Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore słuchaj Karima zawsze można sprzedać za 100 mln do Premier League :) u Pereza nie ma sentymentów.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ej to może Dembele coś przeskoczy i będzie strzelał na zawołanie jak przedłuży kontrakt ^^ dajmy mu szanse jak Vini dostał haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zajek101010 no z drugiej strony Lewy jest jednym z dwóch najlepszych zawodników na świecie
0
@takisobiektos no w jakimś stopniu promuje :) ale inna wartość ma moim zdaniem zdobycie czegoś dla Polski.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Panpiwkarz wiesz robią coś dla swojego kraju a nie klubu zza granicy.
0
@Panpiwkarz Thiago Silva?
0
@zajek101010 a to nie głosują po przez sms? piłka nożna jest najpopularniejszym sportem.
0
@TheMazixX on ponoć jest mega ułożony i profesjonalizmem przypomina Ronaldo
5
@Djzordon pokazac to ty możesz poprawna ortografie :) przestań robic z siebie przygłupa.
0
Vini kozak! a tak naprawde już miał odejść a teraz ciężko wyobrazić sobie Real bez niego.
1
@Kurkmen no mi to zabrzmiało wysmiewczo
2
@Momals11 on też jest Hipokrytą :) czasem powinien się nie odzywać bo robi z siebie pajaca.
6
@Kurkmen zatrzymałeś się widze w roku 2020 :) Vini to aktualnie kot i każdy ci to powie.
0
@Sysia11 dobra a ty nie bądź wróżbita Maciej xd już Real rok temu odpadl dopiero w półfinale ligi mistrzów i to z Chelsea a forme mieli dużo słabszą.
0
@Yiamuiaijahaima no zobacz jak odbudował Militao, Viniego i Asensio też gra coraz lepiej
0
@Sysia11 no jednak pokazuje że nie taki skończony :) fajnie ich ustawił i nawet jak grają gorzej to wygrywają a to w piłce najważniejsze.
1
@Sau_Ron jakiś argument?
0
można wyciągnąć maksa ze starych lisów? i dać jeszcze szanse tym co się niby nie nadają? można :) to pokazuje ile znaczy odpowiedni trener w zespole który ma pomysł na drużyne.
Ancelotti klasa
0
@sokot no niech odchodzi :) ale ja mówie o tym że nikt mu nie da tyle ile chce.
0
@sokot Psg da mu tyle ile zarabia Leo, Neymar i Kylian? weź przestań... takie pieniądze mógł mu dać tylko Bartomeu ale jego już nie ma.
4
i kto normalny da Dembele takie pieniądze jakie oczekuje? ten chłop ośmiesza siebie na boisku ale i swojego agenta który ma takie wymagania.
1
@michal26 pierwsza połowa wyrównana :) druga zdecydowanie dla nas do momentu czerwonej karti :d później wiadomo obsrane gacie i murowanie bramki.
0
@Worny Nico jest zawodników głównie od czarnej roboty :) takiego piłkarza doceni tylko kibic który zna się na piłce.
1
@ShawnC no tak bo młodziak będzie w każdym spotkaniu dawał coś ekstra :) zluzuj i nie wymagaj od młodych za dużo! bo w tym wieku to normalne że mają wahania formy.
0
@JohnnyBarca to dużo?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gavi dziecinna i juniorska decyzja o wślizgu :d ale co tu się dziwić po dzieciaku jak Pique też powinno nie być.