HubertMlody
Dołączył/a: maj 2020
Sokołów POdlaski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Galford gusta i guściki.
4
I ponad 20 lat Nike nie stworzyło tak pięknej koszulki jak Kappa :)
2
@neeed Dla mnie kawy może nie być. Piłem ze 2x w zyciu.
15
Nie czytam, bo się płakać chce. Takich piłkarzy już nie ma. Nigdzie.
2
@Tridente2015 byłem na tym meczu. Kapitalna sprawa.
5
Jaki sens jest oddać piłkarza z takimi perspektywami po cenie takiej aby nie stracić? To już lepiej go zostawić na dwa sezony w zespole.
2
Nie jest źle. W IV mazowieckiej lidze z 42 ekip z 3 grup awans uzyska jedna :)
1
@BarcaInfo no właśnie on tak potrafi przyjć pilkę a za chwilę np dośrodkować w trybuny. Za to go lubie:) Zawsze ciekawie:0
0
@Encore no jaja. Po nim to nie wiadomo czego się spodziewać :)
1
Kiedyś Aguero był marzeniem, teraz to on już jest po drugiej stronie rzeki..
0
Jest wiara, a to na początek najważniejsze.
1
@Coutinho007 to jeszcze inna sprawa, ale nawet jak od ręki to jak miał tego uniknąć? Nie dało się skoczyć inaczej.
2
To co odgwizdał karnego dla Villareal w meczu z Valencią to jakiś cyrk. Gaya był tyłem, nie widział piłki i naturalnie rozłożył ręce(biorąc pod uwagę sytuacje boiskową) do tego raczej był popychany. Ogólnie jaja :)
0
Skoro on mówi, że są szanse na mistrzostwo to są i basta. Mogłby powiedzieć, że są szanse na odrobienie strat z PSG. Wróciłaby wiara.
0
Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że Braithwaite ma się za pana piłkarza.
4
Nie było faulu, ale jak już odgwizdał to karny.
0
Problem w tym, że my mamy w tej chwili z 9 zawodników, bo nie licze Lengleta i Minguezy. Może się poprawi jak wróci Roberto i Dest. Z ławki nikt nic nie daje.
4
Powiem Wam, że Jacek Laskowski to jest kawał komentatora. To jak jest przygotowany do meczu i jakie opowiada ciekawostki to jest klasa:)
9
Z Trincao nie bedzie piłkarza na miarę tego Klubu. Zbyt przewidywalny, jednowymiarowy. Po Minguezie też się nie spodziwam dużego grania.
31
Nadzieja na jedyne trofeum w sezonie wciąż żywa. Jakby nie było na Rayo zawsze się Barcelonie przyjemnie grało.
7
Mingueza to nawet przy nim nie stał, a za chwilę zje i Legleta. Araujo może być liderem defensywy, podobnie jak Pique czy Puyol, natomiast Francuz nie ma takich predyspozycji.
1
Lenglet to nie jest Mistrz Świata, panie trenerze.
8
@masq Witam serdecznie. Nazywam się Przemek, 30lat. Mam żonę Ewę i 8-miesięcznego syna Huberta(zajebista sprawa, polecam). Prowadzę własny biznes. Działam trochę w IV ligowym-klubie i mam tam grupę młodzieżową. Rzadko się tu udzielam, ale jak mam czas to lubie was poczytac. Barcelonie kibicuję od 2006 roku i przed pandemią i założeniem rodziny starałem się pojawoiać na CN przynajmniej raz w roku. Oglądam mnóstwo meczów, właściwie to jedyna rzecz, którą oglądam w TV. Poniekąd wynika to stad, że jestem osobą niepelnosprawną i nie mogę grać.
Pozdrawiam.
2
Przecież Lenglet to zawsze był przeciętny obrońca, tyle tylko, że przy Pique jego grzechy nie były tak widoczne. Za to Araujo rośnie z każdym meczem. Nowoczesny obrońca. Silny, szybki, dobra technika użytkowa.
1
Ten to nie ma wstydu.
0
@Bykunn królu, nie mam czasu być tu gwiazdą :)
6
@Bykunn Czesto widze Twoje komentarze(chociaż wcale ich nie szukam) i za każdym razem pokazujesz, że jesteś głupio- mądry. Na wiele tematów mógłbym z Tobą polemizować, ale mi się nie chce, bo Ty zawsze wiesz lepiej. Tacy ludzie są strasznie irytujący. Tyle ode mnie. Bez odbioru.
1
Ja rozumiem, że jest napięty kalendarz, że organizmy piłkarzy są wycieńczone, ale nazywanie siebie marionetką zarabiając potężne pieniądze zakrawa o absurd. 90% świata chciałoby być na ich miejscu. Niestety to jest ubliżające tym, którzy naprawdę są maskotkami dla swoich szefów.
0
Duńczyka na razie starczy. Bliżej lewej tym bardziej.
1
@panczo Przecież ja sie z tego nabijam. Gdybyśmy od tego odeszli, Klub tak nisko by nie upadł.