La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

3

jestem przekonany że Ramos cieszył się z wygranej Realu :D dla Ramosa i Messiego Psg jest tylko dobrym zarobkiem przed "emeryturą".

0

@Hubsao sugerujesz że Messi się sprzedał?

0

@kaamil1910 został wyrzucony z klubu a jedynym kierunkiem było Psg.

5

@Hubsao a Kto mu kazał czekać aż skończy się kontrakt? Mógł go po prostu przedłużyć i po temacie. To on kombinował jak uciec z klubu tylnymi drzwiami już kilka miesięcy wcześniej;)

konto usunięte

0

@kaamil1910
Każdy się sprzedaje.
Wolisz żreć samego siebie czy żreć się nawzajem z innymi ?

konto usunięte

0

@Hubsao dlaczego jedynym kierunkiem było PSG możesz to wyjasnić?

0

@masq no ponoć City zrezygnowało z niego bo kupili Grealisha :) i miał tylko oferte z Psg.

konto usunięte

0

@Hubsao chyba satysfakcjonującą dla niego finansowo ofertę. Naprawdę wierzysz, że Messi był wolnym piłkarzem i zgłosił się po niego JEDEN klub?

0

@masq no to też pewne że nie każdego na niego stać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?