0

+1, leżę.......

0

Jestem zły po meczu, nie dość, że zgubili punkty to jeszcze trochę grosza przeszło koło nosa, ale każda wypowiedź kogoś z Klubu dobija jeszcze bardziej. Brakuje żeby Alba napisał na insta "+1, wciąż walczymy" Czeski film, urwa czeski film.

0

Pique kapitan bez opaski broni przed wrednymi dziennikarzami swoich kolegów z kółka różańcowego. No jak ten śmieszny pismak mógł tak strasznie obrazić majestat?

0

Jeden z niewielu, albo jedyny, który nie przesiąkł tą bylejakością i mam wrażenie, że jemu naprawdę zależy na dobru Klubu. Nie należy do kółka wzajemnej adoracji, które rządzi w Barcelonie.

PS
Widzieliście jak Alba słuchał Sarabii podczas drugiej przerwy na wodę? jak ja mamy do 14-tego roku życia. Na zasadzie "pier*ol pierd*ol, ja posłucham"

1

@danio1899 padne na mordę jak którys na swoim instagramie napisze "+1"

4

@Bartex kto zagrał dobre spotkanie? nie żartuj prosze na samą świętą noc.

0

No trenerze byłem zmartwiony zaangażowaniem, przygotowaniem, pomysłem, ale Ty potrafisz pocieszyć. Spojrzeć inaczej na sprawę. Wielkie dzieki!!

0

Dopuszczałem Suareza tylko kosztem Griezmanna ewentualnie.

2

@tbas Sami wirtuozi.

1

To już niech nie płaci tylko mu rozliczą jako roczną pensje :)

0

Jestem ciekaw czy wystawi w pierwszym składzie Suareza. Widać, że chłopu daleko jeszcze do choćby średniej dyspozycji. Jeśli tak, będzie to znaczyło, że gra za nazwisko. No chyba, że kosztem Griezmanna, bo on też się sportowo nie broni, ale w to nie wierzę.

1

Ogólnie nie jestem fanem autobiografii piłkarzy, ale Christo polecam :)

Lautaro niezbędny. Pasuje do tego klubu jak nikt inny na rynku. Bez wahania oddałbym np Griezmanna.

2

Patrząc na jego grę w ostatnich dwóch meczach można go ewidentnie nazwać produktem "z gazetki", bo te 120 mln to była promocja :)

2

Po tych dwóch meczach wiem jedno: Griezmann tej drużynie jest niezbędny a te 120 mln to była promocja.

3

Alba dopiero straci miejsce w składzie jak sam powie, że kończy karierę. Niestety jedna ze świętych krów przy tym trenerze i prezydencie nigdy nie usiądzie na ławce na dłużej.

2

Jeśli ManUtd rzeczywiście chciał dać 150mln to te 20 jeszcze tez zechce dołożyć.

3

Tłumaczył Vidalowi dlaczego musi wejść legenda Rakitić :)

0

Mam wrażenie, że w poprzednich klubach bardziej wpływał na drużynę pod względem mentalnym. Tutaj albo jest przygaszony przez święte krowy, albo przesiąkł tą bylejakością.

0

@Striker Jasne, ale dla mnie życie =życie. Nie przeczę, ze istnieje ta choroba, ale jest rozdmuchana do niebotycznych rozmiarów.

0

@Cariones jeśli na koronawirusa... TYLKO KORONAWIRUSA chciałbym podkreślić zmarło więcej niż 20 tyś to od jutro nie pije i nie palę.

2

@Striker a co za róznica czy zaraźliwa czy nie skoro zabiera życie ludziom? życie chorego na raka prostaty jest mniej wazne niż tego z koronawirusem?

3

Chciałbym żeby zagrali w czarnych opaskach, by oddać hołd tym, którzy zmarli na raka prostaty. Porównywalne liczby :)

16

Ej ale czaicie jak niektóre pytania są bez sensu.

-Leo Messi strzelił min. 20 goli w 12 sezonach z rzędu. Co o tym sądzisz?
No myśle, ze to żaden wyczyn. Sam w jego wieku bym tego dokonał w tej ogórkowej lidze.
- Jak oceniasz występ Arturo Vidala? Czy jesteś zdania, że taki piłkarz jak on jest potrzebny Barcelonie?

Nie, ogólnie nie jest potrzebny. To piłkarski ogór tylko się boją jego irokeza. Najchętniej bym go sprzedał za czapkę gruszek, ale szef każe żeby grał, bo cena wzrośnie. Noi Suarez go lubi.

45

A co to znaczy zasłużony? jak zasłużył niech mu kupią zegarek albo Audi w ramach podzięki a na treningach ma trawę gryźć żeby zagrać. To właśnie bolączka tego Klubu. Obsrany trener, obsrany prezydent przed piłkarzami.

0

Najlepszy polski trener piłkarski, który obecnie wykonuje swój zawód? Czesiek Michniewicz?

16

Może wraz z dawnym wyglądem wrócą dawne czasy?

3

@BigVu Dla mnie może być kibicem Izolatora Boguchwała. On po prostu nie umie robić tego co robi.

0

@Astad no pewnie, ale to nie o to chodzi nawet. Bład rzecz ludzka i spoko, ale on tak memla memla i memla, że sie słuchać nie da, bo chce sie zasnąć. Laskowski mógłby gadać o tym samym i odbiór jest zupełnie inny. To ten dar.

16

Najgorsze to zdecydowanie komentatorzy na Eleven. Ten Gazda to minął się z powołaniem.

5

"Choć teraz ich nie będzie, wciąż widzę ich twarze "

Ale ich połechtał, aż za słodko. Panie Kubo, to nie są tylko Azjaci, że wyglądają tak samo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?