HubertMlody
Dołączył/a: maj 2020
Sokołów POdlaski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Henry to był gość. Matko Boska, jak oni sie wtedy bawili. Przyjeżdżało Atletico i po 30min bylo po meczu. Dzięki Bogu mogłem ich kilka razy podziwiać ze stadionu.
2
Wszystko tylko nie zesłanie na trybuny. Taka decyzja nie ma żadnych plusów.
4
Mam wrażenie, że wcale nie ma żadnych poważnych opcji. Skończy się na Klubie pokroju Newcastle, albo przedłużeniu umowy na warunkach Barcy. W każdym razie na trybuny bym nie odsyłał.
60
Nie zapomne patelni na 4:0 z Liverpoolem. Historia tego Klubu w ostatnich latach mogła potoczyć się inaczej.
1
Valencia to też za dużo.
0
Jej, mam tylko nadzieję, że on traktuje swoje dzieci lepiej niż ojciec jego traktował...
1
@socha ja to samo. Spodziewałem się, że chlał, matkę bił. Zawiodłem się.
5
To straszne co go spotkało w życiu. Miał ojca z zasadami. Dobrze ze sobie z tym poradził.
4
Nie ma gościa grającego bardziej na alibi.
0
Gdzie indziej Cie z roboty wyrzucą i jeszcze będą pół roku płacić? jaja.
2
@Roobo Wiem. Pisze o tym, że niektórzy myslą, że LE to psia kupa, a wcale tak nie jest.
1
@Encore Dokładnie. Dojdzie jeszcze Atletico lub Milan, Dortmund...
0
Wiem, że to słabe,ale uważam, że ewentualna wygrana LE będzie ogromnym sukcesem. Wy jak uważacie?
0
@Oskar00 no faktycznie cyrki ze szczepionkami to sa jakies cyrki
1
@david89 spokojnie królu złoty. Mam kredyt malejący. Aby jeszcze zdrowie bylo chociaz 5 lat, a później nawet przy powaznym kryzysie na ratę uciułam :)
4
@Bykunn Mam kredyt od dwóch lat i żyje normalnie. Nie ma się czego bać. Z żoną oboje pracujemy i niczego sobie nie odmawiamy, chociaż nie zarabiamy kokosów. Do tego mam 1,5 rocznego syna. Kupno mieszkania w tej cenie to jedna z lepszych decyzji w życiu.
3
@Bykunn a i najbardziej chore jest placenie za wynajem 1500, podczas gry rata jest czesto mniejsza badz podobna: gratuluje.
7
@Bykunn ale Ty jestes irytujący i taki głupio mądry. Pozwól, że każdy podstawową potrzebe wybierze sobie sam. Jesc musi, ale moze na tym oszczedzac własnie zeby miec swoj kat.
2
@LionelM95 kupowałem w 2019 z rynku wtórnego za 300 tys, 61 m zajebiście wykonczone z pełnym wyposażeniem to się ze mnie w banku śmiali, że drogo :)
1
"jestem zadowolony z gry" - ja nie jestem.
3
Spoko LE też jest ważna i atrakcyjna. Tego trofeum brakuje niektórym naszym gwiazdom.
3
Chciałbym Martineza.
7
Koeman: ja jestem fantastyczny, ale mam takich leszczy, że ten punkt to sukces.
Podbudował cały zespół i wszystkich kibiców tą konferencją.
0
Bajka, bo mam wesele :)
0
@draxidox o stary. Nigdy nie szalałem za dziećmi. Nie przeszkadzały mi, ale też nie leciałem na siłę się bawić jak przyjechało któreś z rodziny. Teraz sam mam syna prawie 1,5 roku i moge z nim siedzieć dzien i noc. Fajnie jest patrzeć jak się rozwija, wygłupia, psoci. Swój to całkiem co innego, pamiętaj.
5
Ja w IV lidze tez tak mam. Pytam chłopaka z I-ligową przeszłością... chcesz zarabiać 6 tys?
- tak
- super, doszlismy do porozumienia, ale nikt Ci tyle nie zaplaci z powodów zewnetrznych.
Nikt mi nie gratuluje, ani jemu.
2
Wczoraj oglądaliśmy z zona Raków - Rubin. Ona bez pojęcia na temat piłki, patrzy na koszulki Rosjan i mowi ze to jakiś bardzo biedny Klub. Kocham :*
0
Grzegorz Sandomierski!!
16
Hiszpania cierpi na tym, że chce grać "dawną Barcelone". Niestety wykonawcy na innym poziomie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika