Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dmcteam sterydy :) testosteron + hormon wzrostu i w 3 miesiące trener personalny robi z ciebie dzika.
2
@BombowiecKrawczyk lepiej by było gdyby został :) ale nawet jego menadżer powiedział że przedłużenie kontraktu jest bardzo skomplikowane/trudne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BombowiecKrawczyk za Xaviego po bramce z Bilbao też się nie cieszył :D po drugie to że świetuje wygrany mecz nie znaczy że zmienił zdanie i chce zostać.
2
@BombowiecKrawczyk zagrał swietny mecz i wygrali to się cieszył :D
4
@BombowiecKrawczyk to ma chodzić ciągle smutny/zły bo chce odejść? Idzie jakieś depresji dostać.
19
@Wilczeq do pierwszej porażki :D
1
@Medium mam nadzieje ze oszczędzicie Barcelone.
0
@Medium możesz się pochwalić że przegraliście finał Ligi Mistrzów.
0
Bycie numerem jeden na świecie wydaje się teraz realne. Wcześniej tego nie czułam - Iga Świątek.
1
@VegetaPolska a mi się wydaje że to głównie chodzi o podjęcie ryzyka :) nie każdy trener pozwala na takie coś.
0
Andrzej Duda:
rząd Polski zdecydował o przyznaniu Mołdawii 20 mln euro nieoprocentowanego kredytu, aby ułatwić poradzenie sobie z trudnościami związanymi z wojną w Ukrainie oraz wzrostem cen energii elektrycznej czy gazu.
[onet]
17
@Rewolucja123 Dembele nie graj w piłke bo będzie kontuzja jeszcze jakaś.
0
@VegetaPolska czyli sugerujesz że odpuszczali i nie chcieli strzelać więcej bramek swojemu największemu rywalowi?.
1
@FC1899Barca haha :D sorki mój błąd.
5
W XXI wieku w El Clasico było 10 zwycięstw z przewagą minimum 3 goli
9 zwycięstw Barcelony:
0-3, 3-0, 2-6, 5-0, 0-4, 0-3, 5-1, 0-3, 0-4
1 zwycięstwo Realu Madryt:
4-1
0
warto było poczekać w ciszy
https://naforum.zapodaj.net/45838ca6992e.jpg.html
0
Aubameyang grał w Milanie :) taka ciekawostka.
0
Dybala nie przedłuży kontraktu i latem będzie do wzięcia za "darmo".
[Romano Agresti i Fabrizio Romano]
6
@MrCental Ferran jest kilka miesięcy a Dembele 5 lat :D a już teraz wydaje mi się że Torres daje więcej.
0
@Emhyr ale co powiedział że jednak z Haalanda nie rezygnują? przecież Yuste powiedział prawde ze to za duże pieniądze i ryzyko ogromne.
0
@Emhyr a ty tworzysz teorie spiskowe :D po Haalanda będzie wyścig szczurów w którym Barcelone nie powinna uczestniczyć :) jedyna opcja żeby tu trafił to mniejszy kontrakt + brak tych zyebanych bonusów dla agenta i rodziny a nie chce mi się wierzyć że zrezygnuje z tak potężnych pieniędzy.
2
@Emhyr a ty ciągle o tym Haalandzie :D przecież Yuste powiedział że przede wszystkim muszą chronić klub i nie mogą ryzykować żadnym transferem takich rozmiarów.
6
skromny chłopak haha
1
@Kacper1432 no widzisz nikt nie poczuł twojego sarkazmu :D
2
@AllBundy + 3:0 w 2017 :D
14
@Kacper1432 no przecież dostali 5:1 w 2018 i 3:0 w 2019
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Clue a Ronaldo i Messi nie znaleźli się nawet w kadrze na to spotkanie.
1
brakuje tylko wrzucić granat do środka.