La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

44

Brakuje wam czasami takiej zimy z mrozami po -20 stopni i sporą warstwą śniegu?
Mi trochę tak, szczególnie w tym okresie świątecznie-sylwestrowym, miało to swój niepowtarzalny klimat.
Oczywiście najlepiej żeby to trwało max 2-3 tygodnie bo później przestało by cieszyć, a zaczęłoby być uciążliwe.

3

@ShinobiQWE Brakuje mi jej co roku.

6

@ShinobiQWE Pewnie, w szczególności w okresie Bożego Narodzenia.

3

@ShinobiQWE Ano przydałaby się taka zima, ale co zrobimy jak nic nie zrobimy?

konto usunięte

8

@ShinobiQWE oj tak skrzypiacy śnieg pod butami a nie ta breja...

0

@ShinobiQWE Ja to pamiętam jak codziennie się wstawało wcześniej, żeby odśnieżyć i móc wyjechać do pracy, drzwi do połowy zasypane, jak się do ogrodu "wchodziło" to można było utopić się w tym śniegu.

6

@ShinobiQWE Nie, dla mnie zimy mogłoby by nie być wcale. +20 stopni cały rok i byłaby bajka.

0

@ShinobiQWE Absolutnie nie. To mnie cieszy że w Anglii nie mam takiej pogody.

0

@ShinobiQWE Ja mieszkam w Islandii, i kiedy wkoncu stad zjade, juz nigdy nie polecę do kraju w którym jest zimno i snieg.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?