2

@Joe_Pesci no spada poziom testosteronu i trzeba go uzupełnić :D myśle że jak ktoś nie uprawia zawodowo sportu to lepiej unikać.

0

@krajana właśnie najlepiej dobrać to ze specjalistą

0

@Dankhog i są właśnie jakieś skutki uboczne?

0

@Joe_Pesci a włosy ci wypadły? :D

0

był ktoś z was na cyklu sterydowym? zawsze ciekawil mnie ten temat.

0

@Zag Mbappe to nieślubny syn Henrego więc dałby dużo radości :D

0

@LS no oni często to tłumacza na ich fb właśnie

0

@Kitek1640 gerlach

0

@LS muszą pierwsi zaczepić takie dziecko w internecie żeby sąd się za to wziął :) no dla mnie jak wysyła do łowcy to nie ma różnicy bo taki zboczeniec myśli że pisze z normalnym dzieckiem.

0

@LS no wiesz bez dowodów raczej by ich nie zamkneli :) musieli wysyłać nagie zdjęcia +filmiki że po nich pojechali i moim zdaniem to już jest wystarczajacy dowód żeby ich zamykać.

0

@jeyx77x co ty sobie zmyślasz :D na wszystkich co tam występują mają zdjęcia i filmiki inaczej by nie jechali do nich :) nawet samymi wiadomościami mogą popsuć psychike dziecku + jak dochodzą zdjęcia i filmiki to juz masakra. ciekawe czy ty byś chciał żeby jakiś 22 latek pisał np do twojej 11 letniej siostry takie wiadomosci.

0

@LS wiekszosc tam ma coś z głową i to ich nie usprawiedliwia :) rzucił się pod pociąg po dwóch dniach jak go wypuścili z komendy i miał czekać na sprawe.

0

@jeyx77x myślę że 30-50 mln śmiało można za niego wziąć :)

0

@LS mówisz o tym Antku? przecież wysyłał nagie zdjęcia do dzieci i proponował też im seks ze zwierzętami :) dla mnie to już jest gwałt przez internet bo pozniej taka 11 latka nie może dojść do siebie i musi korzystać z pomocy specjalisty.

3

@MesQueUnClub96 szkoda bo kawał świnki z ciebie

1

@MesQueUnClub96 siema ryju wędzony

8

@Emhyr Depay też może być odstrzelony jak przyjdzie Norweg

0

@kuz no większość z tych chłopów jest z malych wiosek i tak jak mowisz ciężko mają się wysłowić

0

@SkyWalkerr no można sie nauczyć cieszyć tym co się ma :) a zdrowy człowiek moze sobie zapracować i zarobic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SkyWalkerr no nie zgodze się :)

0

@Momals11 zdrowia i szczęścia nie potrzebujesz tylko pieniądze?

2

przeraża mnie to ilu jest pedofili w Polsce :o Ecpu codziennie kogoś łapie a następni wychodzą jak grzyby po deszczu...

0

@RosjaninBut haha :D nie chodzi o same bramki był najlepszym zawodnikiem Barcy na początku sezonu

7

@Kusco15 nie wiem czy to dobry pomysł :) będą dużo mniejsze wyświetlenia

9

@dafik85 jakoś na początku sezonu każdemu pasował :D ja tam bym dał mu szanse bo jest dopiero pierwszy sezon.

2

@Janas11224 odciąganie

2

@KarwanLaMasia pamiętaj nie wal z dupy na ziomka

1

@IronSanHybrid dobre dobre :D

0

czemu nie lubicie Wrighta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?