Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GeraltzKatalonii dla mnie głupota byłoby go zwalniać przed meczem z Realem :) za mało czasu dla nowego trenera.
1
@GeraltzKatalonii myśle że wszystko zależy od Ligi Mistrzów
1
@DonAndrzejos on zostanie do końca kontraktu :) został tylko rok haha
2
@amanter ponoć właśnie wszyscy mają lecieć jak jutro będą mieli negatywny :) przecież muszą świętować wygrany puchar ^^
6
@Rekker Agent Desta: Sergiño nie zamierza zmieniać klubu. Jestem dość sceptyczny co do jego transferu latem do Bayernu. [Bild]
2
@AdiKingu96 nie no przecież Inter broni tytuł i dla mnie główny faworyt :)
1
@Michu94 jak zagra to pewnie w ortezie
2
@AdiKingu96 twoim zdaniem odrobią 10 punktów? jak dla mnie nie są tak regularni w tym sezonie żeby dali rade.
3
@MESSIah16 mi przypomniał o Róży więc polecam krótki reportaż :
1
@amanter i co gorsi są że lubią? :) bądź tolerancyjny.
2
@Tarins większość to nie przepadało za Juve przez Ronaldo
53
@FC1899Barca oj weź już nie przesadzaj
1
@Medium napisałem wyżej o co mi chodziło :d nie musisz pisać tego samego
0
@Janas11224 hahahah
0
@TheNekro94 co ty za krzywe teksty piszesz? :d chodzi mi o ich gre pod względem fizycznym.
5
fizycznie to zajebiscie wyglądają ci zawodnicy z Afryki
3
@koziar haha zajebiste
0
@MarioVeB! to nie pomawiaj
0
@Rust_Cohle no znam cie na wylot sąsiad
0
@MarioVeB! Kogo?
0
@MarioVeB! nie biore ale ciągle o tym pisze @Rust_Cohle
3
@Rust_Cohle już się tak nie podniecaj ^^ bardziej od niego przezywasz.
0
@IronSanHybrid i bądź tu tolerancyjny dla osób z wadą wymowy :) mi aż uszy się chowają jak ktoś nie potrafi wymówić "R"
1
@kamyk_23 no pytanie teraz o którego mu chodziło :) widziałem już mase komentarzy żeby Torres grał w pierwszym.
1
@monsterrize samymi młodymi to można wygrać puchar wójta ^^
2
@norbi77 oj tak :) nie zagra w ligowym następnym.
3
@Rust_Cohle a ty tyle banów i nadal nie perm?
1
@PatrykBarcelona może :) w lidze będzie pauzował kolejke
8
@Hanok Ferran nie grał 3 miesiące w piłke...
0
@Gall przecież tą zasade wprowadził Tebas na stałe :)