0

@talizmo smutne to

0

@Rust_Cohle weź mi nie spam ^^

0

@Nazio87 z jakich?

0

@Nazio87 już to robie szeryfie

3

Raiola ma ponoć w spadku oddać Halanda ^>^

0

@Archie ale znikł ze strony La Liga

0

@amanter a ty musisz tak od rana w kółko kotłować ten temat? :D daj poczytać coś przyjemnego.

5

@Kraksa dogrywka

2

@Verema byłoby zajebiscie

1

@Verema póki co leży wykolejona i trzeba czekać cierpliwie

3

W tym sezonie już 16 różnych piłkarzy Barcelony wpisało się na listę strzelców. To najlepszy wynik w lidze hiszpańskiej

[flashscore]

0

@koksik2700 haha ale argument

0

@DarekFCBnaZawsze prawda jest taka że gdyby był jakims kozakiem to hajs by się znalazł :) był jednym z wielu z niczym wyjątkowym.

1

@Nhyz chciałbym latać :) mógłbym zwiedzać świat za darmo i poznawac miejsca których ludzie nie widzą

0

@HarveySpecter przecież on tylko specjalnie walki przegrywał pod zakład ^^

30

śniło mi się że będzie remis i awans po karnych... miłego dnia i smacznej kawusi

6

@Kitek1640 tylko szkoda ze oni są bez rytmu meczowego

0

@Nazio87 a skąd my obcy ludzie mamy to wiedzieć?

0

@matirix20 audi a4 b8

31

mam wrażenie że Najmana to znalazł woźny jak grabił liście.

0

@Axoon dla mnie to gra do jednej bramki ale nadal cieszy

0

@Nightingale to już Janusz Konfident lepszego combo nie ma.

5

@FCB24 ja też nie widze w tym nic złego :) ale sporo osób ma kij w tyłku.

0

@ChessInfo bardzo ładnie wytłumaczone

1

@MesQueUnClub96 to też zajebiste:


4

@ChessInfo przepraszam kolego ale nic z tego nie rozumiem, pozdrawiam

0

@PatrychoO jak to szczypiorek

2

a ktoś tu pisał że po sezonie Araujo haha

0

@olsen albo uraz sie nawrócił i dopiero teraz go wyleczył

0

@BorzyKrzys ale to jest kur** łeb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?