Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
"W pobliżu Mariupola zginął pułkownik Aleksiej Szarow, dowódca 810. brygady piechoty morskiej armii rosyjskiej"
Miłego dnia.
7
ciary...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Adi123456789 ja od dziecka w sporcie :D ale weź utrzymaj taka forme w tym wieku co oni.
14
życze wam i sobie takiej formy po 50stce :D
https://naforum.zapodaj.net/a8ebfb50a862.jpg.html
0
@Sysia11
wolisz żeby przyszedł za 20 mln i zapłacić mu 3-4mln za rok? :D
10
@BarcaInfo dajcie Umtitiemu ile chce :D przecież to jeden z najlepszych obrońców na świecie.
4
@Faun zawsze piłkarz który przychodzi z kartą zawodnika w ręku będzie zarabiał więcej :)
5
właśnie włączyłem La Liga Bonita :D rozmawiają o transferze Kessiego do Barcelony i po chwili odzywa się Michał Pol:
"Kessie dostanie 10 milionów za podpis i 100 tysięcy chyba już nawet nie wiem tygodniowo czy tam miesięcznie"
ciekawe gdzie sie naczytał takich informacji :D
0
@OsamaDembele ah te teorie spiskowe.
0
@OsamaDembele skąd pewność że kogos zabił?
0
@CzeksonFCB1899 przepraszam mój błąd :) wszystko kojarzy mi się z wojną w Ukrainie.
14
Biden: ogłosze nowe sankcje przeciwko Rosji i omówimy długoterminowe rozmieszczenie wojsk.
[TVN 24]
16
Rosyjski żołnierz "Misza" poddał się razem z czołgiem. Zgłosił się do ukraińskiego wojska, bo "nie widział sensu dalszej walki", a bał się wrócić do Rosji. Obecnie, jak podał autor informacji, żołnierz przebywa w dobrych warunkach – z "telewizorem, telefonem, kuchnią i prysznicem". Po zakończeniu wojny otrzyma wynagrodzenie pieniężne za czołg – 10 tys. dolarów i będzie mógł wnioskować o obywatelstwo Ukrainy, zapewnił Andrusiw.
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=10159897909914146&set=a.10150566673939146&type=3
9
Widoczny na zdjęciu "kontener" przechwycony dzisiaj przez siły ukraińskie w pobliżu Kijowa, to prawdopodobnie stanowisko dowodzenia jednego z najpotężniejszych rosyjskich systemów WRE - 1RL257 Krasukha-4, używanego do tłumienia radarów i satelitów rozpoznania radarowego.
2
Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przechwyciła rozmowy Rosjan. "Kazali nam ostrzeliwać ten budynek z daleka. I nie obchodziło ich, że są tam cywile. Putin dał im czas, żeby odeszli. A oni nie odeszli. Będzie taka rzeź"
"W rejonie (powiecie) ochtyrskim w obwodzie sumskim odnotowano przypadki niesubordynacji ze strony rosyjskich żołnierzy. Około 300 okupantów odmówiło wykonania rozkazu kontynuowania walki i opuściło obszar działań wraz z 70 pojazdami opancerzonymi" – przekazał Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy.
0
Generał pułkownik Michaił Mizincew jest odpowiedzialny za kierowanie oblężeniem Mariupola - poinformował Siergiej Bratczuk, rzecznik prasowy sztabu operacyjnego administracji Odessy. Wcześniej kierował rosyjską operacją w Syrii. Z kolei jak przekazał doradca szefa ukraińskiego MSW Anton Heraszczenko, to właśnie Mizincew miał wydać rozkaz zrzucenia bomb na teatr w mieście, w którym schronili się cywile.
0
@Ferran przecież już teraz Nico "mało" gra. W ostatnich siedmiu meczach łącznie zagrał z 90 minut.
1
@Gaucho myśle że piątka by w zupełności wystarczyła :) martwi mnie ze najwięcej na tym straci Nico.
0
@LioMessi10 pytanie kto straci na tym najwięcej i nie pogra.
0
Busi, Pedri, De Jong, Gavi, Nico, Kessie
ciasno jak na obsadzenie trzech pozycji.
0
@BART97 wydaje mi się że to tylko skończy się na pustych słowach :) i Ukrainie nikt nie pomoże pod tym względem.
0
@BART97 boją się o własne tyłki :D gdyby Stany ruszyły na Rosje to Chiny mogą wjechac jak w masło.
0
@Azi wydaje mi się że nie sa aż tak głupi żeby wysłać tam Polaków.
0
@BART97 no na logike :) chodzi o żołnierzy państw Nato.
2
@hayek no i dobrze :) moim zdaniem nie ma możliwości żeby Nato wysłało żołnierzy.
2
@Kamilos84 ale tu chodzi o wysłanie żołnierzy Nato.
3
@PodkarpackiKibic + koszulka Polski :D
11
Joshua :D
https://naforum.zapodaj.net/3ff34d0e1ff0.jpg.html
0
@dmcteam luz :D wytlumaczylem ci jak to wygląda w drodze na skróty.