0

Co to były za brednie jakiś czas temu z ceną w okolicach 50 milionów euro za Bernardo Silve wypuszczoną od Romero to do tej pory nie mam pojęcia...

0

@MesQueUnClub08 Zaraz przez liczną społeczność nastolatków na lr zostaniesz nazwany boomerem i ogólnie to uja sie znasz. Prawda do takich lub podobnych dotrze kiedy uroda przeminie i trzeba będzie jakoś na życie zarobić.

37

Chłop w pierwszej połowie wyłożył kilka bardzo dobrych podań które spokojnie mogłyby być asystami i ogólnie najlepszy w ataku ale jest jechany za to, że po zmianie stron raz źle wypuścił sobie piłke. Na stronie pomeczowej Dembele ma taką samą ocenę jak Raphinia chociaż zagrał lepiej i od niego i od Lewego pewnie też. Tyle.

1

Znowu bez Dembele byłoby tragicznie, jest średnio/słabo

1

Bramka Podlasia w meczu z Wieczystą stadiony świata

8


Córka powinna przejąć nazwisko panieńskie mamy

0

@LS Pytasz dzika czy sra w lesie? Jasne, że tak.

1

Te sondy na dole strony odnośnie tego czy Barcelona powinna się starać o podpis Dembele pod nową umową to na poważnie?

1

@sirmatthew Polecam jak najbardziej. Sam robiłem rozpoznanie bo kupowałem sprzęt dla taty, wszystko oryginalnie zapakowane, telefon służy już sporo czasu.

2

@Allbi I to mnie skłoniło do napisania tego postu. Z danych dostępnych na pierwszych stronach Googla wychodzi około 2,3 metra. Co wciąż jest bardzo duzo.

1

@matirix20 Nie musisz. Wystarczy, że podzielisz objętość przez powierzchnię.

2

@maroon Zgadza się. Często ludzka intuicja bywa omylna.

3

Ciekawostka: gdyby całą wodę z jeziora Bajkał rozprowadzić równomiernie po całej powierzchni USA to stworzyłaby ona warstwę cieczy o wysokości około 2,4 metra.

13

1

@michal26 Dobry sygnał jest taki, że ostatnio mniej tną w uja i jak spada na giełdzie to i spada od razu cena hurtowa i cena na stacji.

0

@Rust_Cohle Nie masz większych problemów niż postawa jakiegoś gościa na LR? Szkoda życia

10

@Herato Z tymi gówno pracami to uważaj. Bo prawdopodobnie gdyby nie Ci ludzie, to większość inżynierów czy ludzi z elitarnych zawodów siedziałoby na bezrobociu lub miało bardzo ograniczony dostęp do dziś wydaje się normalnych artykułów.

1

@Emhyr Kultowy kawałek

0

@bartekvisca Sprawdzałeś ostatnio olej? Jak bagnet źle wciśnięty to lewe powietrze się dostaje i obroty falują na jałowym.

0

@fcbarcafan19 Może i jest, chociaż w życiu ani jednego takiego delikwenta nie wdziałem, a kobiety tak parkujące widuje niemalże regularnie xd

29

I weź tu puść dziecko samo do szkoły jak tyle kobiet za kierownicą xd
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1554047356961710080

11

Ręce same składają się do oklasków


6

@Criss18Barca A czego Ty oczekujesz od niej jak ona mówiąc 2/3 prawdopodobnie miałaby problem aby wyrazić to w procentach, co dopiero zwalczać problemy w skali kraju. Zwykły pachołek i tyle.

16

W komentarzach gratisy xd


0

@masq Dla każdego życie ludzkie ma inną wartość. W krajach gdzie ludzi jest bardzo dużo zazwyczaj ta wartość jest stosunkowo dużo niższa, a dodając do tego jeszcze pieniądze i wpływy mamy niestety to co mamy.

0

Czy dla was słowo "cringe" jest "cringe"? Nie mogę niestety dodać ankiety ale zapraszam do podzielenia się zdaniem.

0

Robercik takie z palcem w nosie kończy

5

Kim chciałbyś/chciałabyś zostać w drugim życiu?
Elżbieta Jaworowicz:
https://pbs.twimg.com/media/FY27twfX0AEKJ-u?format=jpg&name=900x900

8

Wygląda na taką, dla której prędkość światła czy dźwięku to jeden pies. Ważne że hajs leci.


9

Jeszcze parę podobnych transferów i film pełnometrażowy zrobią oparty na tej relacji


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?