1

@The_Man Pedri, Ansu i Depay mogą być powołani na środowy spotkanie

1

@19Riki20 tylko ze to zależy od Dembele :) on pójdzie za szmalem więc wątpie żeby Milan czy United mu tyle zapłacili.

0

@Transu96 ważne że w Fife możesz grać xD

0

@Rin999 no to muszą pożegnać Benzeme w tym okienku albo w lato :) inaczej tego nie da się ogarnąć

0

@Rin999 no i jest w najlepszej formie w tym wieku :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@FC1899Barca dla mnie jedyny argument to taki ze Real ma pieniądze na niego :) gdzie on niby by grał przy : Vinim, Benzemie i Mbappe? Raiola sam mówił że wybierze klub w którym będzie liderem a w Realu byłby jednym z wielu i na ten moment moim skromnym zdaniem Benzema go zjada bo idealnie pasuje do układanki Carlo.

0

@Azacca no dla mnie zdecydowanie Marc :) przy wyniku 1:1 to De Jong byłby gościem który nie wykorzystał setek i zremisowalismy.

0

@BarcaFanSince2006 wiesz inaczej jest zmieniać klubu z szacunkiem do byłego

0

@Azacca De Jong to tak średnio :) zmarnował dwie setki ale plus za bramke i nożyce.

0

@BarcaFanSince2006 potwierdził to Alemany

1

@Vebrol całował też herb klubów z Madrytu :D to klaun bez szacunku i honoru

0

@Drozdu7 a kur** tak marzyłem.

4

@Azacca no tak bo Pirlo będzie się przejmował jakimś dziennikarzem typu Borek czy Stanowski.

1

@MesQueUnClub96 zdalne masz czy szkółka? :)

2

@horang żeby ten Morata nie okazał się najlepszym strzelcem w Barcelonie :) wcale bym się nie zdziwił...

1

@kkbarca żeby nie skończyło się obowiązkiem wykupu w granicach 40 mln wtedy to cyrk na kółkach.

17

@horang porównanie Ibry do Moraty :o aż mnie głowa zabolała.

2

@Janiama a bramka Araujo z Valencia ci się przypomina?

0

@Pawlusek w środe puchar więc nie ma co ryzykować

9

mega cieszy czyste konto

16

Mingueza idealna wrzutka i nożyce De Jonga brzmi jak świat idealny xD

0

@Nhyz on powinien zainwestować w testosteron :D w wieku 22 lat wygląda na 15

0

@dv7wisnia to oglądaj a nie czytasz

0

Koeman przygłupie patrz o kogo ty prosiłeś

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@zaiks wydaje mi się że to bardziej dla beki napisane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 Łasuch (serial) mega mi się podobał o hybrydach ludzi ze zwierzętami.

0

@SantinoFortelos rozumiem być optymistą ale wez nie przesadzaj :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?