Wołyń" to dobry pomysł na dzisiejszy wieczór? Może macie jakieś propozycję ;). Gatunek obojętny - wymagany tylko pewien poziom :D

4

@Skila_nie_kupisz Najlepszy ponieważ gra w najlepszym zespole ligi można powiedzieć półamatorskiej na tle reszty Europy. Jego gra bazuje na podobnych cechach co Dembele (a ten już się wykazał na tle słabszej ligii w zespole na podobnym poziomie).

0

Poniekąd Dembele został zweryfikowany przez zmianę Ligi i w dużej części wyjaśniony przez kunszt Valverde. Jestem niemal pewien, że to samo stało by się z Mbappe.

2

@GeraltzKatalonii Ty nie widzisz, że piłkarze w meczach o stawke za Ernesta grają z kagańcem (ee Dembele słuchaj, jak stracisz to masz **)? Messi jedyny coś gra bo Valdek boi się do niego sapać ze swoją wizją gry , poza tym - to Messi. Zero luzu, zero wyćwiczonych schematów. Patrzą się jeden na drugiego bo umiejętność wyjścia z pressingu (nawet nie najlepszego) dawno stracili. Pique sie wkur*** ale to nic nie daje, Valdek jest mdły jak rosół z kupczego koguta.

13

Serwery tej strony pomimo reklam, współpracy z etoto idą w parze z miernotą Valverde. Ernest po raz kolejny jak dziecko we mgle. Mało piłkarzy dawało radość z oglądania Barcy (może Dembele i kilka przebłysków pozostałych graczy), a w czasie teraźniejszym nie mało piłkarzy tylko nikt. Prącie, pupa i kamieni kupa.

5

@Cvzx Gdyby Barca grała bez trenera to stawiam pięć groszy, że byłoby to lepsze widowisko dla oka.

0

@barcowy1899 Dzięki za info, nie interesowałem się tematem.

0

@ViscaBarca123 Mam tak samo jak Ty!

24

@BarcaInfo Lubie to

0

Nie wiem czy łamie tym regulamin czy nie, ale zachęcam do obejrzenia i do głosowania w zbliżających się wyborach. Nie głosując w żaden sposób nie pomagasz.



1

Lepsze jest wrogiem dobrego, niech zostaję w tym PSG albo idzie do Realu - jest mi to obojętne. Trzeba pamiętać, mimo bycia znakomitym piłkarzem to trzeba być również przyzwoitym człowiekiem. Według mnie Neymar nim nie jest.

0

@stradomek Nie mów hop zanim nie powiesz hip. Spokojnie :)

1

@Odesseiron Zrobiłem sporo kilometrów Aurisem ze skrzynia bezstopniową i wg mnie nadaję się tylko do miasta. Żadnej przyjemności z jazdy tym autem w trasie. Spalanie w mieście bardzo dobre - ok. 4,5l.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?