1

@GeraltzKatalonii dla mnie głupota byłoby go zwalniać przed meczem z Realem :) za mało czasu dla nowego trenera.

1

@GeraltzKatalonii myśle że wszystko zależy od Ligi Mistrzów

1

@DonAndrzejos on zostanie do końca kontraktu :) został tylko rok haha

2

@amanter ponoć właśnie wszyscy mają lecieć jak jutro będą mieli negatywny :) przecież muszą świętować wygrany puchar ^^

6

@Rekker Agent Desta: Sergiño nie zamierza zmieniać klubu. Jestem dość sceptyczny co do jego transferu latem do Bayernu. [Bild]

2

@AdiKingu96 nie no przecież Inter broni tytuł i dla mnie główny faworyt :)

1

@Michu94 jak zagra to pewnie w ortezie

2

@AdiKingu96 twoim zdaniem odrobią 10 punktów? jak dla mnie nie są tak regularni w tym sezonie żeby dali rade.

3

@MESSIah16 mi przypomniał o Róży więc polecam krótki reportaż :



1

@amanter i co gorsi są że lubią? :) bądź tolerancyjny.

2

@Tarins większość to nie przepadało za Juve przez Ronaldo

53

@FC1899Barca oj weź już nie przesadzaj

1

@Medium napisałem wyżej o co mi chodziło :d nie musisz pisać tego samego

0

@Janas11224 hahahah

0

@TheNekro94 co ty za krzywe teksty piszesz? :d chodzi mi o ich gre pod względem fizycznym.

5

fizycznie to zajebiscie wyglądają ci zawodnicy z Afryki

3

@koziar haha zajebiste

0

@MarioVeB! to nie pomawiaj

0

@Rust_Cohle no znam cie na wylot sąsiad

0

@MarioVeB! Kogo?

0

@MarioVeB! nie biore ale ciągle o tym pisze @Rust_Cohle

3

@Rust_Cohle już się tak nie podniecaj ^^ bardziej od niego przezywasz.

0

@IronSanHybrid i bądź tu tolerancyjny dla osób z wadą wymowy :) mi aż uszy się chowają jak ktoś nie potrafi wymówić "R"

1

@kamyk_23 no pytanie teraz o którego mu chodziło :) widziałem już mase komentarzy żeby Torres grał w pierwszym.

1

@monsterrize samymi młodymi to można wygrać puchar wójta ^^

2

@norbi77 oj tak :) nie zagra w ligowym następnym.

3

@Rust_Cohle a ty tyle banów i nadal nie perm?

1

@PatrykBarcelona może :) w lidze będzie pauzował kolejke

8

@Hanok Ferran nie grał 3 miesiące w piłke...

0

@Gall przecież tą zasade wprowadził Tebas na stałe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?