2

@Encore słuchaj Karima zawsze można sprzedać za 100 mln do Premier League :) u Pereza nie ma sentymentów.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ej to może Dembele coś przeskoczy i będzie strzelał na zawołanie jak przedłuży kontrakt ^^ dajmy mu szanse jak Vini dostał haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zajek101010 no z drugiej strony Lewy jest jednym z dwóch najlepszych zawodników na świecie

0

@takisobiektos no w jakimś stopniu promuje :) ale inna wartość ma moim zdaniem zdobycie czegoś dla Polski.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Panpiwkarz wiesz robią coś dla swojego kraju a nie klubu zza granicy.

0

@Panpiwkarz Thiago Silva?

0

@zajek101010 a to nie głosują po przez sms? piłka nożna jest najpopularniejszym sportem.

0

@TheMazixX on ponoć jest mega ułożony i profesjonalizmem przypomina Ronaldo

5

@Djzordon pokazac to ty możesz poprawna ortografie :) przestań robic z siebie przygłupa.

0

Vini kozak! a tak naprawde już miał odejść a teraz ciężko wyobrazić sobie Real bez niego.

1

@Kurkmen no mi to zabrzmiało wysmiewczo

2

@Momals11 on też jest Hipokrytą :) czasem powinien się nie odzywać bo robi z siebie pajaca.

6

@Kurkmen zatrzymałeś się widze w roku 2020 :) Vini to aktualnie kot i każdy ci to powie.

0

@Sysia11 dobra a ty nie bądź wróżbita Maciej xd już Real rok temu odpadl dopiero w półfinale ligi mistrzów i to z Chelsea a forme mieli dużo słabszą.

0

@Yiamuiaijahaima no zobacz jak odbudował Militao, Viniego i Asensio też gra coraz lepiej

0

@Sysia11 no jednak pokazuje że nie taki skończony :) fajnie ich ustawił i nawet jak grają gorzej to wygrywają a to w piłce najważniejsze.

1

@Sau_Ron jakiś argument?

0

można wyciągnąć maksa ze starych lisów? i dać jeszcze szanse tym co się niby nie nadają? można :) to pokazuje ile znaczy odpowiedni trener w zespole który ma pomysł na drużyne.
Ancelotti klasa

0

@sokot no niech odchodzi :) ale ja mówie o tym że nikt mu nie da tyle ile chce.

0

@sokot Psg da mu tyle ile zarabia Leo, Neymar i Kylian? weź przestań... takie pieniądze mógł mu dać tylko Bartomeu ale jego już nie ma.

4

i kto normalny da Dembele takie pieniądze jakie oczekuje? ten chłop ośmiesza siebie na boisku ale i swojego agenta który ma takie wymagania.

1

@michal26 pierwsza połowa wyrównana :) druga zdecydowanie dla nas do momentu czerwonej karti :d później wiadomo obsrane gacie i murowanie bramki.

0

@Worny Nico jest zawodników głównie od czarnej roboty :) takiego piłkarza doceni tylko kibic który zna się na piłce.

1

@ShawnC no tak bo młodziak będzie w każdym spotkaniu dawał coś ekstra :) zluzuj i nie wymagaj od młodych za dużo! bo w tym wieku to normalne że mają wahania formy.

0

@JohnnyBarca to dużo?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gavi dziecinna i juniorska decyzja o wślizgu :d ale co tu się dziwić po dzieciaku jak Pique też powinno nie być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?