Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise tylko ze to są specjalne prowokacje żeby wyprowadzić kogoś z równowagi :D wtedy czują atencje i poklask.
0
@masq no to też pewne że nie każdego na niego stać.
1
@Comfortable_ ja jestem wytrwaly i daje zarobić stronie :D ale coraz bardziej denerwujace są te reklamy.
0
@masq no ponoć City zrezygnowało z niego bo kupili Grealisha :) i miał tylko oferte z Psg.
17
@Woland10 najpierw mówisz że bierze a potem pytasz o potwierdzenie? naczytałeś się jakiś farmazonów i powtarzasz.
0
@kaamil1910 został wyrzucony z klubu a jedynym kierunkiem było Psg.
3
jestem przekonany że Ramos cieszył się z wygranej Realu :D dla Ramosa i Messiego Psg jest tylko dobrym zarobkiem przed "emeryturą".
2
@RoBoT bo chce dać zarobić stronie z której korzystam za darmo?
16
@Moderacja prosze usuńcie tą reklame co się wysuwa od góry...
2
@MesQueUnClub96 tak :) strasznie mnie ona wkurwia...
1
@Sysia11 każdy kibicuje komu chce :) to już indywidualna sprawa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
rozbrajanie rosyjskiej bomby
2
to Psg dużo lepiej grało bez tych letnich transferów :D
0
@tomek8756 dwie ze spalonych i jedną prawidłową
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Benzema trzy bramki i Mbappe trzy bramki :D zajebisty to był mecz nie zapomne go nigdy.
1
niesamowita była ta trzecia bramka Benzemy :) trzeba docenić.
0
@AmigoBlancos no gorzej się nie da wyglądać niż wtedy :) ale pełna kontrola środka pola przez Verrattiego.
0
Verratti znów robi z pomocników Realu juniorów.
0
@PodkarpackiKibic stracił to tak z dnia na dzień po transferze do Psg.
1
Leo strasznie dużo stracił fizycznie :) kiedyś można było pomarzyć żeby go przepchać czy wygrać stykową piłke.
5
mógłbym cały dzień słuchać uciszone Santiago Bernabeu
3
Tvp Sport powtarza ploty o tym że niby Messi chciał żeby sprzedali Icardiego :D najwyższy poziom profesjonalizmu w polskiej telewizji.
0
@OsamaDembele ty tam chu** wiesz w nogach śpisz.
0
@Jarek_psikuta u mnie też właśnie pompki często brzęczą i się zapowietrzają.
0
@Majkel34 dla mnie to on nigdy nie był na poziomie np Kękę :) ale to już kwestia gustu.
0
@Majkel34 to na jakim poziomie jest Kękę? skoro Dongural taki zajebisty.
0
@Kubsoleon Dariusz "okazja" Szpakowski