0

@Cochise tylko ze to są specjalne prowokacje żeby wyprowadzić kogoś z równowagi :D wtedy czują atencje i poklask.

0

@masq no to też pewne że nie każdego na niego stać.

1

@Comfortable_ ja jestem wytrwaly i daje zarobić stronie :D ale coraz bardziej denerwujace są te reklamy.

0

@masq no ponoć City zrezygnowało z niego bo kupili Grealisha :) i miał tylko oferte z Psg.

17

@Woland10 najpierw mówisz że bierze a potem pytasz o potwierdzenie? naczytałeś się jakiś farmazonów i powtarzasz.

0

@kaamil1910 został wyrzucony z klubu a jedynym kierunkiem było Psg.

3

jestem przekonany że Ramos cieszył się z wygranej Realu :D dla Ramosa i Messiego Psg jest tylko dobrym zarobkiem przed "emeryturą".

2

@RoBoT bo chce dać zarobić stronie z której korzystam za darmo?

16

@Moderacja prosze usuńcie tą reklame co się wysuwa od góry...

2

@MesQueUnClub96 tak :) strasznie mnie ona wkurwia...

1

@Sysia11 każdy kibicuje komu chce :) to już indywidualna sprawa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

rozbrajanie rosyjskiej bomby


2

to Psg dużo lepiej grało bez tych letnich transferów :D

0

@tomek8756 dwie ze spalonych i jedną prawidłową

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Benzema trzy bramki i Mbappe trzy bramki :D zajebisty to był mecz nie zapomne go nigdy.

1

niesamowita była ta trzecia bramka Benzemy :) trzeba docenić.

0

@AmigoBlancos no gorzej się nie da wyglądać niż wtedy :) ale pełna kontrola środka pola przez Verrattiego.

0

Verratti znów robi z pomocników Realu juniorów.

0

@PodkarpackiKibic stracił to tak z dnia na dzień po transferze do Psg.

1

Leo strasznie dużo stracił fizycznie :) kiedyś można było pomarzyć żeby go przepchać czy wygrać stykową piłke.

5

mógłbym cały dzień słuchać uciszone Santiago Bernabeu

3

Tvp Sport powtarza ploty o tym że niby Messi chciał żeby sprzedali Icardiego :D najwyższy poziom profesjonalizmu w polskiej telewizji.

0

@OsamaDembele ty tam chu** wiesz w nogach śpisz.

0

@Jarek_psikuta u mnie też właśnie pompki często brzęczą i się zapowietrzają.

0

@Majkel34 dla mnie to on nigdy nie był na poziomie np Kękę :) ale to już kwestia gustu.

0

@Majkel34 to na jakim poziomie jest Kękę? skoro Dongural taki zajebisty.

0

@Kubsoleon Dariusz "okazja" Szpakowski


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?