Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@The_Man Pedri, Ansu i Depay mogą być powołani na środowy spotkanie
1
@19Riki20 tylko ze to zależy od Dembele :) on pójdzie za szmalem więc wątpie żeby Milan czy United mu tyle zapłacili.
0
@Transu96 ważne że w Fife możesz grać xD
0
@Rin999 no to muszą pożegnać Benzeme w tym okienku albo w lato :) inaczej tego nie da się ogarnąć
0
@Rin999 no i jest w najlepszej formie w tym wieku :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@FC1899Barca dla mnie jedyny argument to taki ze Real ma pieniądze na niego :) gdzie on niby by grał przy : Vinim, Benzemie i Mbappe? Raiola sam mówił że wybierze klub w którym będzie liderem a w Realu byłby jednym z wielu i na ten moment moim skromnym zdaniem Benzema go zjada bo idealnie pasuje do układanki Carlo.
0
@Azacca no dla mnie zdecydowanie Marc :) przy wyniku 1:1 to De Jong byłby gościem który nie wykorzystał setek i zremisowalismy.
0
@BarcaFanSince2006 wiesz inaczej jest zmieniać klubu z szacunkiem do byłego
0
@Azacca De Jong to tak średnio :) zmarnował dwie setki ale plus za bramke i nożyce.
0
@BarcaFanSince2006 potwierdził to Alemany
1
@Vebrol całował też herb klubów z Madrytu :D to klaun bez szacunku i honoru
0
@Drozdu7 a kur** tak marzyłem.
4
@Azacca no tak bo Pirlo będzie się przejmował jakimś dziennikarzem typu Borek czy Stanowski.
1
@MesQueUnClub96 zdalne masz czy szkółka? :)
2
@horang żeby ten Morata nie okazał się najlepszym strzelcem w Barcelonie :) wcale bym się nie zdziwił...
1
@kkbarca żeby nie skończyło się obowiązkiem wykupu w granicach 40 mln wtedy to cyrk na kółkach.
17
@horang porównanie Ibry do Moraty :o aż mnie głowa zabolała.
2
@Janiama a bramka Araujo z Valencia ci się przypomina?
0
@Pawlusek w środe puchar więc nie ma co ryzykować
9
mega cieszy czyste konto
16
Mingueza idealna wrzutka i nożyce De Jonga brzmi jak świat idealny xD
0
@Nhyz on powinien zainwestować w testosteron :D w wieku 22 lat wygląda na 15
0
@dv7wisnia to oglądaj a nie czytasz
0
Koeman przygłupie patrz o kogo ty prosiłeś
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zaiks wydaje mi się że to bardziej dla beki napisane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janas11224 Łasuch (serial) mega mi się podobał o hybrydach ludzi ze zwierzętami.
0
@SantinoFortelos rozumiem być optymistą ale wez nie przesadzaj :D